Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov

Najväčšie tajomstvá pre úspešný predaj

My nie sme odborníci na techniky predaja a technický tréning obchodníkov. Sme však špecialisti na budovanie tímov a najmä na poznanie človeka, jeho potenciálu, dôvodov jeho konania a emócií, ktoré často ovplyvňujú jeho efektivitu a produktivitu. Predaj, resp. každá obchodná aktivita, má vždy na oboch jeho koncoch človeka. A dokonca aj v prípade internetového predaja, pretože aj na začiatku reťazca vytvorenia ponuky na internete je človek.

Ani týmto seminárom sme sa preto neodchýlili a nespreneverili nášmu účelu a poslaniu expertov na výber a budovateľov tímov. Posledné roky čím ďalej tým viac pozorujeme a v ostatnom období aj naši klienti čoraz častejšie vznášajú otázku potreby vytvárania silných a efektívnych obchodných tímov. Pripravili sme preto špeciálny 2-dňový seminár o tajomstvách predaja.

Marten Runow sa na ňom zameriava predovšetkým na to, čo pre predaj robia najlepší obchodníci na planéte, čím sa odlišujú od ostatných a v čom tkvie tajomstvo udržania si hviezdnej produkcie. Nie je to seminár určený predajcom začiatočníkom.Vrele ho ale odporúčame aj tým, ktorí o predaji vedia už takmer všetko. Môžeme vás uistiť, že získate určité informácie, ktoré ste doposiaľ nikde nepočuli alebo len vo veľmi malej miere pozorovali.

Som veľmi rád, že som sa tohto seminára zúčastnil. V mojej práci som sa stretával s odmietaním, neochotou a nevedel som, ako to mám zvládnuť. Teraz som sa naučil, ako sa cez to dostanem, ako zvládnem takýchto klientov. Veľkým poznatkom bolo aj to, že ak neverím sám v seba, že to, čo ponúkam je dobré, tak nikdy nemôžem byť úspešný.

M.Č.

Získala som veľa skúseností a teraz budem vedieť, ako reagovať na klienta ak sa mu nebude páčiť cena, servis, ak bude arogantný. Budem ho vedieť potvrdiť v každej situácii. Hlavné však je, že odteraz budem v komunikácii s klientom profík, budem získavať jedného klienta za druhým a budem najlepším obchodníkom firmy s tým, že znalosti budem predávať mladším.

I.K.

Rezervujte si pre seba dátum, aký Vám vyhovuje!

Pre prihlásenie a získanie dodatočných informácii môžete použiť nasledovný formulár alebo použiť naše kontaktné údaje.

Tešíme sa na Vás!

Všetky naše video-semináre nájdete tu.

Miesto: Bratislava, Stará Vajnorská 90

Dátum: neurčený

Cena: 480,-€ (400 + 20% DPH)

Chcem sa prihlásiť na seminár :
Najväčšie tajomstvá pre úspešný predaj