Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov.

ONLINE RIEŠENIE PRE PANDÉMIU

Žijeme v dobe pandémie a protiepidemických opatrení. Žijeme a pracujeme. V Performii nechceme, aby sa kohokoľvek práca zastavila len preto, že v danej situácii plnej opatrení nemá ako vyberať nových zamestnancov či inak budovať a skvalitňovať svoj pracovný tím.

Naše know-how a online systémy zabezpečia, že dokonca aj z pohodlia domova (ak ste na home office) môžete realizovať kvalitné budovanie svojich tímov. Vďaka systému Interspeedia a systému Performia dokážete rýchlo a pritom profesionálne vyskladať svoj stabilný tím.

Interspeedia je obchodnou značkou spoločnosti Performia s.r.o.. Ide o kľúčový nástroj pre výber zamestnancov. Intespeedia je online systém, ktorý je priamo spojený s domovskou stránkou Vašej spoločnosti. Je to v skutočnosti prídavok – aplikácia k Vašej internetovej stránke a stáva sa jej integrálnou šúčasťou. Behom niekoľkých minút vytvoríte a zverejníte Váš vlastný inzerát. Interspeedia je totiž schopná pracovať samostatne alebo spolupracovať s akýmkoľvek pracovným portálom cez takzvanú “reakčnú linku”. Dokážete rýchlo komunikovať s kandidátmi, filtrujete kandidátov prostredníctvom jednoduchých Vami vytvorených dotazníkov, ktoré korešpondujú s tým, čo naozaj potrebujete a chcete. Zabezpečíte rýchlu spätnú väzbu kandidátom a šetríte čas sebe aj im. Vďaka Intespeedii bude výber zamestnancov rýchly, efektívny a jednoduchý na riadenie. Tento systém Vás okrem odbremenenia od administratívnej práce zbaví aj kopy papierov. Keďže je to online systém, nepotrebujete žiadne náklady na dodatočný software a ani na zabezpečovanie akýchkoľvek dodatočných diskových kapacít, než bežne potrebujete k svojej práci.

Ak Interspeedia zvláda kvantitu, komunikáciu a vytváranie databázy, tak pomocou Performie zistíte kvalitu Vašich kandidátov alebo aj súčasných zamestnancov a budete vedieť umiestniť správneho človeka na správnu pracovnú pozíciu. Zistite schopnosť jednotlivca produkovať a dosahovať výsledky na konkrétnom pracovnom mieste. Performia predstavuje jedinečné know-how a online systém efektívneho budovania pracovného tímu. 

Ešte stále váhate? O jedinečnosti a efektivite týchto dvoch systémov nie je pochýb. Vďaka tejto technológii dokážete dodržať všetky opatrenia a zároveň si vybudovať úspešný tím. Napíšte nám! Zaškolíme Vás a poskytneme Vám profesionálne online systémy.

Ešte stále Vám nie je jasné, čo tieto dva systémy robia a ako sa používajú? Prečítajte si najčastejšie otázky našich klientov a určite dostanete odpovede.

Chceli by ste vedieť kedy presne strácate kontrolu nad situáciou a nad životom?

Som Jairo Pinilla a spolu sa na to pozrieme v septembri!

Váš vlastný a úplný súbor on line nástrojov pre výber zamestnancov a ich rozvoj

Ak sa chcete pri výbere zamestnancov úplne osamostatniť a plne kontrolovať koncepčné budovanie tímu, potom najjednoduchším riešením je vlastniť Performia licencie. V takomto prípade získate prístup k najefektívnejším systémom, ktoré sú na trhu dostupné. Vďaka týmto digitálnym nástrojom budete rýchli, efektívni, ušetríte mnoho času a vyberiete si tých správnych zamestnancov.

Bez ohľadu na veľkosť vašej spoločnosti vždy sú vám k dispozícii vhodné licencie.

Súčasťou licencie Performia je náš celý testovací on-line systém, ktorý obsahuje všetky dotazníky a testy. Pozerá sa na kvalitu kandidátov a ich potenciál. Často býva využívaný aj na personálne audity.

Zatiaľ čo Interspeedia systém je komunikačný nástroj, ktorý počas celého výberového procesu zabezpečí veľmi rýchlu interakciu medzi vami a kandidátmi. Predstavuje vašu priamu linku. Môžete jednoducho ušetriť 55%  alebo aj viac z vašej administratívnej práce a komunikácie súvisiacej s organizáciou pri prijímaní zamestnancov. A čo je ešte dôležitejšie, budete schopní zachytiť tých produktívnych kandidátov, ktorí sú rýchli a ktorí chcú od vás získať rýchlu odpoveď, a preto by ste ich mohli stratiť. S Interspeediou budete rýchli, pričom nestratíte svoju kvalitu.

Urobíme z vás profesionála na výbery zamestnancov a budovanie tímu

Semináre, tréningy a workshopy  vám poskytnú účinné, isté, presné a funkčné rady. Umožnia vám väčšiu kontrolu pri tvorbe vašej personálnej stratégie, nad všetkými časťami výberového procesu vrátane plného porozumenia našim testom, v naštartovaní nováčikov do produkcie a  v neposlednom rade nad ďalším rozvojom vášho personálu a tímu. Vedomosti, ktoré získate, vám ušetria nielen peniaze, ale rovnako vás ušetria od frustrácie a problémov, ktoré vždy nasledujú pri prijatí nevhodnej osoby.

Naučíte sa plne porozumieť najdôležitejším faktorom, ktoré hrajú rolu v  tom, ako odhaliť dlhodobú pridanú hodnotu, ktorú pre vašu spoločnosť jednotliví kandidáti alebo zamestnanci predstavujú, ako zabezpečiť nízku alebo minimálnu fluktuáciu a vyššiu lojalitu a ako vybudovať značku zamestnávateľa.

Prečo konzultácia?

Keď sa pozrieme do slovníka, čo slovo konzultácia znamená,  odpoveďou bude rada odborníka v nejakej oblasti. Konzultant Performie Vám na základe  viac ako 25-ročných praktických skúseností s organizovaním výberových konaní, osobných pohovorov a testovania potenciálu prakticky pre akúkoľvek pracovnú pozíciu v organizácii dokáže poskytnúť odbornú pomoc pri výbere a budovaní tímov.

  • Vieme sa na Vašu firmu pozrieť z nadhľadu, objektívne, bez predsudkov a akýchkoľvek zábran.
  • Vieme zanalyzovať, čo u Vás pri výbere zamestnancov a budovaní produktívneho tímu funguje dobre, ale aj to, čo “nevidíte” alebo neviete vyriešiť, trápi Vás to a brzdí expanziu spoločnosti.
  • Vieme Vám poskytnúť neoceniteľné informácie, ktoré v kombinácii s ostatnými údajmi, ľahko získanými pomocou nášho know-how a on line systémov Performia veľmi uľahčia a zrýchlia Vaše rozhodovanie, týkajúce sa kandidátov alebo  zamestnancov.
  • Vieme identifikovať Vaše problémy a nájsť riešenia a spoločne s Vami ich pretaviť do praxe.
  • Vieme Vám poskytnúť nielen naše služby ušité na mieru, ale v prípade záujmu z Vás urobíme skutočných profesionálov vo výbere zamestnancov a budovaní tímov, ktorí budú mať vďaka konzultantovi vždy istotu, ako ďalej.

Prvá konzultácia zadarmo!

Chcem sa stretnúť