Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov

Zákony vesmíru – Ako zvládnuť akúkoľvek situáciu vo firme

Zvládanie akejkoľvek situácie vo firme je častokrát spojené s ľudskými emóciami a reakciami. Nielen zamestnanci, ale aj šéfovia namiesto zvládania situácie reagujú a dávajú voľný priechod emóciám. Vtedy sa problémy neriešia, alebo ak áno, tak dlho a bolestivo. Pritom existuje presná technológia, ako na to. Budovanie tímu, alebo už aj udomácnený “tímbilding”, to nie je aktivita na dva dni v roku. Je to každodenná práca šéfa. Dokonca nič neznamená ani to, že ste vybrali správnych zamestnancov. Budovanie tímu znamená systematické, a na základe znalosti poznania človeka, pochopenia kondícií a funkčnej technológie, používanie presných nástrojov pre jeho organizovanie a zvládanie. Dva dni a vy budete vedieť.

Seminár vám objasní a dá presný návod na tieto oblasti: ako sa v manažmente zbaviť dohadov a domnienok; ako pri zvládaní problémov osloviť tú “správnu” oblasť; ako presne vedieť čo robiť, namiesto toho, aby ste dúfali, že to, čo robíte, je správne.

Stanovte si pre váš život a podnikanie “cestovnú mapu”. Funguje to! Naučte sa, ako na základe získaných informácií racionálnejšie uvažovať a konať. Naučte sa, ako sa vyhnúť plytvaniu časom s nikdy nekončiacimi sa príbehmi. Vybudujte svoje aktivity tak, aby stáli na pevných základoch a nikdy sa nezrútili. Ako manažér si urobte svoj život omnoho jednoduchší, rýchlejší a pohodovejší.

Bol to super seminár s množstvom potrebných a použiteľných údajov pre mňa – prakticky všetky spomínané údaje potrebujem používať vo firme a v živote, aby som zvládol dané, nie vždy optimálne situácie. Zopakovanie a  množstvo príkladov, ktoré Marten skvele použil, mi pomôže k ich lepšiemu porozumeniu a zavedeniu do bežného fungovania v mojej práci a živote ako takom. Teším sa, ako budem zavádzať poriadok vo firme, ale aj mimo nej. Ďakujem veľmi pekne.

M.Š.

Na každom seminári získam nové hľadiská, ako sa pozerať na veci. Na tomto sa mi najviac páčila definícia schopnosti, ktorú Marten prezentoval prvý deň. Takisto sa mi veľmi páčila definícia Nadbytku, ktorá mi potvrdila, čo robím dobre a ukázala mi smer, čo ešte upevniť v tom, čo robím. A idem spísať svoj post. Toto som predtým nevedela. Ďakujem! Martenove schopnosti prezentovať príklady sú veľmi trefné a fantastické. Skvelé!

R.W.

Rezervujte si pre seba dátum, aký Vám vyhovuje!

Pre prihlásenie a získanie dodatočných informácii môžete použiť nasledovný formulár alebo použiť naše kontaktné údaje.

Tešíme sa na Vás!

Všetky naše video-semináre nájdete tu.

Miesto: Bratislava

Dátum: neurčený

Cena: 480,-€ (400 + 20% DPH)

Chcem sa prihlásiť na seminár :
Zákony vesmíru – Ako zvládnuť akúkoľvek situáciu vo firme

Chceli by ste vedieť kedy presne strácate kontrolu nad situáciou a nad životom?

Som Jairo Pinilla a spolu sa na to pozrieme v septembri!

Váš vlastný a úplný súbor on line nástrojov pre výber zamestnancov a ich rozvoj

Ak sa chcete pri výbere zamestnancov úplne osamostatniť a plne kontrolovať koncepčné budovanie tímu, potom najjednoduchším riešením je vlastniť Performia licencie. V takomto prípade získate prístup k najefektívnejším systémom, ktoré sú na trhu dostupné. Vďaka týmto digitálnym nástrojom budete rýchli, efektívni, ušetríte mnoho času a vyberiete si tých správnych zamestnancov.

Bez ohľadu na veľkosť vašej spoločnosti vždy sú vám k dispozícii vhodné licencie.

Súčasťou licencie Performia je náš celý testovací on-line systém, ktorý obsahuje všetky dotazníky a testy. Pozerá sa na kvalitu kandidátov a ich potenciál. Často býva využívaný aj na personálne audity.

Zatiaľ čo Interspeedia systém je komunikačný nástroj, ktorý počas celého výberového procesu zabezpečí veľmi rýchlu interakciu medzi vami a kandidátmi. Predstavuje vašu priamu linku. Môžete jednoducho ušetriť 55%  alebo aj viac z vašej administratívnej práce a komunikácie súvisiacej s organizáciou pri prijímaní zamestnancov. A čo je ešte dôležitejšie, budete schopní zachytiť tých produktívnych kandidátov, ktorí sú rýchli a ktorí chcú od vás získať rýchlu odpoveď, a preto by ste ich mohli stratiť. S Interspeediou budete rýchli, pričom nestratíte svoju kvalitu.

Urobíme z vás profesionála na výbery zamestnancov a budovanie tímu

Semináre, tréningy a workshopy  vám poskytnú účinné, isté, presné a funkčné rady. Umožnia vám väčšiu kontrolu pri tvorbe vašej personálnej stratégie, nad všetkými časťami výberového procesu vrátane plného porozumenia našim testom, v naštartovaní nováčikov do produkcie a  v neposlednom rade nad ďalším rozvojom vášho personálu a tímu. Vedomosti, ktoré získate, vám ušetria nielen peniaze, ale rovnako vás ušetria od frustrácie a problémov, ktoré vždy nasledujú pri prijatí nevhodnej osoby.

Naučíte sa plne porozumieť najdôležitejším faktorom, ktoré hrajú rolu v  tom, ako odhaliť dlhodobú pridanú hodnotu, ktorú pre vašu spoločnosť jednotliví kandidáti alebo zamestnanci predstavujú, ako zabezpečiť nízku alebo minimálnu fluktuáciu a vyššiu lojalitu a ako vybudovať značku zamestnávateľa.

Prečo konzultácia?

Keď sa pozrieme do slovníka, čo slovo konzultácia znamená,  odpoveďou bude rada odborníka v nejakej oblasti. Konzultant Performie Vám na základe  viac ako 25-ročných praktických skúseností s organizovaním výberových konaní, osobných pohovorov a testovania potenciálu prakticky pre akúkoľvek pracovnú pozíciu v organizácii dokáže poskytnúť odbornú pomoc pri výbere a budovaní tímov.

  • Vieme sa na Vašu firmu pozrieť z nadhľadu, objektívne, bez predsudkov a akýchkoľvek zábran.
  • Vieme zanalyzovať, čo u Vás pri výbere zamestnancov a budovaní produktívneho tímu funguje dobre, ale aj to, čo “nevidíte” alebo neviete vyriešiť, trápi Vás to a brzdí expanziu spoločnosti.
  • Vieme Vám poskytnúť neoceniteľné informácie, ktoré v kombinácii s ostatnými údajmi, ľahko získanými pomocou nášho know-how a on line systémov Performia veľmi uľahčia a zrýchlia Vaše rozhodovanie, týkajúce sa kandidátov alebo  zamestnancov.
  • Vieme identifikovať Vaše problémy a nájsť riešenia a spoločne s Vami ich pretaviť do praxe.
  • Vieme Vám poskytnúť nielen naše služby ušité na mieru, ale v prípade záujmu z Vás urobíme skutočných profesionálov vo výbere zamestnancov a budovaní tímov, ktorí budú mať vďaka konzultantovi vždy istotu, ako ďalej.

Prvá konzultácia zadarmo!

Chcem sa stretnúť