Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov.

Motivácia netkvie iba v peniazoch a benefitoch

Často sa stretávame s tým, že pod slovným spojením „motivácia zamestnancov” sa ľuďom vybaví predovšetkým finančná odmena. To je však veľká chyba spojená s touto oblasťou.

Motivácia totiž rozhodne nemusí byť finančne náročná, najmä u tých, ktorí nepracujú iba pre peniaze. Ak máte záujem dostávať pravidelné praktické rady z oblasti budovania úspešných tímov a výberu zamestnancov, neváhajte a prihláste sa na odber našich noviniek. Teda u tých, ktorých vo firme chceme mať. Z praxe tisícich firiem vidíme, že ľudia chcú hlavne pozornosť. Pravidelné schôdzky, či neformálna komunikácia so zamestnancami o tom, ako sa im darí, ako vnímajú svoje výsledky, čo by chceli zlepšiť alebo s čím sú spokojní, by nemali chýbať v diári žiadneho nadriadeného.

Tento čas môžeme využiť k pochvale, pozornosti pre šikovných a produktívnych zamestnancov. Môžeme zhodnotiť súčasný stav a nasmerovať pozornosť Vašich ľudí do budúcej aktivity. Tým zvýšite ich motiváciu, podporíte ich nápady a vďaka tomu môžete aj veľmi dobre predísť ťažkostiam alebo nedorozumeniam.

Naša praktická rada znie: Motivujte svojich zamestnancov svojou pozornosťou a záujmom.

Želáme Vám, aby ste mali v tíme tých najšikovnejších, ktorí sa dajú ľahko motivovať. Ak to tak ešte nie je, ozvite sa nám a dohodnite si konzultácie s našim odborným konzultantom. Je to presne to, čo v slovenských firmách meníme.

Tím Performia