Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov

Spoznaj tím Performia

Výkonný riaditeľ

PhDr. Anna Matúsová

Vyštudovala som Filozofickú fakultu na Univerzite Palackého v Olomouci, druhej najstaršej univerzite v Česku, a tam som obhájila aj doktorantskú prácu. Pracovala som v niekoľkých inštitúciách v Čechách a na Slovensku, kým som sa s manželom presťahovala do Bratislavy. Tu som nastúpila do novovzniknutej americko-slovenskej spoločnosti Eurotel, kde som sa postupne vypracovala na riaditeľku ľudských zdrojov. Keď sa spätne pozriem na môj pracovný život pred podnikateľským obdobím, uvedomujem si, že počas celej mojej profesnej dráhy som vždy bola akýmsi “pionierom – priekopníkom”, ktorý mal odvahu skočiť rovnými nohami do niečoho neznámeho, nového, kde som nemala žiadne vedomosti a začínala budovať to, čo predo mnou nikto nerobil. Preto sa ani veľmi nečudujem, že som sa dala po štyridsiatke nahovoriť na vybudovanie firmy s úžasnou novou a funkčnou technológiou, ktorú dnes na Slovensku predstavujem a ktorej som venovala ďalších dvadsať rokov svojho zmysluplného života.

A čo je pre mňa v živote dôležité? Cítiť sa potrebná, prospešná vo svojej profesii a napĺňať ju s účelom. Mať skvelé rodinné zázemie, kde vládne porozumenie a predovšetkým inšpirácia a pocit spolupatričnosti a bezhraničnej dôvery. Pre mňa je dôležité byť vnútorne sama so sebou spokojná, a za tým stojí dlhoročná práca na sebe. Chcem byť pre druhých inšpiráciou. Žiť teda taký život, ktorý ma baví, je plný dobrodružstva, humoru, optimizmu a skvelých ľudí okolo mňa. Takých, ktorí si pomáhajú vtedy, keď je to potrebné. Či už mojich priateľov, našich zamestnancov alebo klientov.

Výkonný sekretár

Ing. Štefan Matús

Dlho som nevedel jednoducho a ľahko popísať, čím v tejto spoločnosti vlastne som. Konateľ? Finančák? Alebo dievča pre všetko? Až nedávno som sa na jednom skvelom workshope dozvedel, že som administrátor. A to ma veľmi potešilo, pretože tak to aj ja naozaj cítim. Je síce veľa bežnej rutiny, ktorú potrebujem zvládať, avšak v mojej práci je aj veľa výziev a tvorivej činnosti a zavádzanie nových systémov a postupov. Vo veľmi širokom zmysle sa starám o chod firmy, pretože môžeme povedať, že administratíva to je aj vytváranie a zvládanie rôznych komunikačných či produkčných línií a pracovných terminálov, ktoré sa spoločne podieľajú na produkcii. Aj keď som predtým pracoval v úplne inej oblasti, ale v Performii som sa konečne našiel a som šťastný, že môžem držať firmu, ktorá pomáha našim klientom – podnikateľom vyberať správnych ľudí a budovať produktívne tímy.

Partner, odborný konzultant

Mgr. Erika Botlíková

Raz mi niekto povedal, „Práca s ľuďmi je ťažká, ale bez nich ešte ťahšia.“ Budovanie tímov a personalistika je o schopnostiach a komunikácii. Čím viac o tejto oblasti vieme, tím menej stresu s ľuďmi a samotným životom zažívame a to je presne to, čo ma najviac baví. Už viac ako 25 rokov sa venujem vzdelávaniu v oblasti komunikácie a medziľudských vzťahov a preto je pre mňa Performia s. r. o., to správne miesto.

Asistentka marketingu a PR

Mgr. Simona Kováčová

Som absolventkou štúdia marketingovej komunikácie a reklamy na Univerzite Konštantína a Filozofa v Nitre. Po štúdiu sa mi naplnil sen, ktorým bolo pracovať v odbore, ktorý som vyštudovala a robiť prácu, ktorá ma bude napĺňať. Performia mi dala možnosť nahliadnuť do útrob marketingu, kedy zastupujem pracovnú pozíciu Asistent marketingu a PR. Som šťastná, že môžem pracovať v tíme úžasných a jedinečných odborníkov ako aj milých a príjemných ľudí. Od Performii očakávam, že ma naučí všetko, čo vie a pomôže mi zlepšiť sa a napredovať.