info@performia.sk +421 2 209 205 90
Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov.
Dočasne sme znížili ceny niektorých služieb

Milí priatelia, ako sa vám podaril dnešok? Prinášame vám nejaké dobré správy, tak rýchlo k nim!

Našou základnou snahou je pomáhať pri budovaní efektívnych pracovných tímov. Pretože sme vďaka nášmu aktuálnemu prieskumu, ako aj telefonickej alebo mailovej komunikácii za posledné týždne pochopili, že väčšia časť z našich klientov stále vyberá nových zamestnancov alebo sa na to chystá, a ďalšia časť klientov chce využiť súčasnú situáciu na to, aby venovala viac svojej pozornosti súčasnému tímu a práci na ňom, pripravili sme pre vás zopár vecí, ktoré vás v týchto dvoch oblastiach môžu podporiť.

Takže, aby sme vám všetkým vyšli čo najviac v ústrety, dočasne na obdobie do 30. júna 2020 znížili sme ceny niektorých služieb.

       • Testovanie kandidátov alebo zamestnancov za účelom efektívneho výberu alebo umiestnenia správneho človeka na správne miesto vo vašom        pracovnom tíme. Využite 30% zľavu na základné preverenie a získanie odporúčaní.

       • Personálny audit za účelom dôkladného odhalenia pracovného potenciálu zamestnancov vašej spoločnosti ako aj získanie informácií o najlepšom spôsobe ich riadenia. Využite 30% zľavu nielen na základnú cenníkovú cenu ale aj to, že všetky ďalšie doplnkové testy a dotazníky, ktoré si vyberiete do testovacej batérie sú úplne grátis.

       • Exelect Štart je rýchla a lacná služba pre tých, ktorí sa chystajú vyberať niekoho nového do svojho tímu. V podstate ide o „prenájom“ profesionálneho personalistu, kde vám pomôžeme s výrobou a publikovaním inzerátov pretriedením kandidátov, ich otestovaním a výberom tých najlepších. A tých teraz bude každá firma potrebovať. Využite dokonca až 50% zľavu na túto službu.

       • Exelect Full Servis je komplexná služby vyhľadania, výberu a dodania vhodného kandidáta na presne určené pracovné miesto. Nebude to kandidát z databázy ale priamo pre vás vyhľadaný kandidát v danom čase. Ceny pre túto službu sa stanovujú individuálne, v závislosti na pracovnej pozícii a požiadavkách na kandidáta, avšak zo štandardnej ceny vám poskytneme opäť 30% zľavu.

Viac o týchto službách sa dozviete telefonicky u Ing. Miriam Mártonovej na čísle 0905 618 304, ktorá vám služby bližšie vysvetlí a celé to skoordinuje. Alebo napíšte na hiring@performia.sk .

Čo ďalšie vás môže podporiť?

Niektoré články, ktoré sme v súvislosti s posledným náročným obdobím vytvorili a rozposielali, nájdete aj na našom webe https://performia.sk/clanky/ .

A bodka na záver:

Využite bezplatnú hodinovú konzultáciu v podstate na akúkoľvek tému týkajúcu sa výberu ľudí a budovania tímu (uskutoční sa cez Skype). Či už sa jedná o inzerciu pre „nový výber“, súčasnú personálnu stratégiu alebo nápady, ako teraz pracovať s vaším tímom. Rezervujte na komunikator@performia.sk .

Sme tu pre vás!

A predsa len záverom by sme chceli napísať ešte niečo dôležité. Nech už teraz potrebujete naše služby alebo máte dosť starostí sami se sebou, my tu stále sme. A keby to bolo len tak, že sa potrebujete vyrozprávať, zavolajte nám alebo napíšte nám.

Performia tím