Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov

Výber zamestnancov ako ho nepoznáte

Tento krátky odborný seminár „Výber zamestnancov ako ho nepoznáte“ je určený pre šéfov a majiteľov firiem, aby rozumeli práci svojho personálneho oddelenia a pre personalistov, aby sa zoznámili s postupom práce, ktorý je súčasťou know-how spoločnosti Performia a je overený a používaný mnohými jej klientmi, ktorí aj vďaka tejto technológii výberov, vedia efektívnejšie riadiť a expandovať svoje tímy a spoločnosti .

Ako poznať a vybrať toho pravého zamestnanca a nekúpiť mačku vo vreci?

Existujú 4 konkrétne faktory, pomocou ktorých presne a jednoznačne rozpoznáte vhodnosť kandidátov! Spoznajte tieto kľúčové faktory, ktoré vám pootvoria dvere k novým možnostiam v oblasti pohľadu na uchádzačov.

Prednášať Vám bude zakladateľka a výkonná riaditeľka spoločnosti Performia s.r.o. a skúsená odborná konzultantka v oblasti budovania tímov, PhDr. Anna Matúsová. Problematike výberu zamestnancov sa venuje 18 rokov a so svojím tímom pomohla stovkám firiem prakticky z každého odvetvia podnikania zefektívniť systém výberov tak, aby prinášal skutočné výsledky vo forme zlepšenej životaschopnosti ich tímov.

Účelom PERFORMIE je poskytnúť firmám efektívne nástroje pre výber a zisťovanie pracovného potenciálu zamestnancov a tým zlepšiť ich stabilitu a prosperitu.

Čím sa seminár zaoberá:

  • 4 kľúčové faktory výberu.
  • Ako poznať a vybrať toho správneho zamestnanca.
  • Jednoznačné rozpoznanie vhodnosti kandidátov.
  • Iný pohľad na výber zamestnancov.
Rezervujte si pre seba a Vašich kolegov miesto ešte dnes!

Pre prihlásenie a získanie dodatočných informácii môžete použiť nasledovný formulár alebo použiť naše kontaktné údaje.

Tešíme sa na Vás!

Miesto: Bratislava, Stará Vajnorská 90

Dátum: 22. február 2023

Cena: 60,-€ (50 + 20% DPH)

Chcem sa prihlásiť na seminár : Výber zamestnancov ako ho nepoznáte