Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov.

Koľko brzdičov a problémových ľudí máte na palube?

Sme tu s ďalšou praktickou radou z oblasti personalistiky a budovania úspešných tímov. Tento raz sa dotýka citlivo, ale o to dôraznejšie, oblasti „brzdičov” a „problémových ľudí”. Máte ešte nejakých vo svojom tíme? Ak máte záujem dostávať pravidelné praktické rady z oblasti budovania úspešných tímov a výberu zamestnancov, neváhajte a prihláste sa na odber našich noviniek.

Ako iste viete, nie všetci zamestnanci sú rovnakí (pokiaľ nie, pozrite sa na krátke video – Vozík). Niektorí vašej firme pomáhajú oveľa viac, iní menej. Zhruba až 80 % ľudí vo firme prispieva k úspechu. Medzi nimi môžete nájsť tých, ktorí pomáhajú tak veľa, že by ste o nich neradi prišli, ďalší odvádzajú trochu horšiu prácu. Ale predsa len všetci títo zamestnanci sa snažia dosiahnuť dobré výsledky a chcú, aby firma fungovala.

Na druhej strane 20% je pripravených vám uškodiť, alebo minimálne spôsobiť časté a nemalé problémy. Rozhodne neprispevajú k zlepšovaniu, skôr zastavujú váš rast. A čím vyššie IQ majú, tým horšie ich zámery odhalíte.

Ako a akým spôsobom môžu škodiť tí najhorší?

Jednou z ich vlastností je, že prekrúcajú skutočnosť. Napriek tomu, že niečo nefunguje a neprináša to žiadny dobrý výsledok, sú schopní tvrdiť, že ide o dobrú vec. A naopak, o užitočných veciach, ktoré by vám nejakým spôsobom mohli pomôcť, budú tvrdiť, že sú k ničomu.

Týmto prístupom uškodia nie len vašej firme, ale aj vám. Môžu vás tým zmiasť a zaviesť nesprávnym smerom. Cesta k úspechu tak bude zložitejšia a časovo náročnejšia.

Dajte si na nich pozor a dôkladne sledujte, aké výsledky sú za nimi vidieť! Služba Audit vám pomôže nájsť tých produktívnych, aj tých neproduktívnych vo vašom tíme. Ak vás táto služba zaujala, neváhajte sa ozvať a dohodnete si konzultácie s našim odborným konzultantom.

Želáme vám, aby ste mali tím plný zamestnancov, ktorí patria medzi tých 80% . Sú oveľa viac zameraní na produkciu.

Tím Performia

Chceli by ste vedieť kedy presne strácate kontrolu nad situáciou a nad životom?

Som Jairo Pinilla a spolu sa na to pozrieme v septembri!

Váš vlastný a úplný súbor on line nástrojov pre výber zamestnancov a ich rozvoj

Ak sa chcete pri výbere zamestnancov úplne osamostatniť a plne kontrolovať koncepčné budovanie tímu, potom najjednoduchším riešením je vlastniť Performia licencie. V takomto prípade získate prístup k najefektívnejším systémom, ktoré sú na trhu dostupné. Vďaka týmto digitálnym nástrojom budete rýchli, efektívni, ušetríte mnoho času a vyberiete si tých správnych zamestnancov.

Bez ohľadu na veľkosť vašej spoločnosti vždy sú vám k dispozícii vhodné licencie.

Súčasťou licencie Performia je náš celý testovací on-line systém, ktorý obsahuje všetky dotazníky a testy. Pozerá sa na kvalitu kandidátov a ich potenciál. Často býva využívaný aj na personálne audity.

Zatiaľ čo Interspeedia systém je komunikačný nástroj, ktorý počas celého výberového procesu zabezpečí veľmi rýchlu interakciu medzi vami a kandidátmi. Predstavuje vašu priamu linku. Môžete jednoducho ušetriť 55%  alebo aj viac z vašej administratívnej práce a komunikácie súvisiacej s organizáciou pri prijímaní zamestnancov. A čo je ešte dôležitejšie, budete schopní zachytiť tých produktívnych kandidátov, ktorí sú rýchli a ktorí chcú od vás získať rýchlu odpoveď, a preto by ste ich mohli stratiť. S Interspeediou budete rýchli, pričom nestratíte svoju kvalitu.

Urobíme z vás profesionála na výbery zamestnancov a budovanie tímu

Semináre, tréningy a workshopy  vám poskytnú účinné, isté, presné a funkčné rady. Umožnia vám väčšiu kontrolu pri tvorbe vašej personálnej stratégie, nad všetkými časťami výberového procesu vrátane plného porozumenia našim testom, v naštartovaní nováčikov do produkcie a  v neposlednom rade nad ďalším rozvojom vášho personálu a tímu. Vedomosti, ktoré získate, vám ušetria nielen peniaze, ale rovnako vás ušetria od frustrácie a problémov, ktoré vždy nasledujú pri prijatí nevhodnej osoby.

Naučíte sa plne porozumieť najdôležitejším faktorom, ktoré hrajú rolu v  tom, ako odhaliť dlhodobú pridanú hodnotu, ktorú pre vašu spoločnosť jednotliví kandidáti alebo zamestnanci predstavujú, ako zabezpečiť nízku alebo minimálnu fluktuáciu a vyššiu lojalitu a ako vybudovať značku zamestnávateľa.

Prečo konzultácia?

Keď sa pozrieme do slovníka, čo slovo konzultácia znamená,  odpoveďou bude rada odborníka v nejakej oblasti. Konzultant Performie Vám na základe  viac ako 25-ročných praktických skúseností s organizovaním výberových konaní, osobných pohovorov a testovania potenciálu prakticky pre akúkoľvek pracovnú pozíciu v organizácii dokáže poskytnúť odbornú pomoc pri výbere a budovaní tímov.

  • Vieme sa na Vašu firmu pozrieť z nadhľadu, objektívne, bez predsudkov a akýchkoľvek zábran.
  • Vieme zanalyzovať, čo u Vás pri výbere zamestnancov a budovaní produktívneho tímu funguje dobre, ale aj to, čo “nevidíte” alebo neviete vyriešiť, trápi Vás to a brzdí expanziu spoločnosti.
  • Vieme Vám poskytnúť neoceniteľné informácie, ktoré v kombinácii s ostatnými údajmi, ľahko získanými pomocou nášho know-how a on line systémov Performia veľmi uľahčia a zrýchlia Vaše rozhodovanie, týkajúce sa kandidátov alebo  zamestnancov.
  • Vieme identifikovať Vaše problémy a nájsť riešenia a spoločne s Vami ich pretaviť do praxe.
  • Vieme Vám poskytnúť nielen naše služby ušité na mieru, ale v prípade záujmu z Vás urobíme skutočných profesionálov vo výbere zamestnancov a budovaní tímov, ktorí budú mať vďaka konzultantovi vždy istotu, ako ďalej.

Prvá konzultácia zadarmo!

Chcem sa stretnúť