Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov

ČO ROBÍME

Budovanie pracovných tímov, najmä v zmysle prevzatého termínu “team building”, je v našej spoločnosti väčšinou ponímané ako jednorázová aktivita mimo pracovné prostredie. My sa však snažíme o to, aby majitelia, šéfovia a manažéri pochopili, že profesionálne budovanie pracovných tímov je každodenná aktivita a pozostáva z mnohých činností. Patria tu samozrejme výbery nových členov tímu, ale aj ich správne zaškolenie, riadenie a sledovanie produkcie. Súčasťu toho je ale taktiež poznanie svojich stávajúcich zamestnancov, znalosť o ich pracovnom potenciály, znalosti ako ich riadiť a o tom, čo všetko vplýva na ich efektivitu a produktivitu. Z uvedených dôvodov má Performia s.r.o. svoje služby rozdelené do troch základných oblastí. Tieto tri základné oblasti sú: DODÁVAME služby, UČÍME profesionálne budovanie tímov a ODOVZDÁVAME KNOW-HOW do rúk klienta.

Ďakujeme, že ste s nami!

Sme spoločnosťou, ktorá sa už dlhé roky snaží rehabilitovať u svojich klientov radosť z podnikania a pracovného života vďaka získavaniu schopného a etického personálu. V tom, čo chceme v budúcnosti dosiahnuť, máme jasno. Čaká nás však mnoho nových výziev. Preto by sme boli veľmi radi, keby ste sa aj vy stali jej súčasťou. Performia ako konzultačná spoločnosť má v rukách skvelú a predovšetkým funkčnú technológiu. Našim poslaním je pomáhať a učiť svojich klientov vyberať správnych zamestnancov a budovať skvelé tímy. Za našou prácou teda pevne stojí účel pomoci. Preto je práca každého člena nášho tímu šancou prispieť k lepšiemu a etickejšiemu podnikateľskému svetu na Slovensku. Už vyše dvadsaťpäť rokov kráčame s účelom pomáhať a prinášať do dravého, nekompromisného sveta podnikania jednoduchosť, transparentnosť, etiku a fair-play. Naši zamestnanci sa vďaka tomu časom stávajú pre klientov uznávanou autoritou.

Zamestnanci cítia, keď ich niekto klame, a cítia, keď je niekto ich skutočný priateľ. Zamestnanci nenasledujú vodcov, ktorí im komplikujú život. Majú radi jednoduchosť, pravdu, podporu zo strany spolupracovníkov, radosť zo svojich dobrých výsledkov a v neposlednom rade pocit naplnenia  a šťastia z práce, ktorá ich nielen živí, ale má aj spoločenský rozmer. Pomôžte nám šíriť našu technológiu a nástroje vo výbere zamestnancov a budovania tímov.

Testovanie kandidátov a zamestnancov

Na preverenie pracovného potenciálu máme k dispozícii 12 rôznych testov a dotazníkov. Službu testovania poskytujeme v troch rôznych úrovniach.

Výber zamestnancov na kľúč

Realizujeme výber nových zamestnancov na objednávku, a však bez akéhokoľvek lízingu. Začíname vytvorením inzerátu šitého na mieru pre Vašu spoločnosť, aby pritiahol presne tých kandidátov, ktorých by ste chceli mať vo svojej firme. Následne testujeme prostredníctvom našich systémov ich pracovný potenciál, motiváciu či produktivitu.

V ďalšom kole sú vybraní uchádzači pozvaní na osobný pohovor a overujeme aj ich referencie. V poslednom kroku Vám odovzdávame výsledky a odporúčania ohľadom kandidáta, prípadne Vám ho osobne predstavíme.

Semináre a workshopy

Našim cieľom je naučiť našich klientov, aby rozumeli tak zložitej jednotke, ako je človek. Ako pristupuje k pracovným úlohám, ako ho riadiť a viesť k produkcii. Chceme z našich klientov spraviť profesionálov v budovaní pracovných tímov. Preto sme pripravili viacero typov seminárov a workshopov.

Na tomto seminári sa naučíte:

Nerozumiete pojmom ako ťahúň, brzdič či vykonávač? Pozrite si krátke vysvetlivky a možno pochopíte, akých ľudí máte práve Vy vo svojej firme.

Zaujal Vás tento seminár? Stále neviete o nás dostatok? Prečítajte si viac a nebudete ľutovať.

Na tomto seminári sa naučíte:

Nie ste si istý, či je pre Vás 4-dňový seminár to pravé? Prečítajte si o ňom viac a uvidíte, že výbery zamestnancov s našou technológiou budú zrazu jednoduchšie

JEDNODŇOVÉ WORKSHOPY A WEBINÁRE

Jednodňové workshopy sú pokročilé stretnutia pre klientov, ktorí už aktívne pracujú s naším know-how a používajú systém Performia. Máme niekoľko workshopov ako:

Licencie - odovzdanie úplného Know-How do rúk užívateľa

Spoločnosť Performia poskytuje licenciu na využívanie všetkých nástrojov výberu a hodnotenia zamestnancov, ktoré obsahuje systém Performia. Je to on-line nástroj prístupný z ktoréhokoľvek miesta, kde je internet. Je bezpečný, jednoduchý a rýchly. Na doplnenie úplného know-how zo 4-dňového seminára sa novému užívateľovi dodáva špecializovaný 1-dňový tréning technických zručností pri obsluhe systému. Klient dostáva odborné manuály, avšak súčasťou licencie je aj odborná starostlivosť prideleného odborného konzultanta.

AK MÁTE AKÉKOĽVEK OTÁZKY, VYPLŇTE DOTAZNÍK NIŽŠIE A MY SA VÁM OZVEME!