Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov

Tajomné zákutia PR

Ako môžete vďaka PR zlepšiť svoju expanziu?

Prihláste sa už dnes na dvojdňový seminár!

Špeciálny 2-dňový seminár vás naučí, ako efektívne použiť techniky PR (techniky vo vzťahu k verejnosti), aby ste pritiahli viac zákazníkov, a tak zvýšili svoj predaj. Toto je svet marketingu a PR. Bez ich dôkladného porozumenia budete len plytvať peniazmi a časom. Dokonca sa môže stať, že nielenže vy nič nezískate, ale na základe vami vynaloženej energie bude profitovať vaša konkurencia. Takýchto príkladov je vo svete dosť veľa.

My, ako spoločnosť, ktorá sa špecializuje na profesionálne budovanie tímov, si uvedomujeme, že PR hrá svoju úlohu aj pri získavaní nových zamestnancov a udržaní si tých najlepších.

Ak musíte robiť kompromisy pri výberoch, nehlásia sa vám kandidáti, či dokonca vám odchádzajú ku konkurencii, tak si musíte uvedomiť, že PR vo vzťahu k vašim zamestnancom je rovnako dôležité, ako PR firmy smerom k vašim zákazníkom. Kto dnes nevníma dramatické zmeny na trhu práce a podcení PR pre budovanie tímu, ten bude v budúcnosti v oveľa horšej situácii. A zatiaľ bez ľudí žiaden biznis nefunguje.

Aj keď je dnes PR “módnou” záležitosťou, tak na tomto seminári konečne porozumiete tomu, čo je verejnosť a čo je to vzťah. Pochopíte rozdielnosť medzi marketingom a PR. Uvedomíte si dôležitosť vytvárania dôvery a ako to všetko súvisí s vašou expanziou a tým, ako sa stať atraktívnym zamestnávateľom. Tento seminár by sme mohli nazvať aj úplne inak – Bez dobrých zamestnancov a interného PR, vonkajšie vzťahy s verejnosťou dobre a dlhodobo nefungujú.

Čo na seminár povedali účastníci?

Na tomto seminári som si uvedomila, prečo marketing šiel tak ťažko. Teraz viem, že som nikdy nemala podklad, aby to išlo ľahko. Uvedomila som si, koľko vecí je potrebné zmeniť na mne a na všetkých ostatných v našej firme. Teraz viem, ako vytvoriť skvelé PR a viem, že sa robí skôr ako marketing. Viem, ako jednať s ľuďmi, ako im dopriať dôležitosť, ako budovať dobré vzťahy a viem, že náš biznis sa posunie oveľa vyššie a odteraz bude pre mňa hrou, nie prácou, pretože bez prekážok nie je hra. Ďakujem za všetky skvelé informácie. Určite všetky použijem.

A.Č.

Úžasné údaje.

Objasnené veci sú veľmi jednoduché, ale “neznáme” alebo zle pochopené sú zložité. Cítim sa ako znovuzrodený, nabitý energiou, nabudený. Získal som dôležité porozumenie toho, aké jednoduché nástroje tvoria PR a aké existenčne dôležité je mať OK personál, ktorý ho tvorí. Veľká vďaka.

D.K.

Rezervujte si pre seba dátum, aký Vám vyhovuje!

Pre prihlásenie a získanie dodatočných informácii môžete použiť nasledovný formulár alebo použiť naše kontaktné údaje.

Tešíme sa na Vás!

Všetky naše video-semináre nájdete tu.

Miesto: Bratislava, Stará Vajnorská 90

Dátum: neurčený

Cena: 480,-€ (400 + 20% DPH)

Chcem sa prihlásiť na seminár :
Tajomné zákutia PR