Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov

Plagát „Rozhodni sa sám“

Plagát „Rozhodni sa sám“

Poznáte naše animované znázornenie pracovného tímu s názvom „Vozík“? A čo vaši kolegovia či zamestnanci? Ak áno, viete, že nie všetci ľudia sú rovnako produktívni a že v každej firme sa nájdu ťahúni, vykonávači, ale aj vyrábači problémov.

Ťahúni sú najproduktívnejší zamestnanci – sú to tí, ktorí ťahajú firmu dopredu. Tvoria 20% všetkých zamestnancov. 60% zamestnancov tvoria vykonávači. Sú ochotní pracovať a majú záujem pomôcť druhým. No, bohužiaľ, vo firmách sa nájdu aj najmenej žiadúci zamestnanci, tzv. vyrábači problémov. Nielen, že firme neprispievajú, ale dokonca vyrábajú problém za problémom, a tak ničia firmu. Sú často chorí, mýlia sa, robia chyby a spôsobujú ťažkosti.

Plagát „Rozhodni sa sám“ má za úlohu pri každom pohľade naň pripomenúť, že my sme tí, ktorí si musia vybrať, či budeme ťahúňmi, vykonávačmi, alebo vyrábačmi problémov.

Vyveste si preto plagát do zasadacích alebo prevádzkových či výrobných priestorov a zistíte, ako sa Vaši kolegovia hodnotia a ako to pôsobí na Váš tím.

Ako si plagát objednať a koľko stojí?

Plagát má rozmer 61cm x 91cm a bude s logom a vo farbách Vašej firmy. Môžete si ho objednať vyplnením formulára nižšie, prípadne objednaním na adrese recepcia@performia.sk

Cena: 60€ s DPH/ks. (V cene nie je zahrnuté poštovné.)