Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov.

Keď chcete mať v tíme naozajstných ťahúňov …

Chcete mať v tíme samostatných výkonných zamestnancov (ťahúňov)? Tak sa uistite, že Vaši ľudia vedia, čo má byť výsledkom ich práce!

Znie to jednoducho a pritom sa v mnohých firmách stretávame s tým, že nie je jasne špecifikované, čo má byť finálnym výsledkom práce človeka na danej pozícii. Podľa čoho poznáme, že niečo nie je tak, ako má? Keď šéf povie: „Na tomto oddelení (alebo na tejto pozícii) sa výkonnosť zmerať nedá.” Ak máte záujem dostávať pravidelné praktické rady z oblasti budovania úspešných tímov a výberu zamestnancov, neváhajte a prihláste sa na odber našich noviniek.

Kedykoľvek počujete takúto vetu, je to vlastne indikátor toho, že je nesprávne pomenovaný produkt (výsledok práce), teda to, čo hodnotné má daná pozícia vygenerovať. Jasne špecifikovaný výsledok práce sa totiž zmerať dá. A verte tomu alebo aj nie, je to možné vždy a na úplne všetkých pozíciách! Na každom poste sa dá spočítať, koľko toho dotyčný pracovník urobil, či v čase danú oblasť zlepšil a o koľko.

Dnešná praktická rada teda znie: Pozrite sa do svojej firmy a uistite sa, že každá pozícia má pomenovaný produkt, a že ho od človeka na danej pozícii požadujete. Takto sa totiž vychovávajú ťahúni, naozaj samostatní a výkonní ľudia. A naviac, firma, ktorá toto má, je magnetom pre ďalších takýchto pracovníkov. Prajem Vám, nech máte v tíme tých najšikovnejších ľudí. Ak by ste potrebovali poradiť, neváhajte sa ozvať a dohodnete si konzultácie s našim odborným konzultantom.

Tím Performia