Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov.

THE PERFORMIA GROUP

Prejsť na Exelect

Prejsť na Interspeedia

Prejsť na Performia

The Performia Group (TPG) reprezentuje celistvosť riešení ako úspešne budovať, udržiavať a rozvíjať tímy. Ide o súbor firiem/značiek, kde sa každá z nich stará o určitú časť vytvárania a budovania tímu. Skupina The Performia Group pozostáva zo značiek Performia, Exelect, Interspeedia a Statsbook (pripravujeme). Účelom TPG je koordinovať všetky aktivity v rámci skupiny a stať sa tak Team Building ŠPECIALISTOM, za účelom pomôcť našim klientom stať s BUDOVATEĽMI TÍMU.

Úlohy jednotlivých spoločností/značiek, ktoré sú súčasťou TPG

Performia – VYBUDUJ SVOJ TÍM!

Spôsob výberu zamestnancov a ich nasadenia na post. Performia je obchodná značka spoločnosti Performia s.r.o. vyjadrená svojim symbolom-logom a predstavuje jedinečné know-how a on-line systém efektívneho budovania pracovného tímu.

Interspeedia – NÁJDI SVOJ TÍM!

Spôsob pritiahnutia a zberu žiadostí o zamestnanie. Interspeedia je obchodná značka spoločnosti Performia s.r.o. vyjadrená svojim symbolom-logom a predstavuje webovú aplikáciu, špecifický internetový on-line systém personálneho manažmentu.

Často kladené otázky

Sú Vám on-line systémy Interspeedia a Performia sympatické, avšak máte veľa nezodpovedaných otázok? Pozrite si najčastejšie kladené otázky našich klientov a hneď Vám to bude o niečo zrozumiteľnejšie.

Exelect – VÝBER PRE VÁŠ TÍM!

Výber na mieru. Exelect je obchodná značka spoločnosti Performia s.r.o. vyjadrená svojim symbolom-logom a predstavuje ucelené know-how s funkčnou technológiou pre výber správnych ľudí na správne miesta.

MÁTE ZÁUJEM O NIEKTORÚ Z NAŠICH SLUŽIEB? VYPÍŠTE FORMULÁR NIŽŠIE A MY SA VÁM OZVEME

Váš vlastný a úplný súbor on line nástrojov pre výber zamestnancov a ich rozvoj

Ak sa chcete pri výbere zamestnancov úplne osamostatniť a plne kontrolovať koncepčné budovanie tímu, potom najjednoduchším riešením je vlastniť Performia licencie. V takomto prípade získate prístup k najefektívnejším systémom, ktoré sú na trhu dostupné. Vďaka týmto digitálnym nástrojom budete rýchli, efektívni, ušetríte mnoho času a vyberiete si tých správnych zamestnancov.

Bez ohľadu na veľkosť vašej spoločnosti vždy sú vám k dispozícii vhodné licencie.

Súčasťou licencie Performia je náš celý testovací on-line systém, ktorý obsahuje všetky dotazníky a testy. Pozerá sa na kvalitu kandidátov a ich potenciál. Často býva využívaný aj na personálne audity.

Zatiaľ čo Interspeedia systém je komunikačný nástroj, ktorý počas celého výberového procesu zabezpečí veľmi rýchlu interakciu medzi vami a kandidátmi. Predstavuje vašu priamu linku. Môžete jednoducho ušetriť 55%  alebo aj viac z vašej administratívnej práce a komunikácie súvisiacej s organizáciou pri prijímaní zamestnancov. A čo je ešte dôležitejšie, budete schopní zachytiť tých produktívnych kandidátov, ktorí sú rýchli a ktorí chcú od vás získať rýchlu odpoveď, a preto by ste ich mohli stratiť. S Interspeediou budete rýchli, pričom nestratíte svoju kvalitu.

Urobíme z vás profesionála na výbery zamestnancov a budovanie tímu

Semináre, tréningy a workshopy  vám poskytnú účinné, isté, presné a funkčné rady. Umožnia vám väčšiu kontrolu pri tvorbe vašej personálnej stratégie, nad všetkými časťami výberového procesu vrátane plného porozumenia našim testom, v naštartovaní nováčikov do produkcie a  v neposlednom rade nad ďalším rozvojom vášho personálu a tímu. Vedomosti, ktoré získate, vám ušetria nielen peniaze, ale rovnako vás ušetria od frustrácie a problémov, ktoré vždy nasledujú pri prijatí nevhodnej osoby.

Naučíte sa plne porozumieť najdôležitejším faktorom, ktoré hrajú rolu v  tom, ako odhaliť dlhodobú pridanú hodnotu, ktorú pre vašu spoločnosť jednotliví kandidáti alebo zamestnanci predstavujú, ako zabezpečiť nízku alebo minimálnu fluktuáciu a vyššiu lojalitu a ako vybudovať značku zamestnávateľa.

Prečo konzultácia?

Keď sa pozrieme do slovníka, čo slovo konzultácia znamená,  odpoveďou bude rada odborníka v nejakej oblasti. Konzultant Performie Vám na základe  viac ako 25-ročných praktických skúseností s organizovaním výberových konaní, osobných pohovorov a testovania potenciálu prakticky pre akúkoľvek pracovnú pozíciu v organizácii dokáže poskytnúť odbornú pomoc pri výbere a budovaní tímov.

  • Vieme sa na Vašu firmu pozrieť z nadhľadu, objektívne, bez predsudkov a akýchkoľvek zábran.
  • Vieme zanalyzovať, čo u Vás pri výbere zamestnancov a budovaní produktívneho tímu funguje dobre, ale aj to, čo “nevidíte” alebo neviete vyriešiť, trápi Vás to a brzdí expanziu spoločnosti.
  • Vieme Vám poskytnúť neoceniteľné informácie, ktoré v kombinácii s ostatnými údajmi, ľahko získanými pomocou nášho know-how a on line systémov Performia veľmi uľahčia a zrýchlia Vaše rozhodovanie, týkajúce sa kandidátov alebo  zamestnancov.
  • Vieme identifikovať Vaše problémy a nájsť riešenia a spoločne s Vami ich pretaviť do praxe.
  • Vieme Vám poskytnúť nielen naše služby ušité na mieru, ale v prípade záujmu z Vás urobíme skutočných profesionálov vo výbere zamestnancov a budovaní tímov, ktorí budú mať vďaka konzultantovi vždy istotu, ako ďalej.

Prvá konzultácia zadarmo!

Chcem sa stretnúť