Performia s.r.o.

Profesionálne budovanie tímu a efektívne riešenie pre výber zamestnancov.

Manažér ľudských zdrojov a jeho moc

HR, ľudské zdroje, personalista, personálny šéf … je jedno, ako to nazveme. Podstatné je uvedomenie, čo tento človek všetko ovplyvňuje. Kto si myslí, že to je majster náborovej a pracovno-právnej agendy, chce po svojom personalistovi veľmi málo. Ak máte záujem dostávať pravidelné praktické rady z oblasti budovania úspešných tímov a výberu zamestnancov, neváhajte a prihláste sa na odber našich noviniek. Kto je na personálnej pozícii a vidí sa iba vo svetle administratívy, tak iba nevidí súvislosti alebo po ňom nikdy jeho šéf nechcel viac. Kto sa vidí ako zdatný náborár alebo efektívny stratég v oblasti plánovaného firemného vzdelávania, je už o krok ďalej, ale stále nie je v cieli.

Ponúka sa hneď niekoľko otázok:

  • Čo má byť výsledkom práce tejto pozície?
  • Aké skutočné efekty má spôsobiť?
  • Ako a čím sa dá presne merať to, či je človek na svojej personálnej pozícii úspešný?

A tak dnešná praktická rada znie: Definujte si vyššie uvedené a vyťažte zo svojich personalistov (alebo samy zo seba, pokiaľ ste na danej pozícii) maximum. Nechajte ich víťaziť a vaše tímy poletia ako rakety.

Ak by ste potrebovali poradiť, neváhajte sa ozvať a dohodnete si konzultácie s našim odborným konzultantom. Prajem Vám, nech objavíte, čo všetko sa pod HR môže skrývať a využite to vo Váš prospech.

Tím Performia