» Výber zamestnancov ako ho nepoznáte
info@performia.sk +421 2 209 205 90
Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov.
Výber zamestnancov ako ho nepoznáte

Tento krátky odborný seminár „Výber zamestnancov ako ho nepoznáte“ je určený pre šéfov a majiteľov firiem, aby rozumeli práci svojho personálneho oddelenia a pre personalistov, aby sa zoznámili s postupom práce, ktorý je súčasťou know-how spoločnosti Performia a je overený a používaný mnohými jej klientmi, ktorí aj vďaka tejto technológii výberov, vedia efektívnejšie riadiť a expandovať svoje tímy a spoločnosti .

Ako poznať a vybrať toho pravého zamestnanca a nekúpiť mačku vo vreci?

Performia rozne charaktery

Existujú 4 konkrétne faktory, pomocou ktorých presne a jednoznačne rozpoznáte vhodnosť kandidátov! Spoznajte tieto kľúčové faktory, ktoré vám pootvoria dvere k novým možnostiam v oblasti pohľadu na uchádzačov.

Prednášať Vám bude zakladateľka a výkonná riaditeľka spoločnosti Performia s.r.o. a skúsená odborná konzultantka v oblasti budovania tímov, PhDr. Anna Matúsová. Problematike výberu zamestnancov sa venuje 18 rokov a so svojím tímom pomohla stovkám firiem prakticky z každého odvetvia podnikania zefektívniť systém výberov tak, aby prinášal skutočné výsledky vo forme zlepšenej životaschopnosti ich tímov.

Účelom PERFORMIE je poskytnúť firmám efektívne nástroje pre výber a zisťovanie pracovného potenciálu zamestnancov a tým zlepšiť ich stabilitu a prosperitu.

Rezervujte si pre seba a Vašich kolegov miesto ešte dnes!

Pre prihlásenie a získanie dodatočných informácii môžete použiť nasledovný formulár alebo použiť naše kontaktné údaje.

Miesto: Bratislava, Stará Vajnorská 90

Dátum: 22. september 2021

Cena: 60,-€ (50 + 20% DPH)

Tešíme sa na Vás!

 

Prečítajte si odozvu účastníkov tohto seminára.             Chcete vedieť, ako sa účastníkom páčil seminár? Prečítajte si odozvu účastníkov.