Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov

Ako čeliť nedostatku kvalitných ľudí na pracovnom trhu a nepodľahnúť panike

Ste tiež zhrozený zo súčasnej situácie na pracovnom trhu a obávate sa, že čoskoro nebude mať kto pracovať?

Všetci sme si vedomí toho, že čelíme turbulentným zmenám na pracovnom trhu. Sú tieto zmeny naozaj tým pravým dôvodom, že prijať kvalitného a produktívneho človeka do tímu je čoraz náročnejšie?

Máme pre Vás šokujúcu správu!

Zmeny, požiadavky, vonkajšie vplyvy či pohyby na pracovnom trhu nie sú tým pravým dôvodom. Niečo sme museli dlhodobo zanedbať. Prieskumy totiž ukazujú, že skutočným problémom už prestalo byť len vedieť nájsť tých správnych kandidátov. Na celý výber zamestnancov sa budeme musieť pozrieť z úplne odlišného hľadiska. Všetkých zamestnávateľov čaká v budúcnosti veľká výzva.

Chcete byť pred všetkými o krok vpred?

Performia pre Vás opäť pripravila inšpiratívny 1-dňový seminár na tému:

AKO ČELIŤ NEDOSTATKU KVALITNÝCH ĽUDÍ NA PRACOVNOM TRHU A NEPODĽAHNÚŤ PANIKE
alebo
AKO ZÍSKAŤ TALENTY A UDRŽAŤ SI ICH V TÍME
Na tomto seminári sa dozviete:
  • Čo kandidáti na trhu práce hľadajú?
  • Ako vonkajšie vplyvy zasahujú do nášho rozhodovania?
  • Žijeme v 21. storočí, čo to teda chce, aby sme ľudí pritiahli?
  • Ako vytvoriť pre zamestnancov atraktívnu značku?
Neváhajte a prihláste sa ešte dnes.

Tešíme sa na Vás!

Miesto: Bratislava, Stará Vajnorská 90

Dátum: pripravujeme

Cena: 420,-€ (350 + 20% DPH)

Chcem sa prihlásiť na seminár : Ako čeliť nedostatku kvalitných ľudí na pracovnom trhu a nepodľahnúť panike

Váš vlastný a úplný súbor on line nástrojov pre výber zamestnancov a ich rozvoj

Ak sa chcete pri výbere zamestnancov úplne osamostatniť a plne kontrolovať koncepčné budovanie tímu, potom najjednoduchším riešením je vlastniť Performia licencie. V takomto prípade získate prístup k najefektívnejším systémom, ktoré sú na trhu dostupné. Vďaka týmto digitálnym nástrojom budete rýchli, efektívni, ušetríte mnoho času a vyberiete si tých správnych zamestnancov.

Bez ohľadu na veľkosť vašej spoločnosti vždy sú vám k dispozícii vhodné licencie.

Súčasťou licencie Performia je náš celý testovací on-line systém, ktorý obsahuje všetky dotazníky a testy. Pozerá sa na kvalitu kandidátov a ich potenciál. Často býva využívaný aj na personálne audity.

Zatiaľ čo Interspeedia systém je komunikačný nástroj, ktorý počas celého výberového procesu zabezpečí veľmi rýchlu interakciu medzi vami a kandidátmi. Predstavuje vašu priamu linku. Môžete jednoducho ušetriť 55%  alebo aj viac z vašej administratívnej práce a komunikácie súvisiacej s organizáciou pri prijímaní zamestnancov. A čo je ešte dôležitejšie, budete schopní zachytiť tých produktívnych kandidátov, ktorí sú rýchli a ktorí chcú od vás získať rýchlu odpoveď, a preto by ste ich mohli stratiť. S Interspeediou budete rýchli, pričom nestratíte svoju kvalitu.

Urobíme z vás profesionála na výbery zamestnancov a budovanie tímu

Semináre, tréningy a workshopy  vám poskytnú účinné, isté, presné a funkčné rady. Umožnia vám väčšiu kontrolu pri tvorbe vašej personálnej stratégie, nad všetkými časťami výberového procesu vrátane plného porozumenia našim testom, v naštartovaní nováčikov do produkcie a  v neposlednom rade nad ďalším rozvojom vášho personálu a tímu. Vedomosti, ktoré získate, vám ušetria nielen peniaze, ale rovnako vás ušetria od frustrácie a problémov, ktoré vždy nasledujú pri prijatí nevhodnej osoby.

Naučíte sa plne porozumieť najdôležitejším faktorom, ktoré hrajú rolu v  tom, ako odhaliť dlhodobú pridanú hodnotu, ktorú pre vašu spoločnosť jednotliví kandidáti alebo zamestnanci predstavujú, ako zabezpečiť nízku alebo minimálnu fluktuáciu a vyššiu lojalitu a ako vybudovať značku zamestnávateľa.

Prečo konzultácia?

Keď sa pozrieme do slovníka, čo slovo konzultácia znamená,  odpoveďou bude rada odborníka v nejakej oblasti. Konzultant Performie Vám na základe  viac ako 25-ročných praktických skúseností s organizovaním výberových konaní, osobných pohovorov a testovania potenciálu prakticky pre akúkoľvek pracovnú pozíciu v organizácii dokáže poskytnúť odbornú pomoc pri výbere a budovaní tímov.

  • Vieme sa na Vašu firmu pozrieť z nadhľadu, objektívne, bez predsudkov a akýchkoľvek zábran.
  • Vieme zanalyzovať, čo u Vás pri výbere zamestnancov a budovaní produktívneho tímu funguje dobre, ale aj to, čo “nevidíte” alebo neviete vyriešiť, trápi Vás to a brzdí expanziu spoločnosti.
  • Vieme Vám poskytnúť neoceniteľné informácie, ktoré v kombinácii s ostatnými údajmi, ľahko získanými pomocou nášho know-how a on line systémov Performia veľmi uľahčia a zrýchlia Vaše rozhodovanie, týkajúce sa kandidátov alebo  zamestnancov.
  • Vieme identifikovať Vaše problémy a nájsť riešenia a spoločne s Vami ich pretaviť do praxe.
  • Vieme Vám poskytnúť nielen naše služby ušité na mieru, ale v prípade záujmu z Vás urobíme skutočných profesionálov vo výbere zamestnancov a budovaní tímov, ktorí budú mať vďaka konzultantovi vždy istotu, ako ďalej.

Prvá konzultácia zadarmo!

Chcem sa stretnúť