info@performia.sk +421 2 209 205 90
Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov.
Licencie Interspeedia

Čo je Interspeedia?

Interspeedia je obchodná značka spoločnosti Performia s.r.o. vyjadrená svojim symbolom-logom a predstavuje samostatnú webovú aplikáciu, špecifický internetový on-line systém personálneho manažmentu.

Ide o systém, ktorý využíva moderné technológie  komunikácie a spracovania informácií (internet a počítač) o kandidátoch na zamestnanie. Je určený na urýchlenie a zjednodušenie práce v oblasti riadenia ľudských zdrojov, predovšetkým k rýchlejšiemu a kvalitnejšiemu výberu zamestnancov.

Čo Interspeedia prináša?

Interspeedia je online systém, ktorý je prepojený s domovskou stránkou Vašej firmy. Vďaka tomuto systému je vytváranie a publikovanie Vašich vlastných pracovných inzerátov záležitosťou minút. Systém je zostavený pre prijímanie životopisov tak, aby korešpondoval s tým, čo v skutočnosti naozaj potrebujete, a preto pomáha udržať kandidáta v bezprostrednom dosahu, aby bolo možné s ním komunikovať, dohodnúť termín pohovoru atď.

Automatizáciou rutinných činností od vytvorenia a publikovania inzerátu, vrátane prvotnej selekcie kandidátov, triedenia životopisov, zvládania komunikácie až po prijatie zamestnanca môžete jednoducho ušetriť 55% alebo aj viac z vašej administratívnej práce a komunikácie súvisiacej s prijímaním pracovníkov. A čo je ešte dôležitejšie, budete schopný zachytiť tých produktívnych kandidátov, ktorí sú rýchli a ktorí chcú od vás získať rýchlu odpoveď.

So systémom Interspeedia si behom niekoľkých minút vytvoríte a zverejnite Váš vlastný inzerát, budete komunikovať so skupinami kandidátov a takisto udržíte komunikáciu s jednotlivými kandidátmi, budete hodnotiť kandidátov prostredníctvom jednoduchých dotazníkov a a filtrovať odpovede, ktoré korešpondujú s tým, čo naozaj potrebujete a chcete. S Interspeediou poskytnete rýchlu spätnú väzbu a ušetrite čas pre obe strany – Vám aj Vašim kandidátom.

Ďalšie výhody Interspeedie

• Zbavíte sa prebytočnej administratívy, triedenia a zakladania papierov.
• Po tom, čo zadáte pár kľúčových kritérií, vyhľadáte vhodného kandidáta v priebehu okamžiku.
• Archivácia všetkých údajov, priebehu komunikácie a vytváranie Vašej vlastnej databázy kandidátov.
• Jednoduchá komunikácia s kandidátmi pomocou šablón e-mailov, so zachovaním dojmu osobnej komunikácie.
• Prevádzka bez zložitých inštalácií a IT technikov.
• Všetky aktualizácie a pridávanie nových funkcii prebieha automaticky a zadarmo.
• V prípade akýchkoľvek otázok je Vám k dispozícii podporný tím ľudí.

Implementácia systému Interspeedia

Implementácia zahŕňa úplné pripojenie systému Interspeedia na stránku objednávateľa, dizajn systému v dizajne objednávateľa, vyžaduje súčinnosť zo strany objednávateľa a poskytnutie potrebných údajov pre prepojenie stránky objednávateľa s Interspeediou, zahŕňa aj vytvorenie prístupov pre 1 až 2 užívateľov a ich zaškolenie.

 

Čo na Interspeediu povedali užívatelia systému?

Milý tím Performia,

práve som dokončila tréning na Interspeediu. Systém Performia už používam mnoho rokov a vždy som bola z neho nadšená, ale teraz, keď už poznám aj Interspeediu som “SPEEDexcited” (nadšená rýchlosťou).

Je to tak hodnotný nástroj pre personálneho manažéra! Čo sa mi na tréningu naozaj páčilo, boli presné inštrukcie, krok za krokom, na každý jeden nástroj systému.

Cítim, že budem vedieť tento nástroj používať a budem vo výberovom procese oveľa, oveľa efektívnejšia a rýchlejšia.

Ďakujem Performia a Interspeedia – moja budúcnosť personálneho manažéra sa zdá byť opäť jasnejšia :)!

Želám vám veľa úspechov a šťastných klientov – minimálne takých šťastných, akou som ja s vašimi skvelými produktami a službami.

Martina Rancová

výkonná riaditeľka

KOLATERAL