Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov.

THE PERFORMIA GROUP

The Performia Group (TPG) reprezentuje celistvosť riešení ako úspešne budovať, udržiavať a rozvíjať tímy. Ide o súbor firiem/značiek, kde sa každá z nich stará o určitú časť vytvárania a budovania tímu. Skupina The Performia Group pozostáva zo značiek Performia, Exelect, Interspeedia a Statsbook (pripravujeme). Účelom TPG je koordinovať všetky aktivity v rámci skupiny a stať sa tak Team Building ŠPECIALISTOM, za účelom pomôcť našim klientom stať s BUDOVATEĽMI TÍMU.

Úlohy jednotlivých spoločností/značiek, ktoré sú súčasťou TPG

Performia – VYBUDUJ SVOJ TÍM!

Spôsob výberu zamestnancov a ich nasadenia na post. Performia je obchodná značka spoločnosti Performia s.r.o. vyjadrená svojim symbolom-logom a predstavuje jedinečné know-how a on-line systém efektívneho budovania pracovného tímu.

Interspeedia – NÁJDI SVOJ TÍM!

Spôsob pritiahnutia a zberu žiadostí o zamestnanie. Interspeedia je obchodná značka spoločnosti Performia s.r.o. vyjadrená svojim symbolom-logom a predstavuje webovú aplikáciu, špecifický internetový on-line systém personálneho manažmentu.

Často kladené otázky

Sú Vám on-line systémy Interspeedia a Performia sympatické, avšak máte veľa nezodpovedaných otázok? Pozrite si najčastejšie kladené otázky našich klientov a hneď Vám to bude o niečo zrozumiteľnejšie.

Exelect – VÝBER PRE VÁŠ TÍM!

Výber na mieru. Exelect je obchodná značka spoločnosti Performia s.r.o. vyjadrená svojim symbolom-logom a predstavuje ucelené know-how s funkčnou technológiou pre výber správnych ľudí na správne miesta.

MÁTE ZÁUJEM O NIEKTORÚ Z NAŠICH SLUŽIEB? VYPÍŠTE FORMULÁR NIŽŠIE A MY SA VÁM OZVEME