Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov

ČO ROBÍME

Budovanie pracovných tímov, najmä v zmysle prevzatého termínu “team building”, je v našej spoločnosti väčšinou ponímané ako jednorázová aktivita mimo pracovné prostredie. My sa však snažíme o to, aby majitelia, šéfovia a manažéri pochopili, že profesionálne budovanie pracovných tímov je každodenná aktivita a pozostáva z mnohých činností. Patria tu samozrejme výbery nových členov tímu, ale aj ich správne zaškolenie, riadenie a sledovanie produkcie. Súčasťu toho je ale taktiež poznanie svojich stávajúcich zamestnancov, znalosť o ich pracovnom potenciály, znalosti ako ich riadiť a o tom, čo všetko vplýva na ich efektivitu a produktivitu. Z uvedených dôvodov má Performia s.r.o. svoje služby rozdelené do troch základných oblastí. Tieto tri základné oblasti sú: DODÁVAME služby, UČÍME profesionálne budovanie tímov a ODOVZDÁVAME KNOW-HOW do rúk klienta.

Ďakujeme, že ste s nami!

Sme spoločnosťou, ktorá sa už dlhé roky snaží rehabilitovať u svojich klientov radosť z podnikania a pracovného života vďaka získavaniu schopného a etického personálu. V tom, čo chceme v budúcnosti dosiahnuť, máme jasno. Čaká nás však mnoho nových výziev. Preto by sme boli veľmi radi, keby ste sa aj vy stali jej súčasťou. Performia ako konzultačná spoločnosť má v rukách skvelú a predovšetkým funkčnú technológiu. Našim poslaním je pomáhať a učiť svojich klientov vyberať správnych zamestnancov a budovať skvelé tímy. Za našou prácou teda pevne stojí účel pomoci. Preto je práca každého člena nášho tímu šancou prispieť k lepšiemu a etickejšiemu podnikateľskému svetu na Slovensku. Už vyše dvadsaťpäť rokov kráčame s účelom pomáhať a prinášať do dravého, nekompromisného sveta podnikania jednoduchosť, transparentnosť, etiku a fair-play. Naši zamestnanci sa vďaka tomu časom stávajú pre klientov uznávanou autoritou.

Zamestnanci cítia, keď ich niekto klame, a cítia, keď je niekto ich skutočný priateľ. Zamestnanci nenasledujú vodcov, ktorí im komplikujú život. Majú radi jednoduchosť, pravdu, podporu zo strany spolupracovníkov, radosť zo svojich dobrých výsledkov a v neposlednom rade pocit naplnenia  a šťastia z práce, ktorá ich nielen živí, ale má aj spoločenský rozmer. Pomôžte nám šíriť našu technológiu a nástroje vo výbere zamestnancov a budovania tímov.

Testovanie kandidátov a zamestnancov

Na preverenie pracovného potenciálu máme k dispozícii 12 rôznych testov a dotazníkov. Službu testovania poskytujeme v troch rôznych úrovniach.

Výber zamestnancov na kľúč

Realizujeme výber nových zamestnancov na objednávku, a však bez akéhokoľvek lízingu. Začíname vytvorením inzerátu šitého na mieru pre Vašu spoločnosť, aby pritiahol presne tých kandidátov, ktorých by ste chceli mať vo svojej firme. Následne testujeme prostredníctvom našich systémov ich pracovný potenciál, motiváciu či produktivitu.

V ďalšom kole sú vybraní uchádzači pozvaní na osobný pohovor a overujeme aj ich referencie. V poslednom kroku Vám odovzdávame výsledky a odporúčania ohľadom kandidáta, prípadne Vám ho osobne predstavíme.

Semináre a workshopy

Našim cieľom je naučiť našich klientov, aby rozumeli tak zložitej jednotke, ako je človek. Ako pristupuje k pracovným úlohám, ako ho riadiť a viesť k produkcii. Chceme z našich klientov spraviť profesionálov v budovaní pracovných tímov. Preto sme pripravili viacero typov seminárov a workshopov.

Na tomto seminári sa naučíte:

Nerozumiete pojmom ako ťahúň, brzdič či vykonávač? Pozrite si krátke vysvetlivky a možno pochopíte, akých ľudí máte práve Vy vo svojej firme.

Zaujal Vás tento seminár? Stále neviete o nás dostatok? Prečítajte si viac a nebudete ľutovať.

Na tomto seminári sa naučíte:

Nie ste si istý, či je pre Vás 4-dňový seminár to pravé? Prečítajte si o ňom viac a uvidíte, že výbery zamestnancov s našou technológiou budú zrazu jednoduchšie

JEDNODŇOVÉ WORKSHOPY A WEBINÁRE

Jednodňové workshopy sú pokročilé stretnutia pre klientov, ktorí už aktívne pracujú s naším know-how a používajú systém Performia. Máme niekoľko workshopov ako:

Licencie - odovzdanie úplného Know-How do rúk užívateľa

Spoločnosť Performia poskytuje licenciu na využívanie všetkých nástrojov výberu a hodnotenia zamestnancov, ktoré obsahuje systém Performia. Je to on-line nástroj prístupný z ktoréhokoľvek miesta, kde je internet. Je bezpečný, jednoduchý a rýchly. Na doplnenie úplného know-how zo 4-dňového seminára sa novému užívateľovi dodáva špecializovaný 1-dňový tréning technických zručností pri obsluhe systému. Klient dostáva odborné manuály, avšak súčasťou licencie je aj odborná starostlivosť prideleného odborného konzultanta.

AK MÁTE AKÉKOĽVEK OTÁZKY, VYPLŇTE DOTAZNÍK NIŽŠIE A MY SA VÁM OZVEME!

Chceli by ste vedieť kedy presne strácate kontrolu nad situáciou a nad životom?

Som Jairo Pinilla a spolu sa na to pozrieme v septembri!

Váš vlastný a úplný súbor on line nástrojov pre výber zamestnancov a ich rozvoj

Ak sa chcete pri výbere zamestnancov úplne osamostatniť a plne kontrolovať koncepčné budovanie tímu, potom najjednoduchším riešením je vlastniť Performia licencie. V takomto prípade získate prístup k najefektívnejším systémom, ktoré sú na trhu dostupné. Vďaka týmto digitálnym nástrojom budete rýchli, efektívni, ušetríte mnoho času a vyberiete si tých správnych zamestnancov.

Bez ohľadu na veľkosť vašej spoločnosti vždy sú vám k dispozícii vhodné licencie.

Súčasťou licencie Performia je náš celý testovací on-line systém, ktorý obsahuje všetky dotazníky a testy. Pozerá sa na kvalitu kandidátov a ich potenciál. Často býva využívaný aj na personálne audity.

Zatiaľ čo Interspeedia systém je komunikačný nástroj, ktorý počas celého výberového procesu zabezpečí veľmi rýchlu interakciu medzi vami a kandidátmi. Predstavuje vašu priamu linku. Môžete jednoducho ušetriť 55%  alebo aj viac z vašej administratívnej práce a komunikácie súvisiacej s organizáciou pri prijímaní zamestnancov. A čo je ešte dôležitejšie, budete schopní zachytiť tých produktívnych kandidátov, ktorí sú rýchli a ktorí chcú od vás získať rýchlu odpoveď, a preto by ste ich mohli stratiť. S Interspeediou budete rýchli, pričom nestratíte svoju kvalitu.

Urobíme z vás profesionála na výbery zamestnancov a budovanie tímu

Semináre, tréningy a workshopy  vám poskytnú účinné, isté, presné a funkčné rady. Umožnia vám väčšiu kontrolu pri tvorbe vašej personálnej stratégie, nad všetkými časťami výberového procesu vrátane plného porozumenia našim testom, v naštartovaní nováčikov do produkcie a  v neposlednom rade nad ďalším rozvojom vášho personálu a tímu. Vedomosti, ktoré získate, vám ušetria nielen peniaze, ale rovnako vás ušetria od frustrácie a problémov, ktoré vždy nasledujú pri prijatí nevhodnej osoby.

Naučíte sa plne porozumieť najdôležitejším faktorom, ktoré hrajú rolu v  tom, ako odhaliť dlhodobú pridanú hodnotu, ktorú pre vašu spoločnosť jednotliví kandidáti alebo zamestnanci predstavujú, ako zabezpečiť nízku alebo minimálnu fluktuáciu a vyššiu lojalitu a ako vybudovať značku zamestnávateľa.

Prečo konzultácia?

Keď sa pozrieme do slovníka, čo slovo konzultácia znamená,  odpoveďou bude rada odborníka v nejakej oblasti. Konzultant Performie Vám na základe  viac ako 25-ročných praktických skúseností s organizovaním výberových konaní, osobných pohovorov a testovania potenciálu prakticky pre akúkoľvek pracovnú pozíciu v organizácii dokáže poskytnúť odbornú pomoc pri výbere a budovaní tímov.

  • Vieme sa na Vašu firmu pozrieť z nadhľadu, objektívne, bez predsudkov a akýchkoľvek zábran.
  • Vieme zanalyzovať, čo u Vás pri výbere zamestnancov a budovaní produktívneho tímu funguje dobre, ale aj to, čo “nevidíte” alebo neviete vyriešiť, trápi Vás to a brzdí expanziu spoločnosti.
  • Vieme Vám poskytnúť neoceniteľné informácie, ktoré v kombinácii s ostatnými údajmi, ľahko získanými pomocou nášho know-how a on line systémov Performia veľmi uľahčia a zrýchlia Vaše rozhodovanie, týkajúce sa kandidátov alebo  zamestnancov.
  • Vieme identifikovať Vaše problémy a nájsť riešenia a spoločne s Vami ich pretaviť do praxe.
  • Vieme Vám poskytnúť nielen naše služby ušité na mieru, ale v prípade záujmu z Vás urobíme skutočných profesionálov vo výbere zamestnancov a budovaní tímov, ktorí budú mať vďaka konzultantovi vždy istotu, ako ďalej.

Prvá konzultácia zadarmo!

Chcem sa stretnúť