Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov.

O BUDOVANÍ TÍMU

Budovanie tímu…Čo to znamená?!

Pravdepodobne jedna z najdôležitejších schopností manažéra, ktorý nie len chce, ale tiež vie vytvoriť víťaznú a ziskovú firmu, je naozaj porozumieť tomu, ako tím vybudovať.  Cieľom Performia s.r.o. je pomáhať a podporovať spoločnosti v oblasti budovania tímu, a to pomocou hodnotných produktov a služieb. Budovanie tímu je náročný a dlhotrvajúci proces. Zahŕňa množstvo jednotlivých činností, ktoré na seba nadväzujú. Veľa malých aktivít, ktoré musíme urobiť krok po kroku. My sme tu preto, aby sme podporili Vás a Vašich kolegov vedomosťami a systémami, ktoré môžu značne sprofesionalizovať Váš team building. To Vám nielen umožní ale aj uľahčí Váš interný team building, teda budovanie a rozvoj Vášho tímu, a to napriek tomu, ako reálne alebo nereálne sa Vám to môže v tomto momente zdať. Ak naozaj chcete ako manažér uspieť alebo prípadne uspieť lepšie ako dnes, môžeme Vám rýchlo pomôcť dostať sa do bodu, v ktorom viete kontrolovať a vykonávať väčšinu z tejto práce sám, s pomocou Vášho tímu a on-line systémov, ktoré Vám vieme poskytnúť.

Prvým a najdôležitejším krokom pri budovaní tímu je výber zamestnancov

A tak sa pokúsime nájsť tých správnych ľudí. Navštívime personálnu agentúru, alebo sa rozhodneme, že si výber urobíme sami. Napíšeme inzerát, zo zaslaných žiadostí si vyberieme tie, čo nás najviac zaujali a pustíme sa do pohovorov. Vyhráva ten, kto na pohovore zanechá najlepší dojem. Tešíme sa, že zdĺhavý proces výberu skončil a nový člen tímu začne pracovať.

Po mesiacoch zistíme, že daná osoba je neproduktívna, ba čo viac, škodí spoločnosti. Ako správny šéf zakročíme a začneme hľadať náhradu. Opäť rozpošleme inzerát, opäť prečítame stovky životopisov, opäť sa pustíme do pohovorov a opäť bez akejkoľvek istoty. Prečo? Pretože nevidíme, čo sa skrýva pod sociálnou maskou. Maskou, ktorú si kandidáti nasadia, keď prichádzajú na pohovor.

Čo s tou maskou robiť? Ako ju strhnúť? Ako vidieť kandidáta takého, aký naozaj je?

Naša technológia výberu zamestnancov je rokmi overená. Našim cieľom je odovzdať Vám know-how, naučiť Vás ako si vybrať členov svojho tímu s istotou, že sú to tí praví. Uvedomujeme si, že zostaviť svoj tím vie najlepšie jeho šéf, preto chceme docieliť, aby Váš výber bol efektívny a ušetril Vám čas aj peniaze.

EXEC U-Test ako možná voľba

Performia ponúka rôzne možnosti a nástroje pre výber zamestnancov. Jednou z možností je EXEC U-Test. Ide o test, vďaka ktorému získate dobrú predstavu o rozdieloch medzi tým, čo vidíte (na pohovore) a tým, čo reálne získate (ak danú osobu príjmete). Je to analýza pracovnej kapacity kandidáta, ktorá je univerzálne použiteľná na akúkoľvek pracovnú pozíciu. Testy, semináre a workshopy spôsobia, že aj Váš výber bude ľahký a plný istoty. Budovanie tímu sa tak pre Vás stane činnosťou, ktorú si obľúbite.

AK MÁTE AKÉKOĽVEK OTÁZKY, VYPLŇTE DOTAZNÍK NIŽŠIE A MY SA VÁM OZVEME!