Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov

LABAŠ

Naša spolupráca so spoločnosťou Performia trvá už niekoľko rokov a musím povedať, že v našej spoločnosti či je to vedenie spoločnosti, vedúci oddelenia, manažéri, riadiaci pracovníci aj pri kariérnom postupe každý z nás musel byť doporučený spoločnosťou Performia na základe vyhodnotenia testov.

Minulý rok sa náš konateľ spoločnosti rozhodol zakúpiť licenciu, a pre mňa to znamenalo niečo nové a neznáme. Pre mňa to znamenalo veľkú zodpovednosť či odporučiť, alebo neodporučiť kandidátov a zamestnancov, či už je to pri obsadzovaní pozícií tými správnymi ľuďmi, alebo posunúť kariérne vyššie našich zamestnancov.

Zúčastnila som sa seminára „Tréning svetových rekordérov vo výbere zamestnancov“, s Ankou Matúsovou, na ktorom som získala cenné skúsenosti, rady, vedomosti pri vyhodnotení testov. Pamätám si na moje pocity pri prvom vyhodnotení testov a tú zodpovednosť. Myslela som si, že to je všetko, čo by som mala vedieť a potom po pól roku som absolvovala workshop „Nový pohľad na interné hodnotenie testov“.

Na tomto workshope som úplne porozumela vyhodnoteniu testov. Nakoľko v našej spoločnosti zamestnávame viac ako 1.200 zamestnancov, a ak som testovala interných zamestnancov, ale ja externých, samozrejme chceli počuť aj odpoveď ako dopadli. Naučila som sa viesť rozhovor, ako im pomôcť, dať im rady, naštartovať ich. Pri rozhovoroch veľa krát dostávam od nich potvrdenie, že áno mám pravdu. A musím ešte pripomenúť pocit šťastia, ak testovaný má veľmi dobré hodnoty a samozrejme je produktívny a ja som rada, že je to ten správny človek, ktorého máme.

Obrovské poďakovanie patrí Anke Matúsovej a celému kolektívu, na ktorých sa môžem kedykoľvek obrátiť o pomoc a rady.

Rozhodnutie konateľa o zakúpení  licencie systému Performia bolo správne a verte mi, že mne ako personálnej riaditeľke bolo  veľkým prínosom.

Veľké ďakujem za našu spoločnosť a teším sa na ďalšie ciele, ktoré budeme dosahovať aj vďaka vám.

Anna Zeleňáková

Personálna riaditeľka