Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov

Profesionálny výber zamestnancov a budovanie tímu

Profesionálny výber zamestnancov a budovanie tímu

Ide o 4 dňový seminár, ktorý je zameraný na získanie teoretických a praktických skúseností v budovaní tímu a najmä pri prijímaní zamestnancov a hodnotení personálu. Účelom seminára je plne porozumieť najdôležitejším faktorom ľudského pôsobenia v pracovnom tíme.  Taktiež tomu, ako sa môžu pomocou nástrojov systému Performia odhaliť možnosti dlhodobej pridanej hodnoty pre pracovný tím, ktorú pre vašu spoločnosť jednotliví záujemcovia o zamestnanie (ale aj súčasní zamestnanci) predstavujú.

Téma seminára

Téma seminára je vhodná nielen pre tých, ktorí sa priamo venujú „team buildingu“, či výberom nových zamestnancov, ale všetkým tým, ktorí majú čo do činenia s riadením ľudí a ich rozvojom. Je to seminár, počas ktorého porozumiete človeku – prečo je taký, aký je a aké sú dôvody pre jeho správanie sa. Seminár je určený nielen pre stávajúcich klientov Performie, ktorí využívajú licenciu na systém Performia, a to pre zvýšenie ich kompetencie, ale taktiež pre nových klientov, ktorí chcú sprofesionalizovať svoj výber zamestnancov a zaujímajú sa o naše systémy.

Prednášať Vám bude zakladateľka a výkonná riaditeľka spoločnosti Performia s.r.o. a skúsená odborná konzultantka v oblasti „team buildingu“ PhDr. Anna Matúsová (v minulosti pracovala ako HR manažér v McDonald’s a Eurotel – dnes Telekom).

Rezervujte si pre seba termín!

Pre prihlásenie a získanie dodatočných informácii môžete použiť nasledovný formulár alebo použiť naše kontaktné údaje.

Tešíme sa na Vás!       

Miesto: Bratislava, Stará Vajnorská 90

Dátum: 28.-31. marec 2023

Cena: 1800,-€ (1500 + 20% DPH)

Chcem sa prihlásiť na seminár : Profesionálny výber zamestnancov a budovanie tímu

Prečítajte si odozvu účastníkov tohto seminára