Seminár - Výber zamestnancov ako ho nepoznáte

Kľúč k efektívnemu výberu zamestnancov

Jednoznačné rozpoznanie vhodnosti kandidátov

4 kľúčové faktory výberu zamestnancov

Iný pohľad na výber zamestnancov

"Ako poznať a vybrať toho pravého zamestnanca a nekúpiť mačku vo vreci? Existujú 4 konkrétne faktory, pomocou ktorých presne a jednoznačne rozpoznáte vhodnosť kandidátov! Spoznajte tieto kľúčové faktory, ktoré vám pootvoria dvere k novým možnostiam v oblasti pohľadu na uchádzačov."

Pomohli sme viac ako 620 klientom
0 +
Zrealizovali sme viac ako 54 školení po celom Slovensku
0 +

Odborný seminár

Výber zamestnancov ako ho nepoznáte

Tento krátky odborný seminár „Výber zamestnancov ako ho nepoznáte“ je určený pre šéfov a majiteľov firiem, aby rozumeli práci svojho personálneho oddelenia a pre personalistov, aby sa zoznámili s postupom práce, ktorý je súčasťou know-how spoločnosti Performia a je overený a používaný mnohými jej klientmi, ktorí aj vďaka tejto technológii výberov, vedia efektívnejšie riadiť a expandovať svoje tímy a spoločnosti.

Účelom PERFORMIE je poskytnúť firmám efektívne nástroje pre výber a zisťovanie pracovného potenciálu zamestnancov a tým zlepšiť ich stabilitu a prosperitu.

Pridajte sa k úspešným absolventom kurzu

Vyjadrenia spokojných zákazníkov

,,Na seminári som sa dozvedela o výbere zamestnancov, nový pohľad na výber zamestnancov ale aj celkový pohľad na ľudí, akí sú. Pohľad na to, že doteraz sme výberové konania robili s chybami. Nové skúseností, nové veci, ktoré určite uplatním vo svojom zamestnaní."
Katarína Horvátová
Súčasný post účastníka:
,,Pocit, že ten správny a vhodný zamestnanec sa dá skutočne nájsť, len je to umenie. Mám príjemný pocit zo seminára, počula som príhody, ktoré sa v realite dejú, čo sa dá z pohovoru zistiť, odhaliť silné a slabé stránky adeptov na prácu. Rada sa zúčastním aj iných seminárov z danej oblasti."
Dana Liščíková
Súčasný post účastníka:

Získate schopnosť rozpoznať tieto typy osobností

4 typy zamestnancov,
ktorých môžete mať vo firme:

Ťahúň

Vie ktorým smerom ísť, čo robiť a robí to s plným nasadením. Za svoju prácu preberá plnú zodpovednosť, a preto pre spoločnosť predstavuje neskutočný prínos.

Vykonávač

Tu môžu byť 2 typy vykonávačov - viac a menej ochotný a efektívny. Ochotný vykonávač má obrovskú ochotu pracovať a zlepšovať sa. V budúcnosti sa môže stať "Ťahúňom", vďaka dobrému vedeniu a tréningu. Menej efektívny vykonávač svojim prínosom nespôsobuje veľmi viditeľné rozdiely v jeho výsledkoch.

PTS osoba

Pochádza z anglického Potential Trouble Source. Raz je hore a raz dole. Svoje výkony strieda medzi pomocou a deštrukciou. Sťažuje prácu ostatným a je veľmi nepredvídateľný.

SP osoba

Pochádza z anglického Suppressive Person. Aktívne sa pokúša ničiť vašu prácu, ale svoje činy často skrýva za milú sociálnu masku. SP je veľmi nebezpečnou hrozbou pre akúkoľvek spoločnosť, hlavne vtedy, ak je neodhalená.

Viac ako 25 ročné skúsenosti

Seminárom vás budú sprevádzať skúsené profesionálky

Matusova

Prednášajúca

PhDr. Anna Matúsová

Keď sa spätne pozriem na môj pracovný život pred podnikateľským obdobím, uvedomujem si, že počas celej mojej profesnej dráhy som vždy bola akýmsi “pionierom – priekopníkom”. Preto sa ani veľmi nečudujem, že som sa dala po štyridsiatke nahovoriť na vybudovanie firmy s úžasnou novou a funkčnou technológiou, ktorú dnes na Slovensku predstavujem a ktorej sa venujem vyše 25 rokov svojho zmysluplného života.

Botlikova

Prednášajúca

Mgr. Erika Botlíková

Raz mi niekto povedal: „Práca s ľuďmi je ťažká, ale bez nich ešte ťažšia.“ Budovanie
tímov a personalistika je o schopnostiach a komunikácii. Čím viac o tejto oblasti vieme, tým menej stresu s ľuďmi a samotným životom zažívame a to je presne to, čo ma najviac baví. Už viac ako 25 rokov sa venujem vzdelávaniu v oblasti komunikácie a medziľudských vzťahov a preto je pre mňa Performia s. r. o., to správne miesto.

Seminár ktorý vás posunie vpred

Získajte výhodu vo výbere zamestnancov!

Tento krátky odborný seminár „Výber zamestnancov ako ho nepoznáte“ je určený pre šéfov a majiteľov firiem, aby rozumeli práci svojho personálneho oddelenia a pre personalistov. Rezervujte si pre seba a vašich kolegov miesto ešte dnes!

© Performia 2024

Váš vlastný a úplný súbor on line nástrojov pre výber zamestnancov a ich rozvoj

Ak sa chcete pri výbere zamestnancov úplne osamostatniť a plne kontrolovať koncepčné budovanie tímu, potom najjednoduchším riešením je vlastniť Performia licencie. V takomto prípade získate prístup k najefektívnejším systémom, ktoré sú na trhu dostupné. Vďaka týmto digitálnym nástrojom budete rýchli, efektívni, ušetríte mnoho času a vyberiete si tých správnych zamestnancov.

Bez ohľadu na veľkosť vašej spoločnosti vždy sú vám k dispozícii vhodné licencie.

Súčasťou licencie Performia je náš celý testovací on-line systém, ktorý obsahuje všetky dotazníky a testy. Pozerá sa na kvalitu kandidátov a ich potenciál. Často býva využívaný aj na personálne audity.

Zatiaľ čo Interspeedia systém je komunikačný nástroj, ktorý počas celého výberového procesu zabezpečí veľmi rýchlu interakciu medzi vami a kandidátmi. Predstavuje vašu priamu linku. Môžete jednoducho ušetriť 55%  alebo aj viac z vašej administratívnej práce a komunikácie súvisiacej s organizáciou pri prijímaní zamestnancov. A čo je ešte dôležitejšie, budete schopní zachytiť tých produktívnych kandidátov, ktorí sú rýchli a ktorí chcú od vás získať rýchlu odpoveď, a preto by ste ich mohli stratiť. S Interspeediou budete rýchli, pričom nestratíte svoju kvalitu.

Urobíme z vás profesionála na výbery zamestnancov a budovanie tímu

Semináre, tréningy a workshopy  vám poskytnú účinné, isté, presné a funkčné rady. Umožnia vám väčšiu kontrolu pri tvorbe vašej personálnej stratégie, nad všetkými časťami výberového procesu vrátane plného porozumenia našim testom, v naštartovaní nováčikov do produkcie a  v neposlednom rade nad ďalším rozvojom vášho personálu a tímu. Vedomosti, ktoré získate, vám ušetria nielen peniaze, ale rovnako vás ušetria od frustrácie a problémov, ktoré vždy nasledujú pri prijatí nevhodnej osoby.

Naučíte sa plne porozumieť najdôležitejším faktorom, ktoré hrajú rolu v  tom, ako odhaliť dlhodobú pridanú hodnotu, ktorú pre vašu spoločnosť jednotliví kandidáti alebo zamestnanci predstavujú, ako zabezpečiť nízku alebo minimálnu fluktuáciu a vyššiu lojalitu a ako vybudovať značku zamestnávateľa.

Prečo konzultácia?

Keď sa pozrieme do slovníka, čo slovo konzultácia znamená,  odpoveďou bude rada odborníka v nejakej oblasti. Konzultant Performie Vám na základe  viac ako 25-ročných praktických skúseností s organizovaním výberových konaní, osobných pohovorov a testovania potenciálu prakticky pre akúkoľvek pracovnú pozíciu v organizácii dokáže poskytnúť odbornú pomoc pri výbere a budovaní tímov.

  • Vieme sa na Vašu firmu pozrieť z nadhľadu, objektívne, bez predsudkov a akýchkoľvek zábran.
  • Vieme zanalyzovať, čo u Vás pri výbere zamestnancov a budovaní produktívneho tímu funguje dobre, ale aj to, čo “nevidíte” alebo neviete vyriešiť, trápi Vás to a brzdí expanziu spoločnosti.
  • Vieme Vám poskytnúť neoceniteľné informácie, ktoré v kombinácii s ostatnými údajmi, ľahko získanými pomocou nášho know-how a on line systémov Performia veľmi uľahčia a zrýchlia Vaše rozhodovanie, týkajúce sa kandidátov alebo  zamestnancov.
  • Vieme identifikovať Vaše problémy a nájsť riešenia a spoločne s Vami ich pretaviť do praxe.
  • Vieme Vám poskytnúť nielen naše služby ušité na mieru, ale v prípade záujmu z Vás urobíme skutočných profesionálov vo výbere zamestnancov a budovaní tímov, ktorí budú mať vďaka konzultantovi vždy istotu, ako ďalej.

Prvá konzultácia zadarmo!

Chcem sa stretnúť