Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov.

CESTA ÚSPEŠNÉHO KLIENTA PERFORMIE

Keďže sme na trhu viac ako 20 rokov, tak za túto dobu vieme vyhodnotiť, aké boli úspešné akcie našich klientov, aby sa postupne prepracovali k profesionálnemu budovaniu svojich tímov. Všetci si prešli cestou, ktorú uvádzame nižšie.

Úvodný seminár (online alebo naživo) – prvé stretnutie sa s Performiou a našou technológiou. Predostrieme Vám základné informácie o výbere zamestnancov a budovaní tímu. Môžete ho sledovať online alebo prísť k nám osobne na niektorý z termínov. Po úvodnom seminári sa rozhodnete, či sú pre Vás dáta zaujímavé a chcete pokračovať s Performiou ďalej. Viac informácií sa dozviete << tu >>.

Stretnutie s naším konzultantom – ak máte chuť dozvedieť sa viac, dohodneme Vám nezáväzné stretnutie s naším odborným konzultantom s ktorým sa porozprávate o situácii vo Vašej firme a čo presne by ste potrebovali. Možno sa postup nižšie bude zhodovať alebo aj odlišovať od vašich potrieb. Každého klienta posudzujeme individuálne a pritom dbáme na etiku a dobré vzťahy. Nezabudnite, že veci sa vždy hýbu dobrým alebo zlým smerom, nikdy nezostávajú na svojom mieste. Preto je tak nebezpečné si hovoriť, že my máme stabilnú firmu a tím“. Na dohodnutie stretnutia môžete priamo použiť aj chatovacie okienko vpravo dole.

PRAKTICKÉ RADY: pravidelné rady a inšpirácie z oblasti budovania tímu

Čo získate prihlásením sa na odber?

  • Pravidelne dostanete praktické rady zo sveta výberu zamestnancov a budovania efetktívneho tímu.
  • Budete informovaní o našich aktivitách.
  • Každý piatok dostanete vtipy na záver týždňa, ktoré vždy vylepšia Vašu náladu.

Interný audit zamestnancov- je hĺbková analýza personálnej scény spoločnosti. Ide o hĺbkovú analýzu zamestnancov prostredníctvom EXEC U-testu a EXEC Overenia produktivity. Výsledky sú dodané objednávateľovi v písomnej forme a aj osobne vyhodnotené ako zamestnancovi tak aj objednávateľovi. Okrem vyhodnotenia sa odporučí aj rozvojový program pre každého hodnoteného zamestnanca. K službe Audit je možné použiť aj výhodné doplnkové preverenie: EXEC IQ testEXEC Duplikačný testEXEC Test vodcovstvaEXEC Analýza minulosti a EXEC Analýza predaja.

Vzdelávanie zamestnancov o našej technológii podľa individuálnych požiadaviek

Licencia Performia a Interspeedia – klient prevezme úplnú zodpovednosť za výberový proces a budovanie tímu na základe informácií, ktoré od náš získal. Licencovaný klienti majú našu VIP starostlivosť, ktorá pozostáva z neustálej podpory, zasielania pravidelných informačných listov o aktuálnych témach a tipoch a stretnutí s naším konzultantom. Viac inofrmácií nájdete << tu >>.

Neustále vzdelávanie sa – pri licencii cesta ani zďaleka nekončí, ďalšie semináre a workshopy sú Vám k dispozícii. Vedomosti Vám pomáhajú prebrať stále viac kontroly nad situáciou vo Vašej firme a v neposlednom rade Vám pomáhajú uspieť v džungli zvanej business a aj v súkromnom živote.

Máme k dispozícii nasledovné semináre a workshopy, o termínoch sa prosím informujte u svojho konzultanta alebo personálu Performie.

AK MÁTE ZÁUJEM O JEDNU Z NAŠICH SLUŽIEB, VYPLŇTE FORMULÁR NIŽŠIE A MY SA VÁM OZVEME