Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov

DeutschMann

Vážená pani PhDr. Matúsová,

keďže sme so službami, ktoré Vaša firma poskytla a poskytuje našej firme, nadmieru spokojní, veľmi radi Vám poskytneme meno našej firmy, prípadne moje vlastné meno ako referenciu, ktorú si Váš klient, alebo potenciálny klient u nás môže preveriť.

Naša spolupráca trvá už niekoľko rokov a mám pocit, že obojstranná spolupráca je na vynikajúcej úrovni, až prerástla do priateľskej roviny. Môžem smelo potvrdiť, že v čase, keď sme najviac potrebovali podporu nášho úspechu v prijímaní personálu a zároveň hodnotení zamestnancov, ste to boli práve Vy, kto nám dal fungujúce riešenie.

Dodali ste nám jednoduchý a efektívny spôsob prijímania nových ľudí do firmy, čo sa okamžite odzrkadlilo na celkovej pracovnej atmosfére zamestnancov. Taktiež sa zvýšila pracovná schopnosť ľudí na základe testov poskytnutých Vašou spoločnosťou. Robíme výber pracovníkov neustále a je oveľa jednoduchší a rýchlejší ako doteraz.

Preto Vám vyjadrujeme veľkú spokojnosť a vysoké hodnotenie, ktoré sme získali na základe Vami dodaných testov. Čím dlhšie tieto testy používame pri prijímaní zamestnancov, tým viac sme presvedčení o úspešnosti a istote, že na danú pozíciu získame správnu osobu. Zároveň po pravidelnom otestovaní zamestnancov firmy  vieme rýchlejšie a presnejšie zhodnotiť, kde, komu je potrebné pomôcť v nejakej konkrétnej oblasti a tým nám pomáhate efektívnejšie zvládnuť zamestnancov.

Zo strany Vašej firmy je vidieť obrovský kus záslužnej práce, ktorú robíte v prospech firiem, ktoré sa na Vás obrátia. Som presvedčená, že Vaši potenciálni, ale i terajší klienti, budú mať s Vami len takú vynikajúcu skúsenosť ako my.

Patrí Vám naša obrovská vďaka. Ďakujeme.

Prajem veľa úspechov.

S pozdravom

Mgr. Miriam Poništová, výkonná riaditeľka firmy

DeutschMann Internationale Spedition s.r.o.