» The Performia Group
info@performia.sk +421 2 209 205 90
Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov.
The Performia Group

The Performia Group (TPG) reprezentuje celistvosť riešení ako úspešne budovať, udržiavať a rozvíjať tímy. Ide o súbor firiem/značiek, kde sa každá z nich stará o určitú časť vytvárania a budovania tímu. Skupina The Performia Group pozostáva z nasledujúcich značiek:

 

Performia Group logo

Účelom TPG je koordinovať všetky aktivity v rámci skupiny a stať sa tak Team Building ŠPECIALISTOM, za účelom pomôcť našim klientom stať s BUDOVATEĽMI TÍMU.

Úlohy jednotlivých spoločností/značiek, ktoré sú súčasťou TPG:

Interspeedia – NÁJDI SVOJ TÍM! – Spôsob pritiahnutia a zberu žiadostí o zamestnanie. Interspeedia je obchodná značka spoločnosti Performia s.r.o. vyjadrená svojim symbolom-logom a predstavuje webovú aplikáciu, špecifický internetový on-line systém personálneho manažmentu.

Performia – VYBUDUJ SVOJ TÍM! – Spôsob výberu zamestnancov a ich nasadenia na post. Performia je obchodná značka spoločnosti Performia s.r.o. vyjadrená svojim symbolom-logom a predstavuje jedinečné know-how a on-line systém efektívneho budovania pracovného tímu.

Statsbook – MANAŽUJ SVOJ TÍM! – Spôsob riadenia zamestnancov.

Exelect – VÝBER PRE VÁŠ TÍM! – Výber na mieru. Exelect je obchodná značka spoločnosti Performia s.r.o. vyjadrená svojim symbolom-logom a predstavuje ucelené know-how s funkčnou technológiou pre výber správnych ľudí na správne miesta.

 

Logo The Performia Group

Logo Performia
Logo Exelect