Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov.

ONLINE RIEŠENIE PRE PANDÉMIU

Žijeme v dobe pandémie a protiepidemických opatrení. Žijeme a pracujeme. V Performii nechceme, aby sa kohokoľvek práca zastavila len preto, že v danej situácii plnej opatrení nemá ako vyberať nových zamestnancov či inak budovať a skvalitňovať svoj pracovný tím.

Naše know-how a online systémy zabezpečia, že dokonca aj z pohodlia domova (ak ste na home office) môžete realizovať kvalitné budovanie svojich tímov. Vďaka systému Interspeedia a systému Performia dokážete rýchlo a pritom profesionálne vyskladať svoj stabilný tím.

Interspeedia je obchodnou značkou spoločnosti Performia s.r.o.. Ide o kľúčový nástroj pre výber zamestnancov. Intespeedia je online systém, ktorý je priamo spojený s domovskou stránkou Vašej spoločnosti. Je to v skutočnosti prídavok – aplikácia k Vašej internetovej stránke a stáva sa jej integrálnou šúčasťou. Behom niekoľkých minút vytvoríte a zverejníte Váš vlastný inzerát. Interspeedia je totiž schopná pracovať samostatne alebo spolupracovať s akýmkoľvek pracovným portálom cez takzvanú “reakčnú linku”. Dokážete rýchlo komunikovať s kandidátmi, filtrujete kandidátov prostredníctvom jednoduchých Vami vytvorených dotazníkov, ktoré korešpondujú s tým, čo naozaj potrebujete a chcete. Zabezpečíte rýchlu spätnú väzbu kandidátom a šetríte čas sebe aj im. Vďaka Intespeedii bude výber zamestnancov rýchly, efektívny a jednoduchý na riadenie. Tento systém Vás okrem odbremenenia od administratívnej práce zbaví aj kopy papierov. Keďže je to online systém, nepotrebujete žiadne náklady na dodatočný software a ani na zabezpečovanie akýchkoľvek dodatočných diskových kapacít, než bežne potrebujete k svojej práci.

Ak Interspeedia zvláda kvantitu, komunikáciu a vytváranie databázy, tak pomocou Performie zistíte kvalitu Vašich kandidátov alebo aj súčasných zamestnancov a budete vedieť umiestniť správneho človeka na správnu pracovnú pozíciu. Zistite schopnosť jednotlivca produkovať a dosahovať výsledky na konkrétnom pracovnom mieste. Performia predstavuje jedinečné know-how a online systém efektívneho budovania pracovného tímu. 

Ešte stále váhate? O jedinečnosti a efektivite týchto dvoch systémov nie je pochýb. Vďaka tejto technológii dokážete dodržať všetky opatrenia a zároveň si vybudovať úspešný tím. Napíšte nám! Zaškolíme Vás a poskytneme Vám profesionálne online systémy.

Ešte stále Vám nie je jasné, čo tieto dva systémy robia a ako sa používajú? Prečítajte si najčastejšie otázky našich klientov a určite dostanete odpovede.