» Najväčšie tajomstvá úspešného predaja a výberu správneho obchodníka
info@performia.sk +421 2 209 205 90
Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov.
Najväčšie tajomstvá úspešného predaja a výberu správneho obchodníka

Po krátkej pauze sa k nám na Slovensko opäť vracia prezident Performia International, pán Marten Runow. 

Predaj nemusí byť nutne spojený iba s pozíciou obchodníka. Majitelia spoločností „predávajú“ svoje vízie zamestnancom, manažéri „predávajú“ pracovné úlohy svojmu tímu, personalisti „predávajú“ kandidátom ciele firmy, jej účely. Predaj je súčasťou mnohých pozícii a rovnako aj každodenného života. 

Navyše, všetci sme si vedomí toho, že čelíme veľmi neštandardnej situácii, ktorá so sebou  prinesie veľa zmien v ekonomickej oblasti, konkurenčnej sfére aj na trhu práce. Ak chceme byť opäť stabilní a prosperovať v náročnejšom období, musíme byť pripravení. Onedlho  bude veľmi dôležité opäť sa sústrediť na generovanie príjmov. To je to najdôležitejšie. Peniaze musia do firmy prichádzať. Inak firma, nech je akokoľvek veľká, skončí. Mnohé firmy musia vytvoriť oveľa silnejšie a efektívnejšie obchodné tímy. 

Marten Runow, jeden z najskúsenejších a najúspešnejších svetových speakrov a konzultantov, sa na tomto seminári  okrem iného dotkne nasledujúcich tém: 

  • aké esencie odlišujú obchodníkov z „prvej ligy“ od ostatných,
  • čo vytvorilo zlú reputáciu obchodníkov medzi ľuďmi,
  • čo je najväčší problém pre obchodníkov,
  • ako predaj súvisí s ľudskou mysľou a emóciami,
  • logika versus emócia,
  • ktoré vlastnosti človeka sú pre predaj kľúčové, ale aj
  • čo robia najúspešnejší predajcovia na planéte pre predaj a jeho udržanie na neuveriteľnej úrovni.

Urobte si čas, dokonca aj vtedy, ak si myslíte, že o tejto téme viete už všetko. Môžeme Vás uistiť, že získate informácie, ktoré ste doposiaľ nikde alebo len vo veľmi malej miere pozorovali.

My vás naučíme, že:

Predaj je hra o kontrole!

Predaj je tvorenie!

Na seminári si taktiež uvedomíte, že obchodník môže byť neskutočným prínosom pre firmu nielen v predaji, ale aj v oblasti PR.

My vás nebudeme učiť techniky a mechaniky predaja. My vieme, že skutočná hra predajcov súvisí s emóciami. Predajcovia sú poslední samurajovia v komunikácii, vždy v prvej línii.

Performia, to sú profesionáli pre budovanie tímov. Sme experti na ľudskú myseľ, a to, čo s ňou deje počas predaja u klienta aj predajcu.

Nezostaneme vám však nič dlžní ani v oblasti výberov, na ktorú ste si u nás už zvykli. Naučíme vás, ako si poradiť s výberom obchodníkov pre rozličné segmenty predaja. Pochopíte, že na rozdielne typy produktov sú potrebné odlišné typy obchodníkov, a to sa týka aj rozdielnych sfér podnikania.

Cena: 750,- € + 20% DPH (900,-€) za 1. účastníka a 650,- € + 20% DPH (780,-€) za 2. účastníka