Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov

Zákony vesmíru – Ako zvládnuť akúkoľvek situáciu vo firme

Zvládanie akejkoľvek situácie vo firme je častokrát spojené s ľudskými emóciami a reakciami. Nielen zamestnanci, ale aj šéfovia namiesto zvládania situácie reagujú a dávajú voľný priechod emóciám. Vtedy sa problémy neriešia, alebo ak áno, tak dlho a bolestivo. Pritom existuje presná technológia, ako na to. Budovanie tímu, alebo už aj udomácnený “tímbilding”, to nie je aktivita na dva dni v roku. Je to každodenná práca šéfa. Dokonca nič neznamená ani to, že ste vybrali správnych zamestnancov. Budovanie tímu znamená systematické, a na základe znalosti poznania človeka, pochopenia kondícií a funkčnej technológie, používanie presných nástrojov pre jeho organizovanie a zvládanie. Dva dni a vy budete vedieť.

Seminár vám objasní a dá presný návod na tieto oblasti: ako sa v manažmente zbaviť dohadov a domnienok; ako pri zvládaní problémov osloviť tú “správnu” oblasť; ako presne vedieť čo robiť, namiesto toho, aby ste dúfali, že to, čo robíte, je správne.

Stanovte si pre váš život a podnikanie “cestovnú mapu”. Funguje to! Naučte sa, ako na základe získaných informácií racionálnejšie uvažovať a konať. Naučte sa, ako sa vyhnúť plytvaniu časom s nikdy nekončiacimi sa príbehmi. Vybudujte svoje aktivity tak, aby stáli na pevných základoch a nikdy sa nezrútili. Ako manažér si urobte svoj život omnoho jednoduchší, rýchlejší a pohodovejší.

Bol to super seminár s množstvom potrebných a použiteľných údajov pre mňa – prakticky všetky spomínané údaje potrebujem používať vo firme a v živote, aby som zvládol dané, nie vždy optimálne situácie. Zopakovanie a  množstvo príkladov, ktoré Marten skvele použil, mi pomôže k ich lepšiemu porozumeniu a zavedeniu do bežného fungovania v mojej práci a živote ako takom. Teším sa, ako budem zavádzať poriadok vo firme, ale aj mimo nej. Ďakujem veľmi pekne.

M.Š.

Na každom seminári získam nové hľadiská, ako sa pozerať na veci. Na tomto sa mi najviac páčila definícia schopnosti, ktorú Marten prezentoval prvý deň. Takisto sa mi veľmi páčila definícia Nadbytku, ktorá mi potvrdila, čo robím dobre a ukázala mi smer, čo ešte upevniť v tom, čo robím. A idem spísať svoj post. Toto som predtým nevedela. Ďakujem! Martenove schopnosti prezentovať príklady sú veľmi trefné a fantastické. Skvelé!

R.W.

Rezervujte si pre seba dátum, aký Vám vyhovuje!

Pre prihlásenie a získanie dodatočných informácii môžete použiť nasledovný formulár alebo použiť naše kontaktné údaje.

Tešíme sa na Vás!

Všetky naše video-semináre nájdete tu.

Miesto: Bratislava, Stará Vajnorská 90

Dátum: neurčený

Cena: 480,-€ (400 + 20% DPH)

Chcem sa prihlásiť na seminár :
Zákony vesmíru – Ako zvládnuť akúkoľvek situáciu vo firme