Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov.

Kto u Vás naozaj potrebuje školenie?

Viete presne, kto naozaj potrebuje rozumieť ľuďom? A kto je vhodným kandidátom na akékoľvek školenie tohto typu?

Často u našich klientov – majiteľov alebo riaditeľov firiem pozorujeme, že by chceli preškoliť a vzdelávať zamestnancov. Ako sami hovoria, personalistke alebo vedúcemu oddelenia sa školenie bude určite hodiť. Pokiaľ však ide o nich samotných, zväčša tvrdia, že nič takého nepotrebujú. Ak máte záujem dostávať pravidelné praktické rady z oblasti budovania úspešných tímov a výberu zamestnancov, neváhajte a prihláste sa na odber našich noviniek.

Otázkou teda zostáva, ako k takémuto vzdelaniu správne pristúpiť. Kedy, kde a koho vyškoliť čo sa porozumenia ľuďom týka, ich výberu a práce s nimi?

Naša praktická rada: „Náčelník“, či riaditeľ, výkonný manažér alebo majiteľ musí byť ten, kto sa v ľuďoch vyzná, a mal by byť medzi prvými, ktorý školenie využije. Je potrebné, aby on sám vedel, ako zamestnancov vyberať a ako s nimi pracovať. Najvyšší šéf nemusí byť personalista, ale mal by byť expertom na ľudí.

Manažment firmy by mal stavať na rovnakých základoch a mať rovnaké informácie. Preto je dobré robiť spoločné školenia, kde si všetci ujasnia, ako chcú veci vo firme uchopiť. Pokiaľ by každý člen manažmentu chcel nastaviť vlastný systém, nastal by iba chaos.

Vzdelávanie je pre každého dobrého šéfa kľúčovým faktorom. Pokiaľ na sebe človek prestane pracovať, tak sa môže stať, že z ťahúňa bude po niekoľkých rokoch brzdič. (Pokiaľ ešte nepoznáte naše video „Vozík”, pozrite sa tu.)

Niekedy sa tak veľmi zameriavame na okolie, že zabúdame sami na seba. A to je škoda. Premyslite si, kto by sa u Vás mal zúčastniť toho ktorého seminára. A to nielen v oblasti personalistiky. Ak by ste potrebovali poradiť, neváhajte sa ozvať a dohodnete si konzultácie s našim odborným konzultantom.

Tím Performia