Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov

Kick Off – Ako rýchlo naštartovať nového zamestnanca

Neplitvajte časom!

Investujete veľa času, energie a financií do výberového procesu vášho nového zamestnanca. Jedného dňa spokojne uzavriete tento cyklus a tešíte sa, že ste zohnali presne takú osobu, akú ste si na začiatku procesu predstavovali. Tešíte sa. Očakávate, že čoskoro tento nový zamestnanec začne samostatne a efektívne pôsobiť na svojom pracovnom mieste. Čakáte a želaný efekt sa nedostavuje. Čo to je? Kde sa stala chyba? Celý trik spočíva v tom, ako takéhoto novoprijatého zamestnanca správne viesť a sledovať, aby nabehol na tú správnu krivku výkonnosti.

Toto je špeciálny 2-dňový seminár.

Je na tému, ktorá vás zdokonalí v tom, ako čo najrýchlejšie uviesť nových zamestnancov do produkcie. Je celkom prirodzené, že tieto vedomosti pomôžu aj pri zvyšovaní vlastnej produktivity a celého súčasného tímu. Hlavné témy tohto seminára sú: Ktoré pravidlá určujú úspech, keď nový zamestnanec vstupuje do vašej spoločnosti? V akých kondíciách sa môžu nachádzať zamestnanci? Ako trénovať nových ľudí, aby sa rýchlo naštartovali? Ako zabezpečiť, aby noví zamestnanci správne porozumeli terminológii vo vašej firme a ako a prečo to zlepšuje produktivitu? Prečo je dôležité správne porozumieť PRODUKTU a ako to zvyšuje produktivitu?

KICK OFF – komu je určený?

Kým “Zákony vesmíru” sú určené predovšetkým šéfom, aby pochopili dôležitú časť budovania tímu, a to je najmä riadenie tímu na základe poznania kondícií, tak tento seminár sa zameriava na kľúčové faktory správneho uvedenia zamestnanca do produkcie. Tieto dva dni sú určené zamestnancom na všetkých úrovniach, najmä však akémukoľvek vedúcemu pracovníkovi. Správne a efektívne nasadenie zamestnanca na pracovnú pozíciu vyžaduje porozumenie tomuto procesu a poznanie jednoduchých manažérskych nástrojov.

Čo na seminár hovoria účastníci?

Oceňujem to, ako informácie Marten podal – na akom gradiente. Počas týchto dvoch dní som neustále tvorila, t.j. napadalo ma veľa vecí, čo môžem urobiť vo svojej práci.

M.Č.

Získal som perfektné informácie a istotu v tom, ako etablovať nového človeka na post a čo sú tie kľúčové prvky, ktoré je nutné dodržiavať, aby bolo etablovanie perfektné. Bez nich by to bolo ako strieľanie naslepo.

L.P.

Rezervujte si pre seba dátum, aký Vám vyhovuje!

Pre prihlásenie a získanie dodatočných informácii môžete použiť nasledovný formulár alebo použiť naše kontaktné údaje.

Tešíme sa na Vás!

Všetky naše video-semináre nájdete tu.

Miesto: Bratislava, Stará Vajnorská 90

Dátum: neurčený

Cena: 480,-€ (400 + 20% DPH)

Chcem sa prihlásiť na seminár :
Kick Off – Ako rýchlo naštartovať nového zamestnanca