Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov

Tajomné zákutia PR

Ako môžete vďaka PR zlepšiť svoju expanziu?

Prihláste sa už dnes na dvojdňový seminár!

Špeciálny 2-dňový seminár vás naučí, ako efektívne použiť techniky PR (techniky vo vzťahu k verejnosti), aby ste pritiahli viac zákazníkov, a tak zvýšili svoj predaj. Toto je svet marketingu a PR. Bez ich dôkladného porozumenia budete len plytvať peniazmi a časom. Dokonca sa môže stať, že nielenže vy nič nezískate, ale na základe vami vynaloženej energie bude profitovať vaša konkurencia. Takýchto príkladov je vo svete dosť veľa.

My, ako spoločnosť, ktorá sa špecializuje na profesionálne budovanie tímov, si uvedomujeme, že PR hrá svoju úlohu aj pri získavaní nových zamestnancov a udržaní si tých najlepších.

Ak musíte robiť kompromisy pri výberoch, nehlásia sa vám kandidáti, či dokonca vám odchádzajú ku konkurencii, tak si musíte uvedomiť, že PR vo vzťahu k vašim zamestnancom je rovnako dôležité, ako PR firmy smerom k vašim zákazníkom. Kto dnes nevníma dramatické zmeny na trhu práce a podcení PR pre budovanie tímu, ten bude v budúcnosti v oveľa horšej situácii. A zatiaľ bez ľudí žiaden biznis nefunguje.

Aj keď je dnes PR “módnou” záležitosťou, tak na tomto seminári konečne porozumiete tomu, čo je verejnosť a čo je to vzťah. Pochopíte rozdielnosť medzi marketingom a PR. Uvedomíte si dôležitosť vytvárania dôvery a ako to všetko súvisí s vašou expanziou a tým, ako sa stať atraktívnym zamestnávateľom. Tento seminár by sme mohli nazvať aj úplne inak – Bez dobrých zamestnancov a interného PR, vonkajšie vzťahy s verejnosťou dobre a dlhodobo nefungujú.

Čo na seminár povedali účastníci?

Na tomto seminári som si uvedomila, prečo marketing šiel tak ťažko. Teraz viem, že som nikdy nemala podklad, aby to išlo ľahko. Uvedomila som si, koľko vecí je potrebné zmeniť na mne a na všetkých ostatných v našej firme. Teraz viem, ako vytvoriť skvelé PR a viem, že sa robí skôr ako marketing. Viem, ako jednať s ľuďmi, ako im dopriať dôležitosť, ako budovať dobré vzťahy a viem, že náš biznis sa posunie oveľa vyššie a odteraz bude pre mňa hrou, nie prácou, pretože bez prekážok nie je hra. Ďakujem za všetky skvelé informácie. Určite všetky použijem.

A.Č.

Úžasné údaje.

Objasnené veci sú veľmi jednoduché, ale “neznáme” alebo zle pochopené sú zložité. Cítim sa ako znovuzrodený, nabitý energiou, nabudený. Získal som dôležité porozumenie toho, aké jednoduché nástroje tvoria PR a aké existenčne dôležité je mať OK personál, ktorý ho tvorí. Veľká vďaka.

D.K.

Rezervujte si pre seba dátum, aký Vám vyhovuje!

Pre prihlásenie a získanie dodatočných informácii môžete použiť nasledovný formulár alebo použiť naše kontaktné údaje.

Tešíme sa na Vás!

Všetky naše video-semináre nájdete tu.

Miesto: Bratislava, Stará Vajnorská 90

Dátum: neurčený

Cena: 480,-€ (400 + 20% DPH)

Chcem sa prihlásiť na seminár :
Tajomné zákutia PR

Váš vlastný a úplný súbor on line nástrojov pre výber zamestnancov a ich rozvoj

Ak sa chcete pri výbere zamestnancov úplne osamostatniť a plne kontrolovať koncepčné budovanie tímu, potom najjednoduchším riešením je vlastniť Performia licencie. V takomto prípade získate prístup k najefektívnejším systémom, ktoré sú na trhu dostupné. Vďaka týmto digitálnym nástrojom budete rýchli, efektívni, ušetríte mnoho času a vyberiete si tých správnych zamestnancov.

Bez ohľadu na veľkosť vašej spoločnosti vždy sú vám k dispozícii vhodné licencie.

Súčasťou licencie Performia je náš celý testovací on-line systém, ktorý obsahuje všetky dotazníky a testy. Pozerá sa na kvalitu kandidátov a ich potenciál. Často býva využívaný aj na personálne audity.

Zatiaľ čo Interspeedia systém je komunikačný nástroj, ktorý počas celého výberového procesu zabezpečí veľmi rýchlu interakciu medzi vami a kandidátmi. Predstavuje vašu priamu linku. Môžete jednoducho ušetriť 55%  alebo aj viac z vašej administratívnej práce a komunikácie súvisiacej s organizáciou pri prijímaní zamestnancov. A čo je ešte dôležitejšie, budete schopní zachytiť tých produktívnych kandidátov, ktorí sú rýchli a ktorí chcú od vás získať rýchlu odpoveď, a preto by ste ich mohli stratiť. S Interspeediou budete rýchli, pričom nestratíte svoju kvalitu.

Urobíme z vás profesionála na výbery zamestnancov a budovanie tímu

Semináre, tréningy a workshopy  vám poskytnú účinné, isté, presné a funkčné rady. Umožnia vám väčšiu kontrolu pri tvorbe vašej personálnej stratégie, nad všetkými časťami výberového procesu vrátane plného porozumenia našim testom, v naštartovaní nováčikov do produkcie a  v neposlednom rade nad ďalším rozvojom vášho personálu a tímu. Vedomosti, ktoré získate, vám ušetria nielen peniaze, ale rovnako vás ušetria od frustrácie a problémov, ktoré vždy nasledujú pri prijatí nevhodnej osoby.

Naučíte sa plne porozumieť najdôležitejším faktorom, ktoré hrajú rolu v  tom, ako odhaliť dlhodobú pridanú hodnotu, ktorú pre vašu spoločnosť jednotliví kandidáti alebo zamestnanci predstavujú, ako zabezpečiť nízku alebo minimálnu fluktuáciu a vyššiu lojalitu a ako vybudovať značku zamestnávateľa.

Prečo konzultácia?

Keď sa pozrieme do slovníka, čo slovo konzultácia znamená,  odpoveďou bude rada odborníka v nejakej oblasti. Konzultant Performie Vám na základe  viac ako 25-ročných praktických skúseností s organizovaním výberových konaní, osobných pohovorov a testovania potenciálu prakticky pre akúkoľvek pracovnú pozíciu v organizácii dokáže poskytnúť odbornú pomoc pri výbere a budovaní tímov.

  • Vieme sa na Vašu firmu pozrieť z nadhľadu, objektívne, bez predsudkov a akýchkoľvek zábran.
  • Vieme zanalyzovať, čo u Vás pri výbere zamestnancov a budovaní produktívneho tímu funguje dobre, ale aj to, čo “nevidíte” alebo neviete vyriešiť, trápi Vás to a brzdí expanziu spoločnosti.
  • Vieme Vám poskytnúť neoceniteľné informácie, ktoré v kombinácii s ostatnými údajmi, ľahko získanými pomocou nášho know-how a on line systémov Performia veľmi uľahčia a zrýchlia Vaše rozhodovanie, týkajúce sa kandidátov alebo  zamestnancov.
  • Vieme identifikovať Vaše problémy a nájsť riešenia a spoločne s Vami ich pretaviť do praxe.
  • Vieme Vám poskytnúť nielen naše služby ušité na mieru, ale v prípade záujmu z Vás urobíme skutočných profesionálov vo výbere zamestnancov a budovaní tímov, ktorí budú mať vďaka konzultantovi vždy istotu, ako ďalej.

Prvá konzultácia zadarmo!

Chcem sa stretnúť