Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov

Vampír – Ako odhaliť a zvládnuť utláčateľov okolo nás

Za ostatné roky sme u našich klientov videli veľa víťazstiev. Videli sme však aj „bolesť“ z toho, že sa nenapĺňali všetky ich očakávania napriek vynaloženému úsiliu. Či už firmy alebo jednotlivci zažívali akúsi bláznivú krivku života. Raz hore, raz dole. Takýto stav nemá nič spoločné s osudom alebo svetovou krízou alebo inými globálnymi či trhovými situáciami. Firmy netrpia následkami konkurenčných úderov. Áno, isté dopady to vždy má. Firmy trpia oveľa viac tým, že sú zraniteľné vo svojom vnútri. Chcete vedieť, čo je najčastejšou príčinou? Je ním útlak – utláčateľ. Sú to vždy len ľudia – buď ako skrytí utláčatelia, alebo ich dôsledok. Vo firmách, či mimo nich. Pred tým si nemôžeme zatvárať oči. Potom nefungujú ani najskvelejšie technológie či nástroje.

Každý z nás túži po slobode

Slobode myslenia, rozhodovania sa, slobode vlastného tvorenia. Je to pre ľudskú bytosť prirodzené. Napriek tomu čelíme na každom kroku najrozličnejším formám útlaku. Nerozumnému, nelogickému. Smutné na tom všetkom je, že celú tú spúšť okolo nás má na svedomí len malá hŕstka, len 2,5% populácie tejto planéty. Aby naši klienti získali pochopenie prečo tomu tak je, pripravili sme špeciálny 2-dňový seminár, ktorého nosnou témou je ÚTLAK a ako ho včas odhaľovať a čeliť mu. Spôsobujú ho ľudia, ktorí, bohužiaľ, žijú aj v našej blízkosti. Pred touto skutočnosťou si nezatvárajte oči. Nepomôže Vám to. Utláčateľ sa len tak nevzdá.

Je to až neuveriteľné, že pri tomto seminári sa mi objavovali ľudia, ktorí v mojom živote boli SP (supresive person – utláčateľské osoby) a PTS (potencial trable source – zdroje potenciálnych problémov). Škoda, že som to nevidela skôr – ušetrilo by ma to bolesti. Teraz, keď mám tieto dáta, viem sa na ľudí pozrieť a zvládnuť to. Toto by mali vedieť všetci ľudia, pretože žijú v pracovnej skupine, manželstve, škole… a tam sa môžu skrývať utláčateľské osoby!
E.H.

Tento seminár mi ukázal cestu, ako sa musím zariadiť vo svojom živote tak, aby som žila šťastne a vymanila sa spod osôb, ktoré ma utláčajú a robia môj život zložitým, smutným a nešťastným.
D.M.

Rezervujte si pre seba dátum, aký Vám vyhovuje!

Pre prihlásenie a získanie dodatočných informácii môžete použiť nasledovný formulár alebo použiť naše kontaktné údaje.

Tešíme sa na Vás!

Všetky naše video-semináre nájdete tu.

Miesto: Bratislava, Stará Vajnorská 90

Dátum: neurčený

Cena: 480,-€ (400 + 20% DPH)

Chcem sa prihlásiť na seminár :
Vampír – Ako odhaliť a zvládnuť utláčateľov okolo nás