Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov.

Je prijímanie zamestnancov v súčasnej dobe bláznivý nápad?

Prijímať nových ľudí? Vy ste sa zbláznili!

Naozaj tu máme hneď na začiatku otáznik a veľký výkričník. A na prvý pohľad to dáva zmysel. My by sme však chceli prispieť k uduseniu rodiacej sa hystérie a ponúknuť náhľad, ktorý nás pripraví na budúcnosť. Je nám pri tom jasné, že dnes v čase pribúdajúcich obmedzovaní pohybu či produkcie je náročné myslieť na niečo iného než na tú všadeprítomnú tému, avšak nie všetky firmy musia nutne zastaviť akúkoľvek svoju aktivitu a prestať sa pozerať do budúcnosti. Ak by ste mali záujem dostávať od nás pravidelné praktické rady z oblasti profesionálneho budovania tímu a výberu zamestnancov, neváhajte sa prihlásiť na pravidelný odber našich noviniek a nič Vám už neunikne.

Starať sa o budúcnosť je totiž teraz veľmi, ba priam životne dôležité.

Tak ako to bolo vo filme Nekonečný príbeh, aj nám sa môže zdať, že všetko pohlcuje ničota. A s ňou ruka v ruke neistota. Ale naozaj – zatiaľ nie je nič isté. Teda nevieme, čo bude za týždeň alebo za mesiac. Ale jednoznačne vieme, že ak nebudeme nejako produkovať, bude budúcnosť veľmi ťažká. Vôbec ju totiž prestaneme vytvárať. A čo nevytvoríme, to neexistuje.

Takže budúcnosť je väčšinou to, čo vedenie firiem teraz rieši, aj keď sa na prvý pohľad môže zdať, že sa len hasí, čo nám práve horí. Ako fungovanie spoločnosti teraz nastaviť tak, aby obmedzenie nebolo likvidačné, a aby firma stále napĺňala svoj účel? Je to hodne roboty a kopec rozhodovania a organizovania. Ale je možné, že za pár dní sa všetko ustáli a my získame viac priestoru pozerať sa do budúcnosti.

Nezabudnime – budúcnosť firmy je vždy spojená s ľuďmi. Ak v tíme máte šikovných a ochotných pracovníkov, bude ľahšie podoháňať to, čo je potrebné, a trebárs sa aj vyškrabať z prepadov a mínusov. Preto prijímať nových zamestnancov nie je až tak bláznivý nápad, ako sa na prvý pohľad môže zdať.

Tu vám poskytneme 3 dôvody prečo neprestať s najímaním:

1. Mnoho firiem váha a čaká, niektorí pozastavujú výberové konania, a tak máte možnosť ako zamestnávateľ vyniknúť, keď sú ostatní ticho. Máte príležitosť získať pre seba skvelých ľudí.

2. Pretože sú osobné pohovory obmedzené, kandidáti sú vďační za inú formu komunikácie (Skype pohovory nebo online dotazníky) a sú ochotnejší testy vypĺňať.

3. Až bude po všetkom a budete potrebovať naplno zabrať, bude fajn mať kvalitnú posilu. Ostatní možno iba teraz začnú hľadať, a vy tak budete mať náskok.

Spomeňte si, že všetko čo dnes zvládate a riadite ste kedysi vytvorili z ničoho – premohli ste tú ničotu a vytvorili ste niečo. Tvorili ste budúcnosť ktorá jedného dňa nastala. Tak neprestaňte a tvorte ďalej. Ak aj vy potrebujete nových členov do svojho tímu, tak neváhajte si pozrieť službu Exelect.

Performia Tím

Chceli by ste vedieť kedy presne strácate kontrolu nad situáciou a nad životom?

Som Jairo Pinilla a spolu sa na to pozrieme v septembri!

Váš vlastný a úplný súbor on line nástrojov pre výber zamestnancov a ich rozvoj

Ak sa chcete pri výbere zamestnancov úplne osamostatniť a plne kontrolovať koncepčné budovanie tímu, potom najjednoduchším riešením je vlastniť Performia licencie. V takomto prípade získate prístup k najefektívnejším systémom, ktoré sú na trhu dostupné. Vďaka týmto digitálnym nástrojom budete rýchli, efektívni, ušetríte mnoho času a vyberiete si tých správnych zamestnancov.

Bez ohľadu na veľkosť vašej spoločnosti vždy sú vám k dispozícii vhodné licencie.

Súčasťou licencie Performia je náš celý testovací on-line systém, ktorý obsahuje všetky dotazníky a testy. Pozerá sa na kvalitu kandidátov a ich potenciál. Často býva využívaný aj na personálne audity.

Zatiaľ čo Interspeedia systém je komunikačný nástroj, ktorý počas celého výberového procesu zabezpečí veľmi rýchlu interakciu medzi vami a kandidátmi. Predstavuje vašu priamu linku. Môžete jednoducho ušetriť 55%  alebo aj viac z vašej administratívnej práce a komunikácie súvisiacej s organizáciou pri prijímaní zamestnancov. A čo je ešte dôležitejšie, budete schopní zachytiť tých produktívnych kandidátov, ktorí sú rýchli a ktorí chcú od vás získať rýchlu odpoveď, a preto by ste ich mohli stratiť. S Interspeediou budete rýchli, pričom nestratíte svoju kvalitu.

Urobíme z vás profesionála na výbery zamestnancov a budovanie tímu

Semináre, tréningy a workshopy  vám poskytnú účinné, isté, presné a funkčné rady. Umožnia vám väčšiu kontrolu pri tvorbe vašej personálnej stratégie, nad všetkými časťami výberového procesu vrátane plného porozumenia našim testom, v naštartovaní nováčikov do produkcie a  v neposlednom rade nad ďalším rozvojom vášho personálu a tímu. Vedomosti, ktoré získate, vám ušetria nielen peniaze, ale rovnako vás ušetria od frustrácie a problémov, ktoré vždy nasledujú pri prijatí nevhodnej osoby.

Naučíte sa plne porozumieť najdôležitejším faktorom, ktoré hrajú rolu v  tom, ako odhaliť dlhodobú pridanú hodnotu, ktorú pre vašu spoločnosť jednotliví kandidáti alebo zamestnanci predstavujú, ako zabezpečiť nízku alebo minimálnu fluktuáciu a vyššiu lojalitu a ako vybudovať značku zamestnávateľa.

Prečo konzultácia?

Keď sa pozrieme do slovníka, čo slovo konzultácia znamená,  odpoveďou bude rada odborníka v nejakej oblasti. Konzultant Performie Vám na základe  viac ako 25-ročných praktických skúseností s organizovaním výberových konaní, osobných pohovorov a testovania potenciálu prakticky pre akúkoľvek pracovnú pozíciu v organizácii dokáže poskytnúť odbornú pomoc pri výbere a budovaní tímov.

  • Vieme sa na Vašu firmu pozrieť z nadhľadu, objektívne, bez predsudkov a akýchkoľvek zábran.
  • Vieme zanalyzovať, čo u Vás pri výbere zamestnancov a budovaní produktívneho tímu funguje dobre, ale aj to, čo “nevidíte” alebo neviete vyriešiť, trápi Vás to a brzdí expanziu spoločnosti.
  • Vieme Vám poskytnúť neoceniteľné informácie, ktoré v kombinácii s ostatnými údajmi, ľahko získanými pomocou nášho know-how a on line systémov Performia veľmi uľahčia a zrýchlia Vaše rozhodovanie, týkajúce sa kandidátov alebo  zamestnancov.
  • Vieme identifikovať Vaše problémy a nájsť riešenia a spoločne s Vami ich pretaviť do praxe.
  • Vieme Vám poskytnúť nielen naše služby ušité na mieru, ale v prípade záujmu z Vás urobíme skutočných profesionálov vo výbere zamestnancov a budovaní tímov, ktorí budú mať vďaka konzultantovi vždy istotu, ako ďalej.

Prvá konzultácia zadarmo!

Chcem sa stretnúť