info@performia.sk +421 2 209 205 90
Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov.
Čo robíme

Budovanie pracovných tímov, najmä v zmysle prevzatého termínu “team building”, je v našej spoločnosti väčšinou ponímané ako jednorázová aktivita mimo pracovné prostredie. My sa však snažíme o to, aby majitelia, šéfovia a manažéri pochopili, že profesionálne budovanie pracovných tímov je každodenná aktivita a pozostáva z mnohých činností. Patria tu samozrejme výbery nových členov tímu, ale aj ich správne zaškolenie, riadenie a sledovanie produkcie. Súčasťu toho je ale taktiež poznanie svojich stávajúcich zamestnancov, znalosť o ich pracovnom potenciály, znalosti ako ich riadiť a o tom, čo všetko vplýva na ich efektivitu a produktivitu. Z uvedených dôvodov má Performia s.r.o. svoje služby rozdelené do troch základných oblastí. Tieto tri základné oblasti sú: DODÁVAME služby, UČÍME profesionálne budovanie tímov a ODOVZDÁVAME KNOW-HOW do rúk klienta.

Testovanie kandidátov a zamestnancov

Na preverenie pracovného potenciálu máme k dispozícii 12 rôznych testov a dotazníkov. Službu testovania poskytujeme v troch rôznych úrovniach.

 

° TESTOVANIE KANDIDÁTOV A ZAMESTNANCOV

° DOPLNKOVÉ PREVERENIE

° SCREENING KANDIDÁTOV

° AUDIT ZAMESTNANCOV

Performia-testovanie-potenc

Výber zamestnancov na kľúč

Realizujeme výber nových zamestnancov na objednávku, a však bez akéhokoľvek lízingu. Začíname vytvorením inzerátu šitého na mieru pre Vašu spoločnosť, aby pritiahol presne tých kandidátov, ktorých by ste chceli mať vo svojej firme. Následne testujeme prostredníctvom našich systémov ich pracovný potenciál, motiváciu či produktivitu. V ďalšom kole sú vybraní uchádzači pozvaní na osobný pohovor a overujeme aj ich referencie. V poslednom kroku Vám odovzdávame výsledky a odporúčania ohľadom kandidáta, prípadne Vám ho osobne predstavíme.

Semináre a workshopy

Našim cieľom je naučiť našich klientov, aby rozumeli tak zložitej jednotke, ako je človek. Ako pristupuje k pracovným úlohám, ako ho riadiť a viesť k produkcii. Chceme z našich klientov spraviť profesionálov v budovaní pracovných tímov. Preto sme pripravili viacero typov seminárov a workshopov.

ÚVODNÝ ODBORNÝ SEMINÁR

Na tomto seminári sa naučíte:

» objasňiť 4 základné faktory,

» jednoznačne rozpoznáte vhodnosť kandidátov,

» ako poznať a vybrať toho pravého zamestnanca,

» veľmi rýchlo rozoznáte ťahúňov a brzdičov.

Nerozumiete pojmom ako ťahúň, brzdič či vykonávač? Pozrite si krátke vysvetlivky a možno pochopíte, akých ľudí máte práve Vy vo svojej firme.

Zaujal Vás tento seminár? Stále neviete o nás dostatok? Prečítajte si viac a nebudete ľutovať.

Nie ste si istý, či je pre Vás 4-dňový seminár to pravé? Prečítajte si o ňom viac a uvidíte, že výbery zamestnancov s našou technológiou budú zrazu jednoduchšie.

HLAVNÝ 4-DŇOVÝ SEMINÁR

Vďaka tomuto semináru sa naučíte:

» vytvárať a udržať pracovný tím,

» získať teoretické a praktické skúsenosti pri budovaní tímu, prijímaní zamestnancov a hodnotení personálu,

» plne porozumieť najdôležitejším faktorom prijímacieho procesu, správania sa človeka,

» pomocou nástrojov systému Performia odhaliť možnosti dlhodobej pridanej hodnoty.

JEDNODŇOVÉ WORKSHOPY A WEBINÁRE

Jednodňové workshopy sú pokročilé stretnutia pre klientov, ktorí už aktívne pracujú s naším know-how a používajú systém Performia. Máme niekoľko workshopov ako:

» Interné PR a firemná kultúra

» On-line úvodný odborný seminár: “Ako zvýšiť úspešnosť pri prijímaní zamestnancov”

Odovzdanie úplného Know-How do rúk užívateľa

Spoločnosť Performia poskytuje licenciu na využívanie všetkých nástrojov výberu a hodnotenia zamestnancov, ktoré obsahuje systém Performia. Je to on-line nástroj prístupný z ktoréhokoľvek miesta, kde je internet. Je bezpečný, jednoduchý a rýchly. Na doplnenie úplného know-how zo 4-dňového seminára sa novému užívateľovi dodáva špecializovaný 1-dňový tréning technických zručností pri obsluhe systému. Klient dostáva odborné manuály, avšak súčasťou licencie je aj odborná starostlivosť prideleného odborného konzultanta.

AK MÁTE AKÉKOĽVEK OTÁZKY, VYPLŇTE DOTAZNÍK NIŽŠIE A MY SA VÁM OZVEME!