Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov

Aby výchova nebolela alebo Výchova a vzťahy s deťmi

Výchova a deti. Prečo sa profesionáli na budovanie tímov venujú problematike výchovy detí?!

No jednoducho preto, lebo deti sú takí istí ľudia ako my, len v malých telíčkach. A takmer každý majiteľ, šéf, či manažér je aj rodičom, alebo ním bude.

K základným účelom Performie patrí okrem iného aj lepšie prežitie našich klientov. Našim účelom je teda pomoc. Pomoc v rôznych oblastiach. Toto je nadradený dôvod, prečo Performia existuje.

My si uvedomujeme, že ak majú majitelia firiem alebo manažéri problémy a starosti s výchovou detí, častokrát sú “mysľou” pri nich, namiesto toho, aby svoju pozornosť venovali svojej firme, práci v tíme. Hovoríme tomu, že “nie sú v prítomnosti”. Týmto seminárom chceme postaviť základy v tak dôležitej oblasti, ako je výchova detí a uvoľniť im ruky aj jednotky pozornosti pre riešenie pracovných výziev.

Je tu však aj jedna veľmi významná súvislosť. Naši zamestnanci sú častokrát ako deti, a tak je potrebné k nim aj pristupovať. To, čo sa naučíte na tomto seminári má všeobecnú platnosť pri zvládaní ľudských bytostí, a tu sme my doma.

A ak máte chuť dozvedieť sa viac o výbere zamestnancov a o budovaní tímu, prihláste sa na úvodný seminár a ,,Výber zamestnancov ako ho nepoznáte”.

Čo na seminár povedali účastníci?

Seminár mi dal presne to, čo som od neho očakávala. Zistila som, že veľa vecí, ktoré som si myslela, že sú “normálne” a používali ich aj moji rodičia na mne, v poriadku nie sú a viem, že sa ich budem snažiť vyvarovať. Dostala som omnoho väčší koncept ako dieťa správne vychovať do života a aby to nebolelo ani dieťa ani mňa ako rodiča. Keď to príde, budem viacej pripravená a istejšia.

S.P.

Veľmi pekne ďakujem, že som mala možnosť sa zúčastniť. Dalo mi to veľa a verím, že to budem vedieť použiť aj v praxi. Prišla som sem s tým, že moje dieťa je nezvládnuteľné a nezvládam ho. Ale teraz už viem, kde a v kom je chyba. Ako matka som zlyhala a dávala im za vinu svoje zlyhania. Veľmi veľa dôležitých a do života praktikovaných rád.

L.B.

Rezervujte si pre seba dátum, aký Vám vyhovuje!

Pre prihlásenie a získanie dodatočných informácii môžete použiť nasledovný formulár alebo použiť naše kontaktné údaje.

Tešíme sa na Vás!

Všetky naše video-semináre nájdete tu.

Miesto: Bratislava, Stará Vajnorská 90

Doba trvania: 2 dni

Cena: 480,-€ (400 + 20% DPH)

Chcem sa prihlásiť na seminár :
Aby výchova nebolela alebo Výchova a vzťahy s deťmi