info@performia.sk +421 2 209 205 90
Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov.
Nepádlujte iba jednou rukou!

Zažili ste niekedy stav, keď ste neboli úplne spokojní s niektorými vašimi zamestnancami? Možno vidíte u niekoho dobrý potenciál, daná osoba vôbec nemá zlú produkciu, ale mohla by toho zvládnuť oveľa viac ako doteraz. A faktom v aktuálnej situácii je, bez ohľadu na to, či vaša spoločnosť využila potenciál korona vírusu a napreduje, alebo naopak, musí vyvíjať oveľa väčšie úsilie, že je nevyhnutné mať všetkých svojich ľudí na palube.

Zamestnanec, ktorý pádluje iba jednou rukou a vďaka druhej si môže čítať cestopisný román, skrátka nie je vítaný. Ale čo s ním urobiť?

Vašou úlohou ako manažéra je zaistiť, aby prispievali všetci členovia tímu. Potom sa na túto konkrétnu osobu pozrite a nájdite spôsob, ako by mohla vášmu tímu prispieť a ako by mohla pomôcť zvládnuť niektoré úlohy alebo projekty.

A v čom spočíva náš tip?

Porozprávajte sa s ňou. Napríklad o tom, čomu sa venuje vo voľnom čase. Možno zistíte, že sa venuje modelom lietadiel. A vaša firma má práve teraz špeciálnu objednávku, kde sa trpezlivý človek so šikovnými rukami môže zísť.


Chceli by ste aj vy dostávať praktické rady? Stačí sa prihlásiť a môžete začať budovať svoj profesionálny tím!

>>Chcem dostávať praktické rady<<


Jednoducho nájdite spôsob, ako táto osoba môže prispievať. Keď skombinujete s prácou aj jej koníček, uvidíte, ako rada sa o to postará.

Ak narazíte na absolútny nezáujem a zamestnanec sa radšej pokúsi situáciu obrátiť proti vám, vtedy nečakajte. Je potrebné ostatným ukázať, čo vo vašej firme tolerujete jednoducho tým, že im ukážete, koho zamestnávate. Vaši najlepší ľudia sú najlepší práve preto, pretože sa neobávajú urobiť aj niečo navyše, vždy prispievajú a nemajú akýkoľvek problém vyniesť aj kôš so svojimi odpadkami, keď je pani upratovačka chorá.
Dúfame, že keď objavíte potenciál vašich zamestnancov a viac ich zapojíte do práce, vytvoríte skvelý tím plný profesionálov.

S pozdravom

Tím Performia