Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov

VIAC O NAŠOM TESTOVANÍ

Performia je celosvetový líder v oblasti zisťovania pracovného potenciálu a efektívneho budovania tímov. Pôsobí na 4 kontinentoch a slovenská Performia má významné postavenie v rámci celosvetovej siete.

PhDr. Anna Matúsová,
zakladateľka, výkonná riaditeľka a hlavný odborný garant v oblasti ľudských zdrojov, pôsobí už 28 rokov. Najprv budovala a riadila ľudské zdroje v spoločnostiach Eurotel a McDonld’s. V roku 1998 rozbehla svoju vlastnú aktivitu a získala licenciu na založenie Performie na Slovensku.

Odvtedy spracovala viac ako 150.000,- rôznych testov a dotazníkov. Stála pri zrode viacerých národných zastúpení Performia, ako napríklad v Českej republike, Maďarsku a Kolumbii.

V celosvetovej výročnej hre pravidelne dosahuje umiestnenie v prvej trojici najlepších konzultantov a pod jej vedením slovenská Performia získala množstvo umiestnení ako najlepšia na celom svete a k tomu ďalšie na druhom, či treťom mieste svetového rebríčka.

PREVERENIE PRACOVNÉHO POTENCIÁLU ZAMESTNANCOV

Preverenie vyhodnotí skutočnú schopnosť pracovníka produkovať na danej pracovnej pozícii. Test s vyhodnotením potenciálneho výkonu zamestnanca je jedným z krokov ako budovať stabilný tím.

Chcete vedieť skutočný potenciál vašich zamestnancov?

Chcete testovať a vyhodnocovať sami? Požiadajte o vlastné exkluzívne testovacie konto

Grafické vyhodnotenie pre jednoznačné posúdenie potenciálu

To, čo počas pohovoru s kandidátom „vidíte” pred sebou, nie je vždy to, čo dostanete. Príjemné spôsoby a schopnosť vyjadrovať sa môžu maskovať nepríjemné prekvapenia. Je to situácia, ktorú ostrieľaní personalisti dokážu rozpoznať. Ale výber zamestnancov nemusí byť hazardnou hrou

EXEC U-Test 2.0

EXEC Overenie produktivity

EXEC Overenie produktivity vám poskytne presný obraz toho, čo váš kandidát v predchádzajúcich zamestnaniach dosiahol. Na základe toho budete vedieť, či je to správny kandidát pre vašu spoločnosť a do akej miery je schopný prinášať výsledky. V skratke, aká je jeho produktivita.