Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov

Najväčšie tajomstvá pre úspešný predaj

My nie sme odborníci na techniky predaja a technický tréning obchodníkov. Sme však špecialisti na budovanie tímov a najmä na poznanie človeka, jeho potenciálu, dôvodov jeho konania a emócií, ktoré často ovplyvňujú jeho efektivitu a produktivitu. Predaj, resp. každá obchodná aktivita, má vždy na oboch jeho koncoch človeka. A dokonca aj v prípade internetového predaja, pretože aj na začiatku reťazca vytvorenia ponuky na internete je človek.

Ani týmto seminárom sme sa preto neodchýlili a nespreneverili nášmu účelu a poslaniu expertov na výber a budovateľov tímov. Posledné roky čím ďalej tým viac pozorujeme a v ostatnom období aj naši klienti čoraz častejšie vznášajú otázku potreby vytvárania silných a efektívnych obchodných tímov. Pripravili sme preto špeciálny 2-dňový seminár o tajomstvách predaja.

Marten Runow sa na ňom zameriava predovšetkým na to, čo pre predaj robia najlepší obchodníci na planéte, čím sa odlišujú od ostatných a v čom tkvie tajomstvo udržania si hviezdnej produkcie. Nie je to seminár určený predajcom začiatočníkom.Vrele ho ale odporúčame aj tým, ktorí o predaji vedia už takmer všetko. Môžeme vás uistiť, že získate určité informácie, ktoré ste doposiaľ nikde nepočuli alebo len vo veľmi malej miere pozorovali.

Som veľmi rád, že som sa tohto seminára zúčastnil. V mojej práci som sa stretával s odmietaním, neochotou a nevedel som, ako to mám zvládnuť. Teraz som sa naučil, ako sa cez to dostanem, ako zvládnem takýchto klientov. Veľkým poznatkom bolo aj to, že ak neverím sám v seba, že to, čo ponúkam je dobré, tak nikdy nemôžem byť úspešný.

M.Č.

Získala som veľa skúseností a teraz budem vedieť, ako reagovať na klienta ak sa mu nebude páčiť cena, servis, ak bude arogantný. Budem ho vedieť potvrdiť v každej situácii. Hlavné však je, že odteraz budem v komunikácii s klientom profík, budem získavať jedného klienta za druhým a budem najlepším obchodníkom firmy s tým, že znalosti budem predávať mladším.

I.K.

Rezervujte si pre seba dátum, aký Vám vyhovuje!

Pre prihlásenie a získanie dodatočných informácii môžete použiť nasledovný formulár alebo použiť naše kontaktné údaje.

Tešíme sa na Vás!

Všetky naše video-semináre nájdete tu.

Miesto: Demänová

Dátum: neurčený

Cena: 480,-€ (400 + 20% DPH)

Chcem sa prihlásiť na seminár :
Najväčšie tajomstvá pre úspešný predaj

Váš vlastný a úplný súbor on line nástrojov pre výber zamestnancov a ich rozvoj

Ak sa chcete pri výbere zamestnancov úplne osamostatniť a plne kontrolovať koncepčné budovanie tímu, potom najjednoduchším riešením je vlastniť Performia licencie. V takomto prípade získate prístup k najefektívnejším systémom, ktoré sú na trhu dostupné. Vďaka týmto digitálnym nástrojom budete rýchli, efektívni, ušetríte mnoho času a vyberiete si tých správnych zamestnancov.

Bez ohľadu na veľkosť vašej spoločnosti vždy sú vám k dispozícii vhodné licencie.

Súčasťou licencie Performia je náš celý testovací on-line systém, ktorý obsahuje všetky dotazníky a testy. Pozerá sa na kvalitu kandidátov a ich potenciál. Často býva využívaný aj na personálne audity.

Zatiaľ čo Interspeedia systém je komunikačný nástroj, ktorý počas celého výberového procesu zabezpečí veľmi rýchlu interakciu medzi vami a kandidátmi. Predstavuje vašu priamu linku. Môžete jednoducho ušetriť 55%  alebo aj viac z vašej administratívnej práce a komunikácie súvisiacej s organizáciou pri prijímaní zamestnancov. A čo je ešte dôležitejšie, budete schopní zachytiť tých produktívnych kandidátov, ktorí sú rýchli a ktorí chcú od vás získať rýchlu odpoveď, a preto by ste ich mohli stratiť. S Interspeediou budete rýchli, pričom nestratíte svoju kvalitu.

Urobíme z vás profesionála na výbery zamestnancov a budovanie tímu

Semináre, tréningy a workshopy  vám poskytnú účinné, isté, presné a funkčné rady. Umožnia vám väčšiu kontrolu pri tvorbe vašej personálnej stratégie, nad všetkými časťami výberového procesu vrátane plného porozumenia našim testom, v naštartovaní nováčikov do produkcie a  v neposlednom rade nad ďalším rozvojom vášho personálu a tímu. Vedomosti, ktoré získate, vám ušetria nielen peniaze, ale rovnako vás ušetria od frustrácie a problémov, ktoré vždy nasledujú pri prijatí nevhodnej osoby.

Naučíte sa plne porozumieť najdôležitejším faktorom, ktoré hrajú rolu v  tom, ako odhaliť dlhodobú pridanú hodnotu, ktorú pre vašu spoločnosť jednotliví kandidáti alebo zamestnanci predstavujú, ako zabezpečiť nízku alebo minimálnu fluktuáciu a vyššiu lojalitu a ako vybudovať značku zamestnávateľa.

Prečo konzultácia?

Keď sa pozrieme do slovníka, čo slovo konzultácia znamená,  odpoveďou bude rada odborníka v nejakej oblasti. Konzultant Performie Vám na základe  viac ako 25-ročných praktických skúseností s organizovaním výberových konaní, osobných pohovorov a testovania potenciálu prakticky pre akúkoľvek pracovnú pozíciu v organizácii dokáže poskytnúť odbornú pomoc pri výbere a budovaní tímov.

  • Vieme sa na Vašu firmu pozrieť z nadhľadu, objektívne, bez predsudkov a akýchkoľvek zábran.
  • Vieme zanalyzovať, čo u Vás pri výbere zamestnancov a budovaní produktívneho tímu funguje dobre, ale aj to, čo “nevidíte” alebo neviete vyriešiť, trápi Vás to a brzdí expanziu spoločnosti.
  • Vieme Vám poskytnúť neoceniteľné informácie, ktoré v kombinácii s ostatnými údajmi, ľahko získanými pomocou nášho know-how a on line systémov Performia veľmi uľahčia a zrýchlia Vaše rozhodovanie, týkajúce sa kandidátov alebo  zamestnancov.
  • Vieme identifikovať Vaše problémy a nájsť riešenia a spoločne s Vami ich pretaviť do praxe.
  • Vieme Vám poskytnúť nielen naše služby ušité na mieru, ale v prípade záujmu z Vás urobíme skutočných profesionálov vo výbere zamestnancov a budovaní tímov, ktorí budú mať vďaka konzultantovi vždy istotu, ako ďalej.

Prvá konzultácia zadarmo!

Chcem sa stretnúť