Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov.

Nepádlujte iba jednou rukou!

Zažili ste niekedy stav, keď ste neboli úplne spokojní s niektorými vašimi zamestnancami? Možno vidíte u niekoho dobrý potenciál, daná osoba vôbec nemá zlú produkciu, ale mohla by toho zvládnuť oveľa viac ako doteraz. A faktom v aktuálnej situácii je, bez ohľadu na to, či vaša spoločnosť využila potenciál korona vírusu a napreduje, alebo naopak, musí vyvíjať oveľa väčšie úsilie, že je nevyhnutné mať všetkých svojich ľudí na palube.Ak máte záujem dostávať pravidelné praktické rady z oblasti budovania úspešných tímov a výberu zamestnancov, neváhajte a prihláste sa na odber našich noviniek.

Zamestnanec, ktorý pádluje iba jednou rukou a vďaka druhej si môže čítať cestopisný román, skrátka nie je vítaný. Ale čo s ním urobiť?

Vašou úlohou ako manažéra je zaistiť, aby prispievali všetci členovia tímu. Potom sa na túto konkrétnu osobu pozrite a nájdite spôsob, ako by mohla vášmu tímu prispieť a ako by mohla pomôcť zvládnuť niektoré úlohy alebo projekty.

A v čom spočíva naša praktická rada?

Porozprávajte sa s ňou. Napríklad o tom, čomu sa venuje vo voľnom čase. Možno zistíte, že sa venuje modelom lietadiel. A vaša firma má práve teraz špeciálnu objednávku, kde sa trpezlivý človek so šikovnými rukami môže zísť.

Jednoducho nájdite spôsob, ako táto osoba môže prispievať. Keď skombinujete s prácou aj jej koníček, uvidíte, ako rada sa o to postará.

Ak narazíte na absolútny nezáujem a zamestnanec sa radšej pokúsi situáciu obrátiť proti vám, vtedy nečakajte. Je potrebné ostatným ukázať, čo vo vašej firme tolerujete jednoducho tým, že im ukážete, koho zamestnávate. Vaši najlepší ľudia sú najlepší práve preto, pretože sa neobávajú urobiť aj niečo navyše, vždy prispievajú a nemajú akýkoľvek problém vyniesť aj kôš so svojimi odpadkami, keď je pani upratovačka chorá. Dúfame, že keď objavíte potenciál vašich zamestnancov a viac ich zapojíte do práce, vytvoríte skvelý tím plný profesionálov. Ak by ste potrebovali poradiť, neváhajte sa ozvať a dohodnete si konzultácie s našim odborným konzultantom.

S pozdravom

Tím Performia

Chceli by ste vedieť kedy presne strácate kontrolu nad situáciou a nad životom?

Som Jairo Pinilla a spolu sa na to pozrieme v septembri!

Váš vlastný a úplný súbor on line nástrojov pre výber zamestnancov a ich rozvoj

Ak sa chcete pri výbere zamestnancov úplne osamostatniť a plne kontrolovať koncepčné budovanie tímu, potom najjednoduchším riešením je vlastniť Performia licencie. V takomto prípade získate prístup k najefektívnejším systémom, ktoré sú na trhu dostupné. Vďaka týmto digitálnym nástrojom budete rýchli, efektívni, ušetríte mnoho času a vyberiete si tých správnych zamestnancov.

Bez ohľadu na veľkosť vašej spoločnosti vždy sú vám k dispozícii vhodné licencie.

Súčasťou licencie Performia je náš celý testovací on-line systém, ktorý obsahuje všetky dotazníky a testy. Pozerá sa na kvalitu kandidátov a ich potenciál. Často býva využívaný aj na personálne audity.

Zatiaľ čo Interspeedia systém je komunikačný nástroj, ktorý počas celého výberového procesu zabezpečí veľmi rýchlu interakciu medzi vami a kandidátmi. Predstavuje vašu priamu linku. Môžete jednoducho ušetriť 55%  alebo aj viac z vašej administratívnej práce a komunikácie súvisiacej s organizáciou pri prijímaní zamestnancov. A čo je ešte dôležitejšie, budete schopní zachytiť tých produktívnych kandidátov, ktorí sú rýchli a ktorí chcú od vás získať rýchlu odpoveď, a preto by ste ich mohli stratiť. S Interspeediou budete rýchli, pričom nestratíte svoju kvalitu.

Urobíme z vás profesionála na výbery zamestnancov a budovanie tímu

Semináre, tréningy a workshopy  vám poskytnú účinné, isté, presné a funkčné rady. Umožnia vám väčšiu kontrolu pri tvorbe vašej personálnej stratégie, nad všetkými časťami výberového procesu vrátane plného porozumenia našim testom, v naštartovaní nováčikov do produkcie a  v neposlednom rade nad ďalším rozvojom vášho personálu a tímu. Vedomosti, ktoré získate, vám ušetria nielen peniaze, ale rovnako vás ušetria od frustrácie a problémov, ktoré vždy nasledujú pri prijatí nevhodnej osoby.

Naučíte sa plne porozumieť najdôležitejším faktorom, ktoré hrajú rolu v  tom, ako odhaliť dlhodobú pridanú hodnotu, ktorú pre vašu spoločnosť jednotliví kandidáti alebo zamestnanci predstavujú, ako zabezpečiť nízku alebo minimálnu fluktuáciu a vyššiu lojalitu a ako vybudovať značku zamestnávateľa.

Prečo konzultácia?

Keď sa pozrieme do slovníka, čo slovo konzultácia znamená,  odpoveďou bude rada odborníka v nejakej oblasti. Konzultant Performie Vám na základe  viac ako 25-ročných praktických skúseností s organizovaním výberových konaní, osobných pohovorov a testovania potenciálu prakticky pre akúkoľvek pracovnú pozíciu v organizácii dokáže poskytnúť odbornú pomoc pri výbere a budovaní tímov.

  • Vieme sa na Vašu firmu pozrieť z nadhľadu, objektívne, bez predsudkov a akýchkoľvek zábran.
  • Vieme zanalyzovať, čo u Vás pri výbere zamestnancov a budovaní produktívneho tímu funguje dobre, ale aj to, čo “nevidíte” alebo neviete vyriešiť, trápi Vás to a brzdí expanziu spoločnosti.
  • Vieme Vám poskytnúť neoceniteľné informácie, ktoré v kombinácii s ostatnými údajmi, ľahko získanými pomocou nášho know-how a on line systémov Performia veľmi uľahčia a zrýchlia Vaše rozhodovanie, týkajúce sa kandidátov alebo  zamestnancov.
  • Vieme identifikovať Vaše problémy a nájsť riešenia a spoločne s Vami ich pretaviť do praxe.
  • Vieme Vám poskytnúť nielen naše služby ušité na mieru, ale v prípade záujmu z Vás urobíme skutočných profesionálov vo výbere zamestnancov a budovaní tímov, ktorí budú mať vďaka konzultantovi vždy istotu, ako ďalej.

Prvá konzultácia zadarmo!

Chcem sa stretnúť