Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov.

O BUDOVANÍ TÍMU

Budovanie tímu…Čo to znamená?!

Pravdepodobne jedna z najdôležitejších schopností manažéra, ktorý nie len chce, ale tiež vie vytvoriť víťaznú a ziskovú firmu, je naozaj porozumieť tomu, ako tím vybudovať.  Cieľom Performia s.r.o. je pomáhať a podporovať spoločnosti v oblasti budovania tímu, a to pomocou hodnotných produktov a služieb. Budovanie tímu je náročný a dlhotrvajúci proces. Zahŕňa množstvo jednotlivých činností, ktoré na seba nadväzujú. Veľa malých aktivít, ktoré musíme urobiť krok po kroku. My sme tu preto, aby sme podporili Vás a Vašich kolegov vedomosťami a systémami, ktoré môžu značne sprofesionalizovať Váš team building. To Vám nielen umožní ale aj uľahčí Váš interný team building, teda budovanie a rozvoj Vášho tímu, a to napriek tomu, ako reálne alebo nereálne sa Vám to môže v tomto momente zdať. Ak naozaj chcete ako manažér uspieť alebo prípadne uspieť lepšie ako dnes, môžeme Vám rýchlo pomôcť dostať sa do bodu, v ktorom viete kontrolovať a vykonávať väčšinu z tejto práce sám, s pomocou Vášho tímu a on-line systémov, ktoré Vám vieme poskytnúť.

Prvým a najdôležitejším krokom pri budovaní tímu je výber zamestnancov

A tak sa pokúsime nájsť tých správnych ľudí. Navštívime personálnu agentúru, alebo sa rozhodneme, že si výber urobíme sami. Napíšeme inzerát, zo zaslaných žiadostí si vyberieme tie, čo nás najviac zaujali a pustíme sa do pohovorov. Vyhráva ten, kto na pohovore zanechá najlepší dojem. Tešíme sa, že zdĺhavý proces výberu skončil a nový člen tímu začne pracovať.

Po mesiacoch zistíme, že daná osoba je neproduktívna, ba čo viac, škodí spoločnosti. Ako správny šéf zakročíme a začneme hľadať náhradu. Opäť rozpošleme inzerát, opäť prečítame stovky životopisov, opäť sa pustíme do pohovorov a opäť bez akejkoľvek istoty. Prečo? Pretože nevidíme, čo sa skrýva pod sociálnou maskou. Maskou, ktorú si kandidáti nasadia, keď prichádzajú na pohovor.

Čo s tou maskou robiť? Ako ju strhnúť? Ako vidieť kandidáta takého, aký naozaj je?

Naša technológia výberu zamestnancov je rokmi overená. Našim cieľom je odovzdať Vám know-how, naučiť Vás ako si vybrať členov svojho tímu s istotou, že sú to tí praví. Uvedomujeme si, že zostaviť svoj tím vie najlepšie jeho šéf, preto chceme docieliť, aby Váš výber bol efektívny a ušetril Vám čas aj peniaze.

EXEC U-Test ako možná voľba

Performia ponúka rôzne možnosti a nástroje pre výber zamestnancov. Jednou z možností je EXEC U-Test. Ide o test, vďaka ktorému získate dobrú predstavu o rozdieloch medzi tým, čo vidíte (na pohovore) a tým, čo reálne získate (ak danú osobu príjmete). Je to analýza pracovnej kapacity kandidáta, ktorá je univerzálne použiteľná na akúkoľvek pracovnú pozíciu. Testy, semináre a workshopy spôsobia, že aj Váš výber bude ľahký a plný istoty. Budovanie tímu sa tak pre Vás stane činnosťou, ktorú si obľúbite.

AK MÁTE AKÉKOĽVEK OTÁZKY, VYPLŇTE DOTAZNÍK NIŽŠIE A MY SA VÁM OZVEME!

Váš vlastný a úplný súbor on line nástrojov pre výber zamestnancov a ich rozvoj

Ak sa chcete pri výbere zamestnancov úplne osamostatniť a plne kontrolovať koncepčné budovanie tímu, potom najjednoduchším riešením je vlastniť Performia licencie. V takomto prípade získate prístup k najefektívnejším systémom, ktoré sú na trhu dostupné. Vďaka týmto digitálnym nástrojom budete rýchli, efektívni, ušetríte mnoho času a vyberiete si tých správnych zamestnancov.

Bez ohľadu na veľkosť vašej spoločnosti vždy sú vám k dispozícii vhodné licencie.

Súčasťou licencie Performia je náš celý testovací on-line systém, ktorý obsahuje všetky dotazníky a testy. Pozerá sa na kvalitu kandidátov a ich potenciál. Často býva využívaný aj na personálne audity.

Zatiaľ čo Interspeedia systém je komunikačný nástroj, ktorý počas celého výberového procesu zabezpečí veľmi rýchlu interakciu medzi vami a kandidátmi. Predstavuje vašu priamu linku. Môžete jednoducho ušetriť 55%  alebo aj viac z vašej administratívnej práce a komunikácie súvisiacej s organizáciou pri prijímaní zamestnancov. A čo je ešte dôležitejšie, budete schopní zachytiť tých produktívnych kandidátov, ktorí sú rýchli a ktorí chcú od vás získať rýchlu odpoveď, a preto by ste ich mohli stratiť. S Interspeediou budete rýchli, pričom nestratíte svoju kvalitu.

Urobíme z vás profesionála na výbery zamestnancov a budovanie tímu

Semináre, tréningy a workshopy  vám poskytnú účinné, isté, presné a funkčné rady. Umožnia vám väčšiu kontrolu pri tvorbe vašej personálnej stratégie, nad všetkými časťami výberového procesu vrátane plného porozumenia našim testom, v naštartovaní nováčikov do produkcie a  v neposlednom rade nad ďalším rozvojom vášho personálu a tímu. Vedomosti, ktoré získate, vám ušetria nielen peniaze, ale rovnako vás ušetria od frustrácie a problémov, ktoré vždy nasledujú pri prijatí nevhodnej osoby.

Naučíte sa plne porozumieť najdôležitejším faktorom, ktoré hrajú rolu v  tom, ako odhaliť dlhodobú pridanú hodnotu, ktorú pre vašu spoločnosť jednotliví kandidáti alebo zamestnanci predstavujú, ako zabezpečiť nízku alebo minimálnu fluktuáciu a vyššiu lojalitu a ako vybudovať značku zamestnávateľa.

Prečo konzultácia?

Keď sa pozrieme do slovníka, čo slovo konzultácia znamená,  odpoveďou bude rada odborníka v nejakej oblasti. Konzultant Performie Vám na základe  viac ako 25-ročných praktických skúseností s organizovaním výberových konaní, osobných pohovorov a testovania potenciálu prakticky pre akúkoľvek pracovnú pozíciu v organizácii dokáže poskytnúť odbornú pomoc pri výbere a budovaní tímov.

  • Vieme sa na Vašu firmu pozrieť z nadhľadu, objektívne, bez predsudkov a akýchkoľvek zábran.
  • Vieme zanalyzovať, čo u Vás pri výbere zamestnancov a budovaní produktívneho tímu funguje dobre, ale aj to, čo “nevidíte” alebo neviete vyriešiť, trápi Vás to a brzdí expanziu spoločnosti.
  • Vieme Vám poskytnúť neoceniteľné informácie, ktoré v kombinácii s ostatnými údajmi, ľahko získanými pomocou nášho know-how a on line systémov Performia veľmi uľahčia a zrýchlia Vaše rozhodovanie, týkajúce sa kandidátov alebo  zamestnancov.
  • Vieme identifikovať Vaše problémy a nájsť riešenia a spoločne s Vami ich pretaviť do praxe.
  • Vieme Vám poskytnúť nielen naše služby ušité na mieru, ale v prípade záujmu z Vás urobíme skutočných profesionálov vo výbere zamestnancov a budovaní tímov, ktorí budú mať vďaka konzultantovi vždy istotu, ako ďalej.

Prvá konzultácia zadarmo!

Chcem sa stretnúť