Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov

Tréning svetových rekordérov vo výbere zamestnancov

Tréning svetových rekordérov vo výbere zamestnancov

Tento tréning je 4-dňový seminár zameraný na získanie teoretických vedomostí aj praktických skúseností vo výbere zamestnancov, hodnotenia personálu a budovania pracovného tímu. Účelom seminára je plne porozumieť kľúčovým faktorom, ktoré zohrávajú rolu v tom, či bude výber úspešný a budovanie tímu jednoduché alebo naopak. Rovnako porozumiete tomu, ako sa môžu pomocou nástrojov systému Performia odhaliť možnosti dlhodobej pridanej hodnoty pre pracovný tím, ktorú pre vašu spoločnosť jednotliví záujemcovia o zamestnanie (ale aj súčasní zamestnanci) predstavujú.

Téma seminára

Téma seminára je vhodná nielen pre tých, ktorí sa priamo venujú “team buildingu”, či výberom nových zamestnancov, ale všetkým tým, ktorí majú čo do činenia s riadením ľudí a ich rozvojom. Je to seminár, počas ktorého porozumiete človeku – prečo je taký, aký je a aké sú dôvody pre jeho správanie sa. Hovorí sa, že ľahšie kontrolujete a riadite to, čomu rozumiete. Platí to aj o ľuďoch. Žiadny manažér sa riadeniu ľudí nevyhne. A na tomto seminári zistí, že ak tomu rozumie, je to oveľa jednoduchšie, nehovoriac o tom, že bude oveľa lepšie schopný využiť potenciál svojich ľudí. Správny prístup k zamestnancom je zárukou vyššej efektivity a produktivity. Tento seminár je vhodný nielen pre našich súčasných klientov, ktorí už systém Performia využívajú a chcú si ešte viac zvýšiť svoju kompetenciu, ale rovnako aj pre úplne nových klientov, ktorí majú ambíciu svoj výber zamestnancov sprofesionalizovať a zaujímajú sa o naše systémy. Dostanú ten najkvalitnejší tréning.

Čo na seminár povedali jeho účastníci?

Toto bolo presne to, čo mi chýbalo. Nemám veľkú, ale zato expandujúcu firmu a potrebujem poskladať dobrý tím.
Bez toho, je to len náhodné vyberanie, možno aj nebezpečných ľudí. Má to oveľa väčšiu hodnotu ako je v cenníku.  Ďalšia vec z ktorej mám radosť je to, že mňa ako šéfa málo kedy niekto pochváli. Tu je ale to správne miesto, kde si uvedomíte, že ste dobrý v tom, čo robíte a znovu lepší, lebo ste sa práve naučili kľúčové veci do firmy.
M.B.

Životu sa dá rozumieť a vďaka týmto informáciám, veľmi hodnotným, o podstatný kus viac. Ľudia sme rôzni a niektoré charakteristiky na sebe vieme odpozorovať, ale keď človek viac pochopí vzťahy medzi určitými základnými atribútmi, ktoré sú stanovené logicky, je jasné, že množstvo dát leží za viditeľným správaním. Tento tréning odhaľuje časť tajomna vnútorného sveta človeka a jeho pracovného potenciálu.
S.N.

Rezervujte si pre seba dátum, aký Vám vyhovuje!

Pre prihlásenie a získanie dodatočných informácii môžete použiť nasledovný formulár alebo použiť naše kontaktné údaje.

Tešíme sa na Vás!

Všetky naše video-semináre nájdete tu.

Miesto: Bratislava, Stará Vajnorská 90

Dátum: neurčený

Cena: 960,-€ (800 + 20% DPH)

Chcem sa prihlásiť na seminár :
Tréning svetových rekordérov vo výbere zamestnancov