Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov.

Udržte si svoje predsavzatia po celý rok!

A ako sa vám darí? Dali ste si v novom roku nejaké predsavzatia? Patríte medzi tých, ktorí si ich udržia po celý rok? Alebo na ne zabúdate už na konci januára, pretože ste to časovo neodhadli?

Určite to poznáte. Dáte si predsavzatie alebo nejaký pekný cieľ a chvíľu to vyzerá, že na jeho uskutočnenie máte dosť síl aj času. Ale ako vás začnú pohlcovať operatívne úlohy a pribúda stresu, ciele zapadajú hlbšie a hlbšie a nakoniec je z nich iba trpká myšlienka na to “ čo som zasa nezvládol”. Ak máte záujem dostávať pravidelné praktické rady z oblasti budovania úspešných tímov a výberu zamestnancov, neváhajte a prihláste sa na odber našich noviniek.

Nesplnené ciele sú jedným z dôvodov, prečo ľudia klesajú nižšie a nižšie na emóciách. Ich počiatočná dobrá nálada a entuziazmus sa postupne vytráca. A to ich privádza k záveru, že je lepšie radšej nič veľké neplánovať. V prípade, že by ste chceli vedieť viac o ľudských emóciách, máme pre vás DVD-Emócie na pracovisku.

Praktická rada: Nevzdávajte sa svojich predsavzatí a cieľov. Všetko si len vopred dobre naplánujte.

Hovoríte si : “Prečo by som mal?”
1. Pretože cieľ vám dodáva životnú energiu a núti vás ísť dopredu.
2. Pretože cieľ vám pomáha správne sa rozhodovať a zlepšovať sa.
3. Pretože o cieľ sa môžete podeliť s ostatnými a vytvoriť z neho skvelú hru, ktorú môžete spoločne hrať.
Máte už nejaký vlastný osobný alebo pracovný cieľ? Podeľte sa oň s nami!
Ak to čo i len trocha pôjde, my vás v ňom podporíme. Ak by ste potrebovali poradiť, neváhajte sa ozvať a dohodnete si konzultácie s našim odborným konzultantom.

S pozdravom

Tím Performia