Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov

BEZPLATNÉ WEBINÁRE

Je ťažké získať a udržať si prácu? Práca je pasca, ak jej dobre nerozumieme

„Tí, ktorí sa zaoberajú praxou bez vedomostí, sú ako námorníci bez kormidla a kompasu. Keď vstupujú na loď, nikdy s istotou nevedia kam plávajú.”

Chcete stabilizovať svoj tím? Udržať dobrú klímu pre svojich zamestnancov? Na to, aby ste si udržali prácu potrebujete poznať niekoľko zásadných informácií, ktoré Vám tento webinár ponúka. Aj keď sa podľa názvu zdá, že je určený len pre zamestnancov, tak je mimoriadne vhodný aj pre majiteľov, manažérov, či personalistov. Webinár sa skladá z dvoch samostatných častí. Prvá časť je zameraná práve pre majiteľov, manažérov, či personalistov. V druhej časti sa venujeme prevažne zamestnancom a personalistom. Každá z týchto časti trvá približne jednu hodinu, čo zaručuje Vašu úplnú koncentráciu. Vďaka prednášajúcej, PhDr. Anne Matúsovej, sa nebudete nudiť ani chvíľku a ešte Vám to prinesie aj nové náhľady na prácu a Váš pracovný tím.

V prvej časti bezplatného webinára sa dozviete množstvo užitočných údajov ako:

 • koncept stability,
 • fixné idey,
 • čo zamestnanec - zvyčajne „nevie”,
 • život a práca je hra,
 • sloboda voľby,
 • problémy práce,
 • ako definujeme šťastie.

V druhej časti sa dozviete viac o témach ako:

 • od čoho závisí udržanie si pracovného miesta,
 • akú časť v živote strávime v práci,
 • či je práca v živote človeka dôležitá,
 • najlepší spôsob, ako vytvárať peniaze,
 • škála tvorenia,
 • motivácia a výmeny.

PRAKTICKÉ RADY

Pravidelné rady a inšpirácie z oblasti “budovania tímu”

Čo získate prihlásením sa na odber?

TO JE LEN ZLOMOK INFORMÁCIÍ, KTORÉ SA DOKÁŽETE DOZVEDIEŤ

Ako zefektívniť súčasný tím?
Dávajte pozornosť tomu, čo chcete aby rástlo

S údajmi z tohto webinára dokážete stabilizovať a zefektívniť Váš tím. Prednášajúca, Ing. Miriam Mártonová, Vám dá zaručené tipy na to, aby manažéri, vedúci pracovníci či personalisti mali možnosť čo najviac zefektívniť svoj tím. Obdržíte niekoľko tipov ako na to. Taktiež Vám priblíži aj najčastejšie chyby, ktoré robíte a myslíte si, že je to správne. Zaručene dokážete zlepšiť svoj tím! Chce to kúsok odhodlania a silný zámer. Peniaze vôbec nepotrebujete!

Čo si z webinára odnesiete?

Ako stabilizovať firmu a Váš tím?
Riešenia vždy existujú

Toto bol prvý webinár spoločnosti Performia a vznikol pod vedením prednášajúcej PhDr. Anny Matúsovej. Vďaka situácii, ktorú nám priniesol začiatok roka 2020 sa zamestnávatelia ocitli v neľahkej situácii. Preto tento webinár rieši neľahkú situáciu zamestnávateľov ako zastabilizovať firmu, či najčastejšie otázky súčasnej doby, ale ponúka aj riešenia.

Dozviete sa množstvo zaujímavých informácií z nasledujúcich oblastí:

Máte záujem o niektorý webinár? Napíšte nám a my sa Vám ozveme! Do poznámky napíšte, o ktorý webinár máte záujem.

Váš vlastný a úplný súbor on line nástrojov pre výber zamestnancov a ich rozvoj

Ak sa chcete pri výbere zamestnancov úplne osamostatniť a plne kontrolovať koncepčné budovanie tímu, potom najjednoduchším riešením je vlastniť Performia licencie. V takomto prípade získate prístup k najefektívnejším systémom, ktoré sú na trhu dostupné. Vďaka týmto digitálnym nástrojom budete rýchli, efektívni, ušetríte mnoho času a vyberiete si tých správnych zamestnancov.

Bez ohľadu na veľkosť vašej spoločnosti vždy sú vám k dispozícii vhodné licencie.

Súčasťou licencie Performia je náš celý testovací on-line systém, ktorý obsahuje všetky dotazníky a testy. Pozerá sa na kvalitu kandidátov a ich potenciál. Často býva využívaný aj na personálne audity.

Zatiaľ čo Interspeedia systém je komunikačný nástroj, ktorý počas celého výberového procesu zabezpečí veľmi rýchlu interakciu medzi vami a kandidátmi. Predstavuje vašu priamu linku. Môžete jednoducho ušetriť 55%  alebo aj viac z vašej administratívnej práce a komunikácie súvisiacej s organizáciou pri prijímaní zamestnancov. A čo je ešte dôležitejšie, budete schopní zachytiť tých produktívnych kandidátov, ktorí sú rýchli a ktorí chcú od vás získať rýchlu odpoveď, a preto by ste ich mohli stratiť. S Interspeediou budete rýchli, pričom nestratíte svoju kvalitu.

Urobíme z vás profesionála na výbery zamestnancov a budovanie tímu

Semináre, tréningy a workshopy  vám poskytnú účinné, isté, presné a funkčné rady. Umožnia vám väčšiu kontrolu pri tvorbe vašej personálnej stratégie, nad všetkými časťami výberového procesu vrátane plného porozumenia našim testom, v naštartovaní nováčikov do produkcie a  v neposlednom rade nad ďalším rozvojom vášho personálu a tímu. Vedomosti, ktoré získate, vám ušetria nielen peniaze, ale rovnako vás ušetria od frustrácie a problémov, ktoré vždy nasledujú pri prijatí nevhodnej osoby.

Naučíte sa plne porozumieť najdôležitejším faktorom, ktoré hrajú rolu v  tom, ako odhaliť dlhodobú pridanú hodnotu, ktorú pre vašu spoločnosť jednotliví kandidáti alebo zamestnanci predstavujú, ako zabezpečiť nízku alebo minimálnu fluktuáciu a vyššiu lojalitu a ako vybudovať značku zamestnávateľa.

Prečo konzultácia?

Keď sa pozrieme do slovníka, čo slovo konzultácia znamená,  odpoveďou bude rada odborníka v nejakej oblasti. Konzultant Performie Vám na základe  viac ako 25-ročných praktických skúseností s organizovaním výberových konaní, osobných pohovorov a testovania potenciálu prakticky pre akúkoľvek pracovnú pozíciu v organizácii dokáže poskytnúť odbornú pomoc pri výbere a budovaní tímov.

 • Vieme sa na Vašu firmu pozrieť z nadhľadu, objektívne, bez predsudkov a akýchkoľvek zábran.
 • Vieme zanalyzovať, čo u Vás pri výbere zamestnancov a budovaní produktívneho tímu funguje dobre, ale aj to, čo “nevidíte” alebo neviete vyriešiť, trápi Vás to a brzdí expanziu spoločnosti.
 • Vieme Vám poskytnúť neoceniteľné informácie, ktoré v kombinácii s ostatnými údajmi, ľahko získanými pomocou nášho know-how a on line systémov Performia veľmi uľahčia a zrýchlia Vaše rozhodovanie, týkajúce sa kandidátov alebo  zamestnancov.
 • Vieme identifikovať Vaše problémy a nájsť riešenia a spoločne s Vami ich pretaviť do praxe.
 • Vieme Vám poskytnúť nielen naše služby ušité na mieru, ale v prípade záujmu z Vás urobíme skutočných profesionálov vo výbere zamestnancov a budovaní tímov, ktorí budú mať vďaka konzultantovi vždy istotu, ako ďalej.

Prvá konzultácia zadarmo!

Chcem sa stretnúť