Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov

Aby výchova nebolela alebo Výchova a vzťahy s deťmi

Výchova a deti. Prečo sa profesionáli na budovanie tímov venujú problematike výchovy detí?!

No jednoducho preto, lebo deti sú takí istí ľudia ako my, len v malých telíčkach. A takmer každý majiteľ, šéf, či manažér je aj rodičom, alebo ním bude.

K základným účelom Performie patrí okrem iného aj lepšie prežitie našich klientov. Našim účelom je teda pomoc. Pomoc v rôznych oblastiach. Toto je nadradený dôvod, prečo Performia existuje.

My si uvedomujeme, že ak majú majitelia firiem alebo manažéri problémy a starosti s výchovou detí, častokrát sú “mysľou” pri nich, namiesto toho, aby svoju pozornosť venovali svojej firme, práci v tíme. Hovoríme tomu, že “nie sú v prítomnosti”. Týmto seminárom chceme postaviť základy v tak dôležitej oblasti, ako je výchova detí a uvoľniť im ruky aj jednotky pozornosti pre riešenie pracovných výziev.

Je tu však aj jedna veľmi významná súvislosť. Naši zamestnanci sú častokrát ako deti, a tak je potrebné k nim aj pristupovať. To, čo sa naučíte na tomto seminári má všeobecnú platnosť pri zvládaní ľudských bytostí, a tu sme my doma.

A ak máte chuť dozvedieť sa viac o výbere zamestnancov a o budovaní tímu, prihláste sa na úvodný seminár a ,,Výber zamestnancov ako ho nepoznáte”.

Čo na seminár povedali účastníci?

Seminár mi dal presne to, čo som od neho očakávala. Zistila som, že veľa vecí, ktoré som si myslela, že sú “normálne” a používali ich aj moji rodičia na mne, v poriadku nie sú a viem, že sa ich budem snažiť vyvarovať. Dostala som omnoho väčší koncept ako dieťa správne vychovať do života a aby to nebolelo ani dieťa ani mňa ako rodiča. Keď to príde, budem viacej pripravená a istejšia.

S.P.

Veľmi pekne ďakujem, že som mala možnosť sa zúčastniť. Dalo mi to veľa a verím, že to budem vedieť použiť aj v praxi. Prišla som sem s tým, že moje dieťa je nezvládnuteľné a nezvládam ho. Ale teraz už viem, kde a v kom je chyba. Ako matka som zlyhala a dávala im za vinu svoje zlyhania. Veľmi veľa dôležitých a do života praktikovaných rád.

L.B.

Rezervujte si pre seba dátum, aký Vám vyhovuje!

Pre prihlásenie a získanie dodatočných informácii môžete použiť nasledovný formulár alebo použiť naše kontaktné údaje.

Tešíme sa na Vás!

Všetky naše video-semináre nájdete tu.

Miesto: Bratislava

Doba trvania: 2 dni

Cena: 480,-€ (400 + 20% DPH)

Chcem sa prihlásiť na seminár :
Aby výchova nebolela alebo Výchova a vzťahy s deťmi

Chceli by ste vedieť kedy presne strácate kontrolu nad situáciou a nad životom?

Som Jairo Pinilla a spolu sa na to pozrieme v septembri!

Váš vlastný a úplný súbor on line nástrojov pre výber zamestnancov a ich rozvoj

Ak sa chcete pri výbere zamestnancov úplne osamostatniť a plne kontrolovať koncepčné budovanie tímu, potom najjednoduchším riešením je vlastniť Performia licencie. V takomto prípade získate prístup k najefektívnejším systémom, ktoré sú na trhu dostupné. Vďaka týmto digitálnym nástrojom budete rýchli, efektívni, ušetríte mnoho času a vyberiete si tých správnych zamestnancov.

Bez ohľadu na veľkosť vašej spoločnosti vždy sú vám k dispozícii vhodné licencie.

Súčasťou licencie Performia je náš celý testovací on-line systém, ktorý obsahuje všetky dotazníky a testy. Pozerá sa na kvalitu kandidátov a ich potenciál. Často býva využívaný aj na personálne audity.

Zatiaľ čo Interspeedia systém je komunikačný nástroj, ktorý počas celého výberového procesu zabezpečí veľmi rýchlu interakciu medzi vami a kandidátmi. Predstavuje vašu priamu linku. Môžete jednoducho ušetriť 55%  alebo aj viac z vašej administratívnej práce a komunikácie súvisiacej s organizáciou pri prijímaní zamestnancov. A čo je ešte dôležitejšie, budete schopní zachytiť tých produktívnych kandidátov, ktorí sú rýchli a ktorí chcú od vás získať rýchlu odpoveď, a preto by ste ich mohli stratiť. S Interspeediou budete rýchli, pričom nestratíte svoju kvalitu.

Urobíme z vás profesionála na výbery zamestnancov a budovanie tímu

Semináre, tréningy a workshopy  vám poskytnú účinné, isté, presné a funkčné rady. Umožnia vám väčšiu kontrolu pri tvorbe vašej personálnej stratégie, nad všetkými časťami výberového procesu vrátane plného porozumenia našim testom, v naštartovaní nováčikov do produkcie a  v neposlednom rade nad ďalším rozvojom vášho personálu a tímu. Vedomosti, ktoré získate, vám ušetria nielen peniaze, ale rovnako vás ušetria od frustrácie a problémov, ktoré vždy nasledujú pri prijatí nevhodnej osoby.

Naučíte sa plne porozumieť najdôležitejším faktorom, ktoré hrajú rolu v  tom, ako odhaliť dlhodobú pridanú hodnotu, ktorú pre vašu spoločnosť jednotliví kandidáti alebo zamestnanci predstavujú, ako zabezpečiť nízku alebo minimálnu fluktuáciu a vyššiu lojalitu a ako vybudovať značku zamestnávateľa.

Prečo konzultácia?

Keď sa pozrieme do slovníka, čo slovo konzultácia znamená,  odpoveďou bude rada odborníka v nejakej oblasti. Konzultant Performie Vám na základe  viac ako 25-ročných praktických skúseností s organizovaním výberových konaní, osobných pohovorov a testovania potenciálu prakticky pre akúkoľvek pracovnú pozíciu v organizácii dokáže poskytnúť odbornú pomoc pri výbere a budovaní tímov.

  • Vieme sa na Vašu firmu pozrieť z nadhľadu, objektívne, bez predsudkov a akýchkoľvek zábran.
  • Vieme zanalyzovať, čo u Vás pri výbere zamestnancov a budovaní produktívneho tímu funguje dobre, ale aj to, čo “nevidíte” alebo neviete vyriešiť, trápi Vás to a brzdí expanziu spoločnosti.
  • Vieme Vám poskytnúť neoceniteľné informácie, ktoré v kombinácii s ostatnými údajmi, ľahko získanými pomocou nášho know-how a on line systémov Performia veľmi uľahčia a zrýchlia Vaše rozhodovanie, týkajúce sa kandidátov alebo  zamestnancov.
  • Vieme identifikovať Vaše problémy a nájsť riešenia a spoločne s Vami ich pretaviť do praxe.
  • Vieme Vám poskytnúť nielen naše služby ušité na mieru, ale v prípade záujmu z Vás urobíme skutočných profesionálov vo výbere zamestnancov a budovaní tímov, ktorí budú mať vďaka konzultantovi vždy istotu, ako ďalej.

Prvá konzultácia zadarmo!

Chcem sa stretnúť