Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov.

CESTA ÚSPEŠNÉHO KLIENTA PERFORMIE

Keďže sme na trhu viac ako 20 rokov, tak za túto dobu vieme vyhodnotiť, aké boli úspešné akcie našich klientov, aby sa postupne prepracovali k profesionálnemu budovaniu svojich tímov. Všetci si prešli cestou, ktorú uvádzame nižšie.

Úvodný seminár (online alebo naživo) – prvé stretnutie sa s Performiou a našou technológiou. Predostrieme Vám základné informácie o výbere zamestnancov a budovaní tímu. Môžete ho sledovať online alebo prísť k nám osobne na niektorý z termínov. Po úvodnom seminári sa rozhodnete, či sú pre Vás dáta zaujímavé a chcete pokračovať s Performiou ďalej. Viac informácií sa dozviete << tu >>.

Stretnutie s naším konzultantom – ak máte chuť dozvedieť sa viac, dohodneme Vám nezáväzné stretnutie s naším odborným konzultantom s ktorým sa porozprávate o situácii vo Vašej firme a čo presne by ste potrebovali. Možno sa postup nižšie bude zhodovať alebo aj odlišovať od vašich potrieb. Každého klienta posudzujeme individuálne a pritom dbáme na etiku a dobré vzťahy. Nezabudnite, že veci sa vždy hýbu dobrým alebo zlým smerom, nikdy nezostávajú na svojom mieste. Preto je tak nebezpečné si hovoriť, že my máme stabilnú firmu a tím“. Na dohodnutie stretnutia môžete priamo použiť aj chatovacie okienko vpravo dole.

PRAKTICKÉ RADY: pravidelné rady a inšpirácie z oblasti budovania tímu

Čo získate prihlásením sa na odber?

  • Pravidelne dostanete praktické rady zo sveta výberu zamestnancov a budovania efetktívneho tímu.
  • Budete informovaní o našich aktivitách.
  • Každý piatok dostanete vtipy na záver týždňa, ktoré vždy vylepšia Vašu náladu.

Interný audit zamestnancov- je hĺbková analýza personálnej scény spoločnosti. Ide o hĺbkovú analýzu zamestnancov prostredníctvom EXEC U-testu a EXEC Overenia produktivity. Výsledky sú dodané objednávateľovi v písomnej forme a aj osobne vyhodnotené ako zamestnancovi tak aj objednávateľovi. Okrem vyhodnotenia sa odporučí aj rozvojový program pre každého hodnoteného zamestnanca. K službe Audit je možné použiť aj výhodné doplnkové preverenie: EXEC IQ testEXEC Duplikačný testEXEC Test vodcovstvaEXEC Analýza minulosti a EXEC Analýza predaja.

Vzdelávanie zamestnancov o našej technológii podľa individuálnych požiadaviek

Licencia Performia a Interspeedia – klient prevezme úplnú zodpovednosť za výberový proces a budovanie tímu na základe informácií, ktoré od náš získal. Licencovaný klienti majú našu VIP starostlivosť, ktorá pozostáva z neustálej podpory, zasielania pravidelných informačných listov o aktuálnych témach a tipoch a stretnutí s naším konzultantom. Viac inofrmácií nájdete << tu >>.

Neustále vzdelávanie sa – pri licencii cesta ani zďaleka nekončí, ďalšie semináre a workshopy sú Vám k dispozícii. Vedomosti Vám pomáhajú prebrať stále viac kontroly nad situáciou vo Vašej firme a v neposlednom rade Vám pomáhajú uspieť v džungli zvanej business a aj v súkromnom živote.

Máme k dispozícii nasledovné semináre a workshopy, o termínoch sa prosím informujte u svojho konzultanta alebo personálu Performie.

AK MÁTE ZÁUJEM O JEDNU Z NAŠICH SLUŽIEB, VYPLŇTE FORMULÁR NIŽŠIE A MY SA VÁM OZVEME

Váš vlastný a úplný súbor on line nástrojov pre výber zamestnancov a ich rozvoj

Ak sa chcete pri výbere zamestnancov úplne osamostatniť a plne kontrolovať koncepčné budovanie tímu, potom najjednoduchším riešením je vlastniť Performia licencie. V takomto prípade získate prístup k najefektívnejším systémom, ktoré sú na trhu dostupné. Vďaka týmto digitálnym nástrojom budete rýchli, efektívni, ušetríte mnoho času a vyberiete si tých správnych zamestnancov.

Bez ohľadu na veľkosť vašej spoločnosti vždy sú vám k dispozícii vhodné licencie.

Súčasťou licencie Performia je náš celý testovací on-line systém, ktorý obsahuje všetky dotazníky a testy. Pozerá sa na kvalitu kandidátov a ich potenciál. Často býva využívaný aj na personálne audity.

Zatiaľ čo Interspeedia systém je komunikačný nástroj, ktorý počas celého výberového procesu zabezpečí veľmi rýchlu interakciu medzi vami a kandidátmi. Predstavuje vašu priamu linku. Môžete jednoducho ušetriť 55%  alebo aj viac z vašej administratívnej práce a komunikácie súvisiacej s organizáciou pri prijímaní zamestnancov. A čo je ešte dôležitejšie, budete schopní zachytiť tých produktívnych kandidátov, ktorí sú rýchli a ktorí chcú od vás získať rýchlu odpoveď, a preto by ste ich mohli stratiť. S Interspeediou budete rýchli, pričom nestratíte svoju kvalitu.

Urobíme z vás profesionála na výbery zamestnancov a budovanie tímu

Semináre, tréningy a workshopy  vám poskytnú účinné, isté, presné a funkčné rady. Umožnia vám väčšiu kontrolu pri tvorbe vašej personálnej stratégie, nad všetkými časťami výberového procesu vrátane plného porozumenia našim testom, v naštartovaní nováčikov do produkcie a  v neposlednom rade nad ďalším rozvojom vášho personálu a tímu. Vedomosti, ktoré získate, vám ušetria nielen peniaze, ale rovnako vás ušetria od frustrácie a problémov, ktoré vždy nasledujú pri prijatí nevhodnej osoby.

Naučíte sa plne porozumieť najdôležitejším faktorom, ktoré hrajú rolu v  tom, ako odhaliť dlhodobú pridanú hodnotu, ktorú pre vašu spoločnosť jednotliví kandidáti alebo zamestnanci predstavujú, ako zabezpečiť nízku alebo minimálnu fluktuáciu a vyššiu lojalitu a ako vybudovať značku zamestnávateľa.

Prečo konzultácia?

Keď sa pozrieme do slovníka, čo slovo konzultácia znamená,  odpoveďou bude rada odborníka v nejakej oblasti. Konzultant Performie Vám na základe  viac ako 25-ročných praktických skúseností s organizovaním výberových konaní, osobných pohovorov a testovania potenciálu prakticky pre akúkoľvek pracovnú pozíciu v organizácii dokáže poskytnúť odbornú pomoc pri výbere a budovaní tímov.

  • Vieme sa na Vašu firmu pozrieť z nadhľadu, objektívne, bez predsudkov a akýchkoľvek zábran.
  • Vieme zanalyzovať, čo u Vás pri výbere zamestnancov a budovaní produktívneho tímu funguje dobre, ale aj to, čo “nevidíte” alebo neviete vyriešiť, trápi Vás to a brzdí expanziu spoločnosti.
  • Vieme Vám poskytnúť neoceniteľné informácie, ktoré v kombinácii s ostatnými údajmi, ľahko získanými pomocou nášho know-how a on line systémov Performia veľmi uľahčia a zrýchlia Vaše rozhodovanie, týkajúce sa kandidátov alebo  zamestnancov.
  • Vieme identifikovať Vaše problémy a nájsť riešenia a spoločne s Vami ich pretaviť do praxe.
  • Vieme Vám poskytnúť nielen naše služby ušité na mieru, ale v prípade záujmu z Vás urobíme skutočných profesionálov vo výbere zamestnancov a budovaní tímov, ktorí budú mať vďaka konzultantovi vždy istotu, ako ďalej.

Prvá konzultácia zadarmo!

Chcem sa stretnúť