» Doplnkové služby
info@performia.sk +421 2 209 205 90
Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov.
Doplnkové služby

Zostavenie inzerátu
Táto služba je kompletným vyhotovením inzerátu na obsadzovanú pozíciu vo Vašej firme. Stačí nám vedieť akú pracovnú pozíciu potrebujete obsadiť a my Vám vytvoríme inzerát profesionálne, tak aby bol zameraný na tých ľudí, ktorých potrebujete a pomohol Vám už v tomto prvom kroku „zapískať správnu pesničku, aby sa na to ozvali tí, ktorých chcete do svojich radov“. Vďaka tomu nielenže ušetríte čas, ktorý obvykle zabijete vymýšľaním ,,lákavých” slov, aby niekto prejavil záujem, ale taktiež čas celého výberového procesu. Svoj inzerát však máte stále plne pod kontrolou a rozhodujete o jeho osude, keďže ho zverejňujete Vy sami.

Najčastejším problémom inzerátov je fakt, že zo strachu aby sme pritiahli, čo najviac ľudí,  v ňom zľahčujeme podmienky práce a ponúkame hory-doly. Nemôžeme sa potom čudovať, že sa naň ozývajú kandidáti, ktorým ide len o benefity a nevedia alebo nechcú tvrdo pracovať. Predsa ,,ako sa do hory volá, tak sa z nej ozýva” a my Vám pomôžeme s tým, aby to ,,volanie” bolo čo najefektívnejšie.


PRAKTICKÉ RADY: pravidelné rady a inšpirácie z oblasti “budovania tímu”

Čo získate prihlásením sa k odberu?

  • Pravidelne dostanete praktické rady zo sveta výberu zamestnancov a budovania efetktívneho tímu.
  • Budete informovaní o našich aktivitách.
  • Každý piatok dostanete vtipy na záver týždňa, ktoré vždy vylepšia Vašu náladu.
TO JE LEN ZLOMOK INFORMÁCIÍ, KTORÉ SA DOKÁŽETE DOZVEDIEŤ.

Interné semináre
Vďaka obrovskému záujmu našich klientov o vzdelávanie Vám prinášame novinku. Interné semináre priamo u Vás. Najčastejším problémom našich klientov boli presuny a organizácia ľudí na termín, ktorý sme si stanovili. Avšak tieto interné semináre spočívajú v tom, že naša odborná lektorka PhDr. Anna Matúsová prednáša priamo vo Vašej firme, či priestoroch, ktoré si zvolíte, na tému akú potrebujete vo vašej oblasti budovania pracovného tímu riešiť. Áno, dobre čítate! Téma sa prispôsobuje podľa aktuálneho problému vo firme, samozrejme z oblasti výberu zamestnancov a profesionálneho budovania tímov.

„Keď nepríde Mohamed k hore, príde hora k Mohamedovi.”

Už sa ďalej nemusíte trápiť tím, že vytrhnete svojich ľudí z prostredia firmy, zabezpečovať im ubytovanie, či služobné autá na presun. Všetko má jednoduché riešenie a to vďaka interným seminárom šitých práve na mieru pre Vašu firmu. Vyskúšajte a uvidíte ako emócie a produktivita vo Vašej firme začne stúpať.